Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Jak będzie pracowało starostwo w grudniu?

Starosta Świecki uprzejmie informuje, że organizacja pracy Wydziałów Starostwa w miesiącu grudniu 2019r., będzie wyglądała następująco.

Udostępnij
wydzial_komunikacji_starostwo_0
  • 14 grudnia 2019r. (sobota): Starostwo Powiatowe w Świeciu oraz Powiatowy Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności pracuje w godzinach od 7:30 do godz. 15:30,
  • 24 grudnia 2019r.(wtorek): Kasa Starostwa Powiatowego w Świeciu będzie czynna od godziny 7.30 do godziny 12.00, Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Świeciu przyjmuje wnioski w godzinach od 7.30 do godziny 12.00,
  • 27 grudnia 2019r. (piątek) Starostwo nie pracuje,
  • 31 grudnia 2019r. (wtorek): Kasa Starostwa Powiatowego w Świeciu będzie czynna od godziny 7.30 do godziny 10.00, Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Świeciu przyjmuje wnioski w godzinach od 7.30 do godziny 10.00.

W dniach od 30 grudnia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. nie będzie możliwości dokonywania opłat przy użyciu kart płatniczych w Kasie Starostwa Powiatowego w Świeciu przy ul. Gen. Józefa Hallera 9 oraz w Powiatowym Zespole do spraw Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Wojska Polskiego 173. Powyższe zmiany związane są z koniecznością dokonywania rozliczeń pieniężnych z bankiem oraz przeprowadzeniem rocznej inwentaryzacji.

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

- Dotarliśmy do punktu krytycznego – mówi z goryczą Eugeniusz Kłopotek, wójt gminy Warlubie.

Wiadomości

We wtorek po południu doszło do wypadku na drodze krajowej nr 91 w Głogówku Królewskim.

Wiadomości

Przejezdność dróg powiatowych będzie zabezpieczać 12 pługo-piaskarek. Jeśli zima będzie śnieżna, dołączą kolejne dwie. To wszystko ma swoją cenę. Liczoną w milionach.

Wiadomości

Jak już informowaliśmy, Świecie ma dostać w ciągu trzech lat około 28 mln zł dofinansowania na kilkanaście inwestycji. Jedną z nich jest zagospodarowanie terenu...

Wiadomości

Zapadła decyzja w sprawie świątecznego drzewka, które stanie się główną ozdobą świąteczną Dużego Rynku w Świeciu. Ta informacja z pewnością wielu przypadnie do gustu.

Wiadomości

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali 37-letniego kierowcę volkswagena, który spowodował kolizję, mając w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Chcąc uniknąć odpowiedzialności, obiecał mundurowym...

Wiadomości

Na sesji w czwartek 30 listopada radni gminy zdecydują, czyje imię będzie nosił stadion Klubu Sportowego Wda Świecie. Sprawa wydaje się raczej przesądzona.

Wiadomości

Nieoczekiwany finał miało poszukiwanie zabytkowych przedmiotów na terenie gminy Dragacz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama