Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Extra Świecie? Lubię to! Nasz portal jest najpopularniejszy w powiecie. Dzięki Wam!

Naszą stronę na Facebooku polubiło już ponad 11 tysięcy osób. Powód do satysfakcji jest tym większy, że stało się to w nieco ponad dwa lata. Cieszymy się, że zasłużyliśmy na Waszą sympatię i zaufanie.

Udostępnij
mamy-11-tys-polubien

Nasz profil na Facebooku został wprawdzie założony 12 lipca 2017 r. Jednak jest aktywny od 25 lipca, czyli dnia „narodzin” portalu Extra Świecie. Od samego początku ustawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Zależało nam na tym, aby informacje były przekazywane jak najszybciej i możliwie najbardziej rzetelnie. Wiedzieliśmy też, że musimy mieć dobre zdjęcia. Mieliśmy nadzieję, że taka filozofia medialna spotka się z uznaniem Czytelników. Nie pomyliliśmy się.
OGŁOSZENIE WYBORCZE

Każdego dnia naszą stronę internetową odwiedza sporo ponad 9 tys. osób, chociaż zdarzały się dni, że było ich nawet 20 tys. Natomiast profil na Facebooku polubiło już ponad 11 tys. osób. Żaden inny lokalny portal nie może pochwalić się taką liczbą „lajków”.

Co więcej, jak wynika ze statystyk Facebooka, Extra Świecie generuje największą aktywność użytkowników (polubienia, komentarze, udostępnienia) w porównaniu z innymi portalami i internetowymi stronami gazet.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Każdy, kto polubi naszego Facebooka, codziennie otrzymuje porcję najbardziej aktualnych informacji z powiatu świeckiego. Bardzo dziękujemy za to, że jesteście z nami, a wiele artykułów powstało dzięki informacjom od Was. To dla naszego zespołu najlepsza motywacja do pracy. Nie spodziewaliśmy się, że w ciągu dwóch lat prześcigniemy tytuły ze znacznie dłuższą historią.

Wiemy, że przed nami jeszcze wiele pracy i jesteśmy daleko od tego, aby popadać w samozachwyt.

Dla spostrzegawczych Czytelników mamy zabawę. Proszę uważnie przyjrzeć się zdjęciu w czołówce. Osoba, która trafnie opisze najwięcej wydarzeń, jakie zarejestrował nasz fotoreporter, otrzyma podwójną wejściówkę do kina na dowolnie wybrany film. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres a.bartniak@extraswiecie.pl.

redakcja@extraswiecie.pl    
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama