Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Zmiany personalne w Komendzie Powiatowej Policji w Świeciu [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
16 sierpnia, 18:37

W świeckiej komendzie powołano nowego zastępcę komendanta powiatowego. Młodszego inspektora Wojciecha Sztejkę zastąpi komisarz Krzysztof Siwa.

Spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Świeciu
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

W Komendzie Powiatowej Policji w Świeciu pożegnano mł. insp. Wojciecha Sztejkę, pierwszego zastępcę komendanta powiatowego, który przechodzi na emeryturę.

Wojciech Sztejka rozpoczął służbę w policji w 1993 r. Wcześniej pracował m.in. w Żninie i Bydgoszczy.

W 2018 r. został zastępcą naczelnika wydziału kryminalnego, rok później zastępcą komendanta, a od stycznia do marca tego roku był pełniącym obowiązki komendanta KPP w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Kom. Krzysztof Siwa pracuje w policji od 2007 r., najpierw w oddziałach prewencji w Bydgoszczy, a rok później w posterunku w Jeżewie.

W latach 2013-2016 pełnił służbę w Pruszczu. Potem przez następne cztery lata pracował w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

REKLAMA
REKLAMA

W 2020 r. Krzysztof Siwa został najpierw zastępcą naczelnika, a kilka miesięcy później naczelnikiem wydziału dochodzeniowo-śledczego w Grudziądzu.

W spotkaniu, na którym pożegnano dotychczasowego i powitano nowego zastępcę komendanta policji w Świeciu wzięła udział kadra kierownicza oraz wicestarosta Franciszek Koszowski, wiceburmistrz Paweł Knapik i prokurator rejonowy Janusz Borucki.

Poniżej zdjęcia.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

O co tu chodzi?  Czemu oni ciągle zmieniają tych komendantów? 

Odpowiedzi: 1

Nie efektywni, nie wykazują się albo nie trzymają palca prosto kto jest wyżej - to ich wymieniają. Poza tym jak to mówią: "psy szczekają a karawana idzie dalej" ( karawana to odniesienie do przestępczości i porządku w naszym mieście)

Odpowiedzi: 0

Ale się napracował. 29 lat i na emeryturę. Ja pracuję już 41 lat i jeszcze cztery muszę pracować do emerytury. Porąbany kraj.

Odpowiedzi: 2

A kto ci bronił zostać policjanem ? Ty decydujesz o swoim życiu. Ale wiadomo: trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada...

Odpowiedzi: 1

Gdyby wszyscy pracowali w policji, to kto by upiekł chleb, prowadził autobus, czy uczył dzieci w szkole?!

Odpowiedzi: 2

A propos, jeżeli chodzi o osoby uczące dzieci również mają swoje przywileje, jeżeli chodzi o kierowców autobusów to kiedyś również mieli wcześniejsze emerytury, pewnie nie takie jak policja.Nie wiem jak dzisiaj.

Odpowiedzi: 0

Wszyscy nie będą pracować w policji, bo nie potrzeba ich aż tylu. 

Odpowiedzi: 0

Twoje życie, Twoje wybory.

Odpowiedzi: 0

Gratulacje Krzysiek i samych sukcesów i zadowolenia że służby!!!!!! :) 

Odpowiedzi: 0

Tam dopiero idą wałki wałeczki takie zmiany co chwilę.......

Odpowiedzi: 1

A zmiany to wałki?? Uzasadnij albo zamilcz condonie

Odpowiedzi: 0

Niezły mają burdel w tej świeckiej komendzie że ich ciągle wymieniają

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz