Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Bójka na dworcu. Nasz Czytelnik nagrał zajście [zobaczcie wideo]

W piątkowe popołudnie doszło do bijatyki między kilkoma mężczyznami na dworcu w Świeciu.

Udostępnij
bojka_dworzec

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Na nagraniu przesłanym nam przez Czytelnika widać, jak kilku chłopaków ciągnie i rzuca na ziemię mężczyznę. W chwilę potem człowiek w białej koszuli uderza w twarz innego mężczyznę, który upada z rozkrzyżowanymi rękami i nie podnosi się. Wszystko dzieje się koło autobusu PKS na oczach licznych osób znajdujących się na dworcu.

Policja dostała zgłoszenie po godz. 14.00, że doszło do bójki i ktoś ma rozciętą głowę.
REKLAMA

Reklama
Reklama

- Kiedy jednak na miejsce przyjechał patrol, nie zastał nikogo z uczestników. Dyżurny dzwonił na numer, z którego wezwano policję, ale usłyszał tylko „pomyłka” – mówi podkom. Joanna Tarkowska, rzecznik świeckiej policji. - Jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, może się zgłosić na komendę i opowiedzieć o szczegółach zajścia – zachęca rzecznik.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że do bijatyki doszło między kierowcą autobusu i kilkoma młodymi pasażerami z jednej strony, a dwoma mężczyznami, którzy chcieli jechać tym autobusem, z drugiej.

Jeśli byliście świadkami bójki i posiadacie więcej informacji na ten temat, czekamy na Wasze komentarze pod tekstem lub maile pod adresem a.pudrzynski@extraswiecie.pl.

Reklama
Reklama

 

Udostępnij

Komentarze (51)

 1. Hue

  16 września 2019 17:10

  Szkoda, że ten gówniaż co

  Szkoda, że ten gówniaż co leżał tam nieprzytomny nie zdechł… Na miejscu tego faceta też bym podszedł i mu im przyjebała. Zasrana gówniarzeria zero szacunku do starszych, a to to już jest przesada. Aż strach pomyśleć jak rodzice tych gówniarzy się zachowuję, że tak zostali wychowani… A najgorsze jest to że coraz więcej takiej patoli się rodzi w Polsce dzięki naszemu ukochanemu rządowi…

  • mieszko66

   16 września 2019 17:28

   ….tak to wina pisu księży

   ….tak to wina pisu księży katolików wieżacych iwszystkich co nie są za po i komuną ,kolorową tęczą….

  • Anonimowy

   16 września 2019 17:33

   Byłem przy tym zdarzeniu I

   Byłem przy tym zdarzeniu I gdyby Pan wiedział co się tak naprawdę działo  to od razu Pana zdanie by się zmieniło. Można też zaznaczyć że jeden ze starszych panów miał przy sobie nóż.Kiedy stałem na dworcu właśnie tych dwóch mężczyzn zaczęło do nas gadać jakieś głupoty np „gdyby to był PRL to byście błagali o listość” to tylko jeden z dziwnych tekstów jakie mówili.Zabrali oni telefon jednemu z moich kolegów i wyrzucili go na beton po chwili jako pierwsi zaczęli szarpać, kiedy zwrocilismy im uwagę za to że nie pozwalali nam wejsc do autobusu.Chłopaki musieli się obronić.Tutaj pozostaje podziękować kierowcy autobusu za bardzo szybką reakcję.

   • Jaszczomb

    16 września 2019 18:25

    Pysk

    Pysk

    • mk

     16 września 2019 19:46

     Jesteś pewnie synem Janusza..

     Jesteś pewnie synem Janusza..?

   • Anonim

    17 września 2019 10:22

    Już Ty się nie tłumacz

    Już Ty się nie tłumacz lamusie wieki kozak we 3 do jednego dziadka , ciekawe jakbyś zapial jakby te dziadki we dwóch ciebie obskoczyly pewnie mamusia musiałaby pampersa zmieniac

    • Juula

     17 września 2019 15:43

     We 3 na jednego dziadka ?

     We 3 na jednego dziadka ? Nalezalo mu sie! Tylko że ten dziadek jest psychiczny . Znam go osobiście .  Bo jest niestety moim ojcem ! (Chodzi o faceta w niebieskiej kurtce)  nosi przy sobie  nóż, szuka zaczepki do młodzieży . Żyje nienawiścią do zakapturzonych chłopaków w dresach z papierosem w buzi i z rekoma w kieszeniach. A już w ogóle jak sobie wychleje. Więc ludzie którzy widzicie tylko nagranie A nie znacie tych „dziadków ” to sie nie udzielające. Bo pozory często mylą.  

  • Ktoś

   16 września 2019 18:52

   Po pierwsze to nie dostał

   Po pierwsze to nie dostał żaden „szczeniak”, ale osoba starsza, która pchala się do bójki, a kierowca nie mógł wytrzymać całej sytuacji, jak starsi pchają się do bójki z młodymi, więc wysiadł z autobusu i uderzył jednego, bo nie mógł się uspokoić. 

  • Damian

   17 września 2019 08:08

   Z kąd masz debilu pewność że

   Z kąd masz debilu pewność że to wina tych „gówniarzy” może stary grzyb ich sprowokował ? 

  • Gość

   18 września 2019 10:18

   To nie dzięki naszemu rządowi

   To nie dzięki naszemu rządowi. To rodzice ponoszą winę za złe wychowanie. No i szkoła do której uczęszczają, również częściowo ponosi winę. 

 2. Omg

  16 września 2019 17:20

  Brak słów na takie zachowanie

  Brak słów na takie zachowanie… jak tacy smarkacze mogą bić starszą od siebie osobę..  to samo tyczy się nagrywających- ale jeb*** i co w związku z tym? Powód do nagrywania i komentowania ale zero reakcji. To świadczy tylko o was. Wszystko wraca. Jeszcze traficie na swojego!!!!

  • Anonimowy

   16 września 2019 18:47

   Znowu osoba, która nie wie o

   Znowu osoba, która nie wie o co chodzi, a się wypowiada…. Byłem przy tym zdarzeniu i mogę powiedzieć, że ci starsi panowie pchali się do bójki z młodszymi, a kierowca, który przyłożył temu starszemu stanął w obronie młodszych, bo starsi nie chcieli się uspokoić i pchali się do bójki nawed, gdy młodsi już nie chcieli się bić. 

   • Bueee

    17 września 2019 10:26

    Ty małolat Ty już nie rób z

    Ty małolat Ty już nie rób z siebie niewinnej ofiary prześladowania jak zwykle się na niewiniatka kreujecie najpierw pewnie dziadków zaczepiacie prowokujecie A potem we trzech LAMUSY jedne ba jednego dziadka i na kozaków pozujecie A pewnie pełne galoty byście mieli sam na sam z dziadkiem

  • Xxx

   16 września 2019 18:49

   Tych dwóch facetów doczepiło

   Tych dwóch facetów doczepiło się młodych chłopaków,  rzucili telefonem jednego,  zaczeli szarpać, bo w PRL -u  błagaliby o litość, ale oczywiście młodzi ludzie winni… nie masz zielonego pojęcia co tam sie wydarzyło, a oceniasz jeszcze rodziców 

   • Juula

    17 września 2019 15:49

    JA wierzę,  że starsi szukali

    JA wierzę,  że starsi szukali zaczepki do młodych.  Znam swojego ojca i słowa o PRL wyszły na pewno z jego ust . Jest psychiczny. I nieobliczalny . Radzę na niego uważać. 

 3. mieszko66

  16 września 2019 17:22

  …wychowanie bezstresowe…

  …wychowanie bezstresowe…

 4. Jan

  16 września 2019 17:23

  Kazkaki w 6 na dwóch

  Kazkaki w 6 na dwóch starszych facetów. Brawoooo. 

 5. Jan

  16 września 2019 17:26

  Kozaki 6 na dwóch. Brawoooo

  Kozaki 6 na dwóch. Brawoooo

 6. johnytest

  16 września 2019 17:40

  opis nie jest zgodny ani

  opis nie jest zgodny ani trochę z nagraniami XD

  • ?

   16 września 2019 19:22

   To znaczy? Bo moim zdaniem

   To znaczy? Bo moim zdaniem jest zgodny.

 7. Kama

  16 września 2019 18:21

  Nazwiska szczeniaków tu

  Nazwiska szczeniaków tu podajcie banda lamusow na strzala po posturach widac

  • Anonimowy

   16 września 2019 18:43

   Nie wiesz o co chodzi, więc

   Nie wiesz o co chodzi, więc się nie wypowiadaj…. Byłem przy tym zdarzeniu jako osoba oglądająca i mogę powiedzieć, że to ci panowie rozpoczęli cała „bójkę”, a kierowca, który przyłożył temu Panu stanął w obronie młodych. 

  • Anonimowy

   16 września 2019 18:43

   Nie wiesz o co chodzi, więc

   Nie wiesz o co chodzi, więc się nie wypowiadaj…. Byłem przy tym zdarzeniu jako osoba oglądająca i mogę powiedzieć, że to ci panowie rozpoczęli cała „bójkę”, a kierowca, który przyłożył temu Panu stanął w obronie młodych. 

 8. Marekk

  16 września 2019 18:24

  Boże jakie nagranie co za

  Boże jakie nagranie co za biedak to nagrywał jakimś gownem nie telefonem

 9. Kozak

  16 września 2019 18:56

  Chcieli tela zajebac

  Chcieli tela zajebac gowniarza to dostali xd popieram 

 10. Kacper

  16 września 2019 18:56

  Po pierwsze ludzie

  Po pierwsze ludzie komentujecie czegoś o czym nie macie pojęcia. Po drugie ja to nagrywałem nie będę się ujawniał i nie mam na imie kacper, mam dalszą część filmu ale też nie pokaże , a nagranie jest przesyłane przez aplikacje Messenger dlatego tak słaba jakość. Po trzecie chłopacy się nie nie zaczynali widziałem całą awanturę I jeden ze starszych zaczą się do jednego z nich zaczepiac I zaczął go szarpać na co odpowiedzieli kolejni 2 chłopcy którzy mu pomogli I powiedział bym jeszcze za co Pan bez włosów dostał w mordę I miał łuk raczej rozwalony ale nie dokończę 

  • SamOn

   17 września 2019 11:39

   I tacy jak ty teraz szkoły

   I tacy jak ty teraz szkoły kończą? Co to za bełkot? Polskiego że świniami w chlewie się uczyłeś?

 11. Jan

  16 września 2019 19:34

  To dokończ a nie piszesz bez

  To dokończ a nie piszesz bez sensu. 

 12. Kamerzysta

  16 września 2019 20:21

  Całe zajście tuż przy kamerze

  Całe zajście tuż przy kamerze miejskiego monitoringu… 

  • Piter

   17 września 2019 19:44

   Ta kamera to pic na wodę 

   Ta kamera to pic na wodę 

   Nie działa od długiego czasu 

 13. Anonim

  16 września 2019 20:26

  xd a ja wtedy byłem w biedrze

  xd a ja wtedy byłem w biedrze

 14. Magik

  16 września 2019 20:30

  „”Swiat schodzi na psy „”

  „”Swiat schodzi na psy „”

 15. Alan

  16 września 2019 20:39

  Jeżeli ten facet miał nóż to

  Jeżeli ten facet miał nóż to mógł zrobić masakre na tym dworcu!!  Kierowcę Pan Burmistrz powinien odznaczyc za odwagę!!! Bo to on uratowal czyjeś życie. Gratulacje!!!   Zapobiegl tragedii. 

 16. Myszka

  16 września 2019 21:07

  Nie każdy młody człowiek jest

  Nie każdy młody człowiek jest winny. 2 starszych mężczyzn pod wpływem alkoholu zaczepiało małoletnich chłopców . Jest coś takiego jak samo obrona. Jeden ze starszych pijanych mężczyzn  szarpało młodego chłopaka. Bronił się wraz z kolegą . Kierowca nie mógł pozwolić by młodzi pasażerowie jego kursu byli narażeni na niebezpieczeństwo więc widząc że starszy pijany mazczyzna zamierza iść do małoletnich chłopców powstrzymał awanturnika. Nie widać wszystkiego na tym nagraniu a wiem ze ten awanturujacy się starszy mężczyzna miał przy sobie nuż. Małoletni chłopcy bronili się. Z kierowcą autobusu, który broni swoich pasażerów jest zaszczyt jeździć.. Chciala bym aby takich kierowców było więcej.. W Świeciu jest marne oświetlenie dworca pks,u pijani i bezdomni zaczepiają ludzi..

  • Buhahs

   17 września 2019 10:30

   Takie bajki na dobranoc to

   Takie bajki na dobranoc to może twoja mamusia tobie opowiadać. 6 maloletnich kozaczków zagrożonych przez jednego dziadka to opowieść na miarę bajek o siedmiu krasnoludkach. Pewnie z dziadków sobie żarty robili, prowokowali A kiedy dziadki się postawiły to małolaty w kupie kozaków strugaly śmiech na sali 6 na dwóch dziadków lamusy maloletnie

   • Bartosz

    17 września 2019 20:17

    Chłopie…. Nie wiesz o co

    Chłopie…. Nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj! To są tylko twoje przypuszczenia….. Byłem przy tym zdarzeniu koło tych awanturownikow i mogę tylko powiedzieć, że to wina tych dwuch starszych panów. Nie będę wdrążał szczegółów bo brak mi sił na odpisywanie takim jak ty…. 

 17. Adek

  16 września 2019 23:21

  I nic policja z tym nie robi?

  I nic policja z tym nie robi??? O co tu kaman??????

 18. ania

  16 września 2019 23:36

  na nagraniu wyraznie slychac

  na nagraniu wyraznie slychac „zygmanski” ten drugi gwizdala moze od razu adresy podac ? osoby ktore byly przy sytuacji wiedza dobrze ze przyczyna bujki byl brak szacunku do doroslego od strony 2 debili …

  • Paweł

   17 września 2019 20:21

   Byłem przy tym zdarzeniu i

   Byłem przy tym zdarzeniu i mogę tylko powiedzieć, że to wina dwóch starszych panów. Nie chcę mi się pisać szczegółów, bo brak mi sił na takich jak ty. 

 19. Anonim

  17 września 2019 08:58

  Ale bojka zeczywiscie smiecj

  Ale bojka zeczywiscie smiecj na sali 

 20. Eda

  17 września 2019 10:10

  Zamknąć już japy dzieciaki co

  Zamknąć już japy dzieciaki co próbuja wybielac zachowanie gowniarzy!! To wina małolatow mam nadzieję że szkoła ich zawiesi bo takie są rokowania 

  • Mati

   17 września 2019 20:22

   k***a….. Byłeś przy tym, że

   Kurwaa….. Byłeś przy tym, że się tak wypowiadasz? To są tylko twoje założenia, a prawda jest inna! Ja byłem przy tym zdarzeniu i dobrze wiem o co chodzi i wcale nie jest to wina tych „szczeniaków”, jak inni to piszą. 

 21. Bleee

  17 września 2019 10:17

  Dosłownie żenada 6 małolatow

  Dosłownie żenada 6 małolatow na 2 starszych dziadków się rzuciło A teraz jeszcze banialuki sadza. Jak było nietrudno się domyślić małolaty prowokowaly dziadków possmiewaly się A jak się dziadki zanotowały to zaczęli się na ofiary i niewiniatka kreować i we trzech na jednego dziadka szarpia. Takie kozaki to ich każdego po kolei pojedynczo przed tym dziadkiem postawić i zobaczymy czy mamusia zdarzy im wtedy pampersa zmienić. 

 22. Xyz

  17 września 2019 10:21

  Nie ma to jak postawa

  Nie ma to jak postawa obywatelska. Lepiej stać i nagrywać telefonem całe zajście. Niż zainterweniować… 

 23. Anonim

  17 września 2019 10:35

  Pewnie dziadków prowokowali,

  Pewnie dziadków prowokowali, żarty sobie robili A jak się dziadki postawiły to małolaty w 6 kozaków strugaly i dziadka obily A teraz jeszcze się na ofiary kreują i niewiniatka. Śmiech na sali wiadomo jaka dziś jest gowniazeria nikt nie uwierzy że dziadki ot tak z malolatami wdaly się w awanturę bez powodu. Małolaty w kupie to wielkie kozaczki po 3 na jednego dziadka lamusy jedne.

 24. Julia

  17 września 2019 11:38

  Osoby piszące komentarze,

  Osoby piszące komentarze, które obrażają młodych ludzi najwyraźniej nie widzą powagi sytuacji, nie zdają sobie sprawy, że dwaj panowie mogli stwarzać niebezpieczeństwo nie dla jednej osoby, ale dla wielu, które akurat w tym momencie przebywały na PKS’ach. I zapewne są dużo starsze i 'mądrzejsze’ od młodzieży widocznej na danym filmiku. Jeżeli ktoś nie był świadkiem nie powinien w taki sposób komentować tego zdarzenia. Oczywiście każdy ma prawo głosu, więc nikt nie może nikomu zabronić wypisywania komentarzy, ale zastanówmy się zanim cokolwiek napiszemy. Obrażacie młodych ludzi, którzy z tego co możemy wnioskować starali się bronić i nieistotny jest fakt czy było ich 5 na 2 czy też może 10. Jeżeli stoicie sobie w grupie, rozmawiacie i nagle ktoś zaczyna zaczepiać jednego z waszych kolegów to co? Stoicie obojętni i nie reagujecie? 🙂 Wątpię, raczej chcecie pomóc swojemu koledze, a jeżeli jest inaczej to nie zazdroszczę waszym znajomym. Co do osób, które 'nic nie zrobiły tylko nagrywały’. Łatwo jest oceniać innych, a już trudniej postawić się w czyjejś sytuacji. Wyobraźcie sobie siebie w danym momencie. O ile kogoś dla siebie ważnego mielibyście odwagę uratować, tak w sytuacji gdy jest to ktoś obcy przechodzimy obojętni i nie chcemy się mieszać. Wielkie brawa dla Pana kierowcy, który wykazał się szczególną odwagą, i zaryzykował nawet utratą pracy, bo powiedzmy sobie szczerze takie rzeczy raczej nie zrobiłyby wrażenia na żadnym pracodawcy, a wręcz przeciwnie, aczkolwiek jeżeli chodzi o daną sytuację, wielki szacunek. Mam nadzieję, że panowie wyszli z tego cało, ale proponuję nie siać postrachu bo jak widać może się to źle skończyć dla młodych jak i tych starszych. Pozdrawiam. 

 25. grzywa

  18 września 2019 07:56

  ja sam ich wszystkich bym

  ja sam ich wszystkich bym rozjebal na liścia 

  • Łysy

   19 września 2019 16:09

   Kozak w necie p*** w świecie!

   Kozak w necie pizda w świecie! Tak naprawdę bys leżał po jednym plaskaczu w mordę i dzwonił do mamy, że cię pobili. 

 26. MatFlooma

  4 lutego 2020 00:33

  Buy Valtrex Hong Kong http:/
  Buy Valtrex Hong Kong http://cialibuy.com/# – buy cialis online Levitra Bayer Generico cialis Regaxidil Y Propecia

 27. StevFLOUGS

  17 lutego 2020 23:12

  Viagra Soft No Prior
  Viagra Soft No Prior Prescription http://abcialisnews.com – canadian cialis Order Cipro Online No Prescription buy generic cialis Cialis Illegale

 28. Gerard

  11 maja 2020 16:51

  Cóż za technika ciosu

  Cóż za technika ciosu

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Wiadomości

Zapachy produktów sygnowanych marką Looks Yummy, stworzoną przez Agnieszkę Biesek ze Świecia, roznoszą się w coraz większej liczbie domów, mieszkań i biur w całej...

Wiadomości

Nocnym pościgiem za kierowcą zakończyła się akcja policjantów ruchu drogowego ze Świecia.

Styl życia

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Wiadomości

Ponad 1500 kierowców zostało sprawdzonych w miniony piątek w ramach działań "Trzeźwy kierujący". Niektórzy kierowcy tego dnia pożegnali się z prawem jazdy.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Do wypadku w Kozłowie doszło wcześnie rano. Kierująca samochodem kobieta trafiła do szpitala.

Styl życia

To już niemal tradycja. Zmotoryzowane Mikołaje ze Świecia przygotowały niespodziankę dla dzieci. Spotkanie było nie tylko okazją do poczęstunku, ale także zrobienia wyjątkowego zdjęcia.

Wiadomości

Zapachy produktów sygnowanych marką Looks Yummy, stworzoną przez Agnieszkę Biesek ze Świecia, roznoszą się w coraz większej liczbie domów, mieszkań i biur w całej...

Wiadomości

Ten bieg wymaga siły, wytrzymałości i determinacji. Starszy aspirant Dawid Janus z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu uczestniczył w Maratonie Komandosa. Z sukcesem.

Wiadomości

Spadki temperatur są szczególnie uciążliwe - a mogą okazać się śmiertelne - dla osób bezdomnych, koczujących w trudnych warunkach. Niedawno już doszło do tragedii.

Wiadomości

Nocnym pościgiem za kierowcą zakończyła się akcja policjantów ruchu drogowego ze Świecia.

Styl życia

Dwudziestu wystawców zaprezentowało swoją ofertę na Jarmarku Mikołajkowym, który w niedzielę po południu odbywał się przed Parkiem Wodnym w Świeciu.

Wiadomości

Ponad 1500 kierowców zostało sprawdzonych w miniony piątek w ramach działań "Trzeźwy kierujący". Niektórzy kierowcy tego dnia pożegnali się z prawem jazdy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama