Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Zostań liderką w pracy i życiu społecznym. Spotkanie Akademii Liderek w Tleniu

Andrzej Pudrzyński
26 września, 11:28
Patronat Extra Świecie

Akademia Liderek to pierwsze takie wydarzenie w województwie kujawsko-pomorskim. Rekrutacja trwa tylko do 27 września. Co kryje się za tą inicjatywą?

Fot. 123RF
REKLAMA
REKLAMA

- Naszą ambicją jest, aby Akademia Liderek stała się wydarzeniem cyklicznym, organizowanym corocznie w naszym województwie - mówi Agnieszka Kłopotek, prezeska kujawsko-pomorskiego oddziału stowarzyszenia Kobiety w Centrum, które jest organizatorem Akademii Liderek.

Akademia będzie okazją do:

  • podnoszenia kompetencji;
  • budowania platformy spotkań kobiet z różnych środowisk i różnych miejsc z Kujawsko-Pomorskiego;
  • wymiany doświadczeń;
  • tworzenia miejsca inspiracji oraz szansy dla wielu kobiet do uczestniczenia w wydarzeniu, które będzie je motywowało do dalszego działania;
  • promowanie kobiet w życiu publicznym.
REKLAMA
REKLAMA

- Podczas dwudniowych warsztatów, które potrwają od 15 do 16 października, panie będą miały okazję do rozmów, spotkań, a w szczególności do rozwijania swoich kompetencji liderskich, aktywności w życiu publicznym, równouprawnienia na rynku pracy oraz profilaktyki antydepresyjnej - wymienia Iwona Karolewska, członkini zarządu stowarzyszenia Kobiety w Centrum.

Pierwsza Akademia Liderek w naszym województwie posłuży również integracji kobiet z różnych środowisk, co przyczyni się do powiększenia zakresu ich wspólnych działań.

REKLAMA
REKLAMA

- Celem stowarzyszenia Kobiety w Centrum jest wyrównywanie szans i promocja talentów, dlatego zależy nam, aby żadna z kobiet, która jest zainteresowana udziałem w Akademii nie musiała z tego rezygnować, bo nie pozwala jej na to miejsce zamieszkania czy status społeczny - podkreśla Agnieszka Kłopotek.

Akademia odbędzie się 15-16 października w Tleniu i weźmie w niej udział 40 kobiet, nie tylko z powiatu świeckiego, ale z całego województwa.

Akademię Liderek objął honorowym patronatem Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Piotr Całbecki, marszałek województwa.

REKLAMA
REKLAMA

Dodatkowo patronat sprawuje Fundacja Onkocafe. Partnerami wydarzenia są Fundacja Konrada Adenauera, Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, natomiast partnerami medialnymi twojstyl.pl. oraz Twój Styl Kobieta w Biznesie.

Z powiatu świeckiego partnerami Akademii Liderek są m.in. Barbara Studzińska, starosta świecki, Mondi Świecie i portal Extra Świecie.

Chcesz zostać uczestniczką Regionalnej Akademii Liderek w województwie kujawsko-pomorskim, która odbędzie się 15-16 października w Tleniu? Zapisy (do 27 września) i dodatkowe informacje pod tym linkiem.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA