Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

10 tys. zł nagrody czeka na autora najlepszej koncepcji małej architektury. Uwaga, zmiana terminu!

114115013_s

Burmistrz Świecia informuje, iż w związku z ogłoszoną epidemią koronawirusa w naszym kraju i zgłaszanymi problemami dotyczącymi różnych aspektów przygotowania dokumentacji na wykonanie koncepcji Małej Architektury dla Gminy Świecie został przedłużony termin na składanie prac konkursowych do dnia 10 kwietnia 2020 do godziny 15.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone prawdopodobnie do końca kwietnia 2020 r.

Burmistrz Świecia ogłasza konkurs na wykonanie koncepcji małej architektury dla gminy Świecie.

Na autora najlepiej ocenionej koncepcji czeka nagroda w wysokości 10 tys. zł. Z otrzymanych prac wyłonione zostaną dwa wyróżnienia, które również zostaną nagrodzone.

Reklama
Reklama

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie projektu na wykonanie opracowania koncepcji małej architektury, a w szczególności:

  • ławka miejska,
  • oprawa na roślinność,
  • kosz na śmieci,
  • słupek wygradzający,
  • stojak rowerowy,
  • leżak miejski.

W konkursie mogą wystartować m.in. architekci, projektanci, graficy, pracownie architektoniczne i projektowe, a także studenci powyższych kierunków oraz inne osoby posiadające umiejętności projektowania form przestrzennych.

Prace można składać do 20 marca 2020 r., a wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 marca 2020 r.

Regulamin konkursu i inne załączniki do pobrania poniżej lub w zakładce Gmina - Will open in new windowKonkurs Mała Architektura.

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama