Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Czy to przez koronawirusa zamknęli Dino w Bukowcu?

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prawdopodobnie Covid-19 zarażona jest jedna z pracownic. Dino Polska odmawia jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie.

Udostępnij
dino-w-bukowcu

REKLAMA

Na drzwiach Dino w Bukowcu pojawiła się informacja, że sklep jest zamknięty. Z jakiego powodu? Próbowaliśmy dowiedzieć się u źródła.

- Polityka naszej formy jest taka, że nie udzielamy żadnych informacji - oświadczyła Ewa Wojtysiak z Dino Polska.

Dość dziwna strategia. Mieszkańcy wsi wiedzą jednak swoje. Informują nas, że zarażona jest jedna z kasjerek, która już od kilku dni sprawiała wrażenie osłabionej. Prawdopodobnie gorsze samopoczucie wzięła jednak za zwykłe przeziębienie.
REKLAMA

Jeśli te informacje się potwierdzą, sytuację może dodatkowo skomplikować to, że kobieta miała kontakt z wieloma mieszkańcami gminy, którzy byli klientami Dino w Bukowcu.

Po południu po dezynfekcji sklep ponownie otwarto, ale z innym personelem.

Liczba osób zarażonych Covid-19 wzrosła w powiecie świeckim w ciągu tygodnia z 32 do 41 (ostatnie dwa przypadki pochodzą z 31 sierpnia).

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. 123

  1 września 2020 22:18

  Ooo…..blisko coraz blizej..

  Ooo…..blisko coraz blizej…jeszcze chwila i do Swiecia dotrze po bonie turystycznym.

 2. Jarek

  2 września 2020 04:03

  „nie udzielamy żadnych

  „nie udzielamy żadnych informacji” – ty ciemny ludzie, sobie pomyślała pani Wojtysiak…

 3. Xxx

  2 września 2020 08:21

  Ci ktorzy wymyslaja kolejne

  Ci ktorzy wymyslaja kolejne strategie na zamykanie i terroryzowanie ludzi niech sami sie zamkną i swoje rodziny

 4. Bolo

  2 września 2020 16:50

  Fałszywa pandemia,a sklep

  Fałszywa pandemia,a sklep zamykają bo kasjerka ma katar.ludzie obódźcie się oni nas oszukują tą pseudopandemią,widział kto chorego na koronaświra?i nie zobaczy.

  • Za dziewczynami murem

   3 września 2020 08:45

   Niech Pan się zastanowi co

   Niech Pan się zastanowi co pisze bo aż za przeproszeniem szlak mnie trafia. Jedna z dziewczyn obecnie znajduje się w szpitalu!!!! Tak zapewne na katar! Grrr a reszta  dziewczyn czekają na wyniki bo sobie zmyślają. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi jest chorych w Bukowcu! Dużo zdrowia. Zastanów się nad tym co piszesz!!!! 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama