Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Auto wypadło z drogi między drzewa i zarośla. Wezwano dwie karetki [zdjęcia]

W poniedziałek w nocy policja, pogotowie i straż pożarna zostały wezwane do wypadku w Górnym Grucznie koło Świecia przy trasie ekspresowej S5. Samochodem jechało pięć osób.

Udostępnij
g2

W poniedziałek w nocy w Górnym Grucznie (gmina Świecie) drogą wzdłuż trasy S5, prowadzącą do pobliskich posesji i wykorzystywaną też jako droga serwisowa, jechał opel vectra z pięcioma osobami.

Na zakręcie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, przejechał przez zarośla i zatrzymał się na ogrodzeniu prywatnej posesji. Część ogrodzenia została zniszczona.

Służby powiadomiono o zdarzeniu o godz. 21.51. Na miejsce skierowano dwie karetki, policję i dwa zastępy straży z komendy w Świeciu i z OSP w Grucznie.

Reklama
Reklama

- Zespół ratownictwa medycznego przebadał osoby jadące oplem i zdecydował o zabraniu do szpitala 38-letniego kierowcy - mówi asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Jak przekazali strażakom policjanci, kierowca był pod wpływem alkoholu.

Straty oszacowano wstępnie na 10 tys. zł.

Reklama
Reklama

Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Zdjęcia: OSP Gruczno

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (41)

  1. Andrew

    14 lutego 2023 11:51

    Spokojnie, to tylko Batman ma

    Spokojnie, to tylko Batman ma cyku do roboty jechał. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy tak nie zrobił. 

    • T

      14 lutego 2023 17:28

      Z Batmanem nie wygrasz. W

      Z Batmanem nie wygrasz. W życiu bywa tak, że musisz mieć rodzinę i ustawionych znajomych. Tak jest wszędzie.

    • Sołtys z pobliskiej wiochy

      14 lutego 2023 18:51

      Ja mogę rzucić nawet i 

      Ja mogę rzucić nawet i  głazem prosto w pusty dzban sram na kierujących pod wpływem alkoholu 

  2. Gość

    14 lutego 2023 13:20

    Jechał z roboty? 

    Jechał z roboty? 

    • P

      14 lutego 2023 17:29

      Jechał dom pracy.

      Jechał dom pracy.

  3. Dżejsika z Polnej

    14 lutego 2023 14:02

    Jest końcówka karnawału to

    Jest końcówka karnawału to się młodzież bawi. Czego chcecie

    • Mirek

      14 lutego 2023 17:25

      Zawsze tak było.

      Zawsze tak było.

  4. Gandalf

    14 lutego 2023 14:19

    10 tysięcy strat???? Z tego

    10 tysięcy strat???? Z tego za 8 tysięcy połamane krzaki. 

    • Anonim 7

      14 lutego 2023 17:31

      Kto i jak to policzył?.

      Kto i jak to policzył?.

  5. Mieszkaniec

    14 lutego 2023 14:30

    Pomijając fakt że kierowca

    Pomijając fakt że kierowca był pijany ten zakręt jest pechowy tam co chwilę ktoś wpada do rowu, droga wogule tam nie jest odśnieżana

    • licealistka

      14 lutego 2023 15:48

      W ogóle mieszkańcu

      W ogóle mieszkańcu odśnieżanego drzewa.

    • Scery

      14 lutego 2023 17:30

      Bo jeżdżą jak debile – je..

      Bo jeżdżą jak debile – je…bać ich pałami, roboty społeczne, kopać rowy i fundamenty to się oduczą

      • Tomek 6

        14 lutego 2023 17:37

        Niogdy się nie nauczą – tacy

        Niogdy się nie nauczą – tacy to są ludzie.

  6. Pjoter B.

    14 lutego 2023 14:39

    I tak miałem go podje**ć

    I tak miałem go podje**ć

    • Anonim 7

      14 lutego 2023 17:30

      Każdy kiedyś wpadnie.

      Każdy kiedyś wpadnie.

  7. Rafatus

    14 lutego 2023 15:53

    Po szklanie i na kartonów

    Po szklanie i na kartonów sklejanie

    • Maciej

      14 lutego 2023 17:43

      Dokładnie.

      Dokładnie.

  8. Batman

    14 lutego 2023 16:13

    Kuzynie +5 dostanę ?

    Kuzynie +5 dostanę ?

    • Pracownik 69

      14 lutego 2023 17:35

      5,0

      5,0

  9. Maniek

    14 lutego 2023 16:48

    Poziom tych wpisów to dno,

    Poziom tych wpisów to dno, sami kabareciarze. Co do pierwszego wpisu z czystym sumieniem mogę Ci przywalić kamieniem. Przyzwolenie na chlanie i jazdę po pijaku w tym kraju jest nieprawdopodobne. 

    • Była żona

      14 lutego 2023 17:29

      Wole policjantów 

      Wole policjantów 

    • Natalia L

      14 lutego 2023 17:45

      PILI, PIJĄ I PIĆ BĘDĄ.

      PILI, PIJĄ I PIĆ BĘDĄ.

  10. Kierownik

    14 lutego 2023 17:14

    Wiadomo gdzie chłopaki

    Wiadomo gdzie chłopaki pracują. Przyzwyczajenia pozostały ze starego systemu. Z ojca na syna tradycja jest przekazywana. Kierownicy i pracowniocy biurowi z tej Firmy po pojaku nie jeżdżą do pracy. Nie zaryzykują. Czasami mają ,,ciężkie kopyto”, ale… Życie. Mandat zawsze może przytrafić się. Ten zakręt faktycznie jest niebezpieczny.

    • Pracownik Produkcji

      14 lutego 2023 17:18

      130 km/h na 50-tce na wsi,

      130 km/h na 50-tce na wsi, ale kara była. Na S-5 w stronę Bydgoszczy nie ma litości, zapier… mocno. 😉 Z drugiej strony każdy może zamoczyć d…

      • Kierownik

        14 lutego 2023 17:24

        Czasami tak bywa. Produkcja

        Czasami tak bywa. Produkcja na nockach ma swoje prawa.

  11. Przem

    14 lutego 2023 17:33

    kto na nadgodziny palec pod

    kto na nadgodziny palec pod budkę 

    • Romuś

      14 lutego 2023 17:40

      Za wszystko dostaną kasę.

      Za wszystko dostaną kasę. Znam ich. Mają ZWIĄZKI ZAWODOWE: ,,SOLIDARNOŚĆ” i OPZZ.

  12. Sandra

    14 lutego 2023 17:50

    Zapomną i życie będzie

    Zapomną i życie będzie toczyło sie dalej. Jest wiele innych osób. Sytuacje te sa powtarzalnme. Produkcja.

    • Anonim

      14 lutego 2023 17:57

      Masz rację. Bawią się, żyją,

      Masz rację. Bawią się, żyją, a potem…

  13. Koordynato

    14 lutego 2023 17:59

    Jutro 7 30 zebranie przy

    Jutro 7 30 zebranie przy tablicy omówimy zaistniałą sytuację przy szklanie i prochu 

    • Robert K

      14 lutego 2023 18:42

      Będzie wykład.

      Będzie wykład.

      • R

        14 lutego 2023 18:56

        Będzie.

        Będzie.

      • Dyrektor

        14 lutego 2023 19:02

        Wszyscy dostali powyżkę od 1

        Wszyscy dostali powyżkę od 1 stycznia 2023 r.

    • Kazik

      14 lutego 2023 18:47

      I już mata po premii. Maszyna

      I już mata po premii. Maszyna stała.

  14. Krzemek

    14 lutego 2023 18:29

    Mata co ?

    Mata co ?

    • Krzysiek

      14 lutego 2023 18:40

      Na pewno majo. 😉

      Na pewno majo. 😉

  15. Kierownictwo

    14 lutego 2023 19:12

    Dostaliście podwyżkę od 1

    Dostaliście podwyżkę od 1 stycznia 2023?. 

    • K

      14 lutego 2023 19:35

      A my tu siedzimy i wszystko

      A my tu siedzimy i wszystko czytamy. Wiemy kim jesteś.

  16. Batmobil

    14 lutego 2023 21:14

    Vectra za ile ?

    Vectra za ile ?

  17. GAL ANONIM

    14 lutego 2023 23:15