Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Dramat na jeziorze. Co z mężczyzną, który skoczył do wody? Nowe informacje

Chwila brawury może kosztować mieszkańca Jeżewa utratę zdrowia. Do nieszczęśliwego wypadku doszło 19 lipca.

Udostępnij
skoczek

REKLAMA

W niedzielę było gorąco, wielu mieszkańców Jeżewa wybrało się nad jezioro Jeżewko na obrzeżach wsi. Około godz. 13.00 jeden z mężczyzn wykonał skok „na główkę”. Jak informowaliśmy już w niedzielę, kiedy minęła dłuższa chwila i 45-letni mieszkaniec Jeżewa nadal się nie wynurzał, kąpiące się w pobliżu dzieci i młodzież powiadomiły o tym dorosłych, przebywających nad jeziorem.

Pospieszono mu z pomocą. Udało się go odnaleźć pod wodą i wyciągnąć na brzeg.
REKLAMA

Przyjechało pogotowie. Stan mężczyzny był jednak na tyle poważny, że wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna ma uraz kręgosłupa. Według relacji świadków, jeżewianin spędził około 2-4 minut pod wodą. Mogło to mieć wpływ na funkcjonowanie jego mózgu.

Śmigłowiec przetransportował 45-latka do szpitala w Grudziądzu. Przebywa na oddziale intensywnej terapii.

- Policji nie wzywano, nie mamy więc bezpośrednich informacji z miejsca zdarzenia. Prowadzimy jednak postępowanie w tej sprawie, jak w każdej, gdzie doszło do zagrożenia ludzkiego życia lub zdrowia – wyjaśnia mł. asp. Julia Świerczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA


Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Dron

  20 lipca 2020 16:17

  Trzeba być bardzo

  Trzeba być bardzo nieodpowiedzialny żeby tak się okalaczyc, młody w miarę człowiek i już na rencie… Równie dobrze mógł w wannie skoczyć…swiadome kalectwa, dramat dla całej rodziny

 2. Czytelnik

  21 lipca 2020 13:33

  Dron.Weź przestań piszesz,

  Dron.Weź przestań piszesz, jak byś nigdy do wody nie skała na glowke. Albo jeśtes pi….zda co nic nie robiła głupio. Albo jeśtes wszystko przewidując. Poptostu nieszczęśliwy wypadek z traficznym skutkiem. Ale zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Dron

   22 lipca 2020 13:45

   Piz da cie zrobiła cfoku…

   Piz da cie zrobiła cfoku… Skakać na główkę do bajora może tylko taki idiotą jak ty…

 3. Skrrt!

  24 lipca 2020 19:39

  Gdzie te nowe informacje???

  Gdzie te nowe informacje??? Dowiedzielibyście się o stan poszkodowanego i wtedy piszcie a nie powtarzacie to co pisaliście poprzednio tylko w dłuższej formie panie a.pudrzyński

 4. Ss 11

  29 lipca 2020 11:51

  Są może jakieś nowe

  Są może jakieś nowe informacje na temat stanu poszkodowanego?

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama