Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Jechał jezdnią "wężykiem". Był pod wpływem narkotyków. Trochę jeszcze sobie zostawił

Policja zatrzymała 31-latka, który był tak naćpany, że jechał autem całą szerokością jezdni.

Udostępnij
policja_patrol_kierowcy_pijani_kpp_swiecie

W piątek 4 marca tuż przed godz. 20.00 we Franciszkowie (gmina Bukowiec) policjanci z komendy w Świeciu zatrzymali do kontroli volkswagena golfa, który poruszał się od jednej krawędzi jezdni do drugiej.

Za kierownicą samochodu siedział 31-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Podczas legitymowania funkcjonariusze nabrali wątpliwości, co do jego stanu świadomości.

- Ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny oraz to, że na wydawane polecenia reagował z dużym opóźnieniem. W trakcie rozmowy przyznał, że wcześniej zażywał narkotyki - relacjonuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kierowcę przebadano na zawartość środków odurzających w organizmie. Okazało się, że prowadził pod wpływem amfetaminy.

W samochodzie funkcjonariusze nie wykryli nic podejrzanego, ale po przeszukaniu jego ubrania, znaleźli w kieszeni kurtki marihuanę i amfetaminę.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a za posiadania narkotyków do 3 lat.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. Olo

  7 marca 2022 15:10

  Po co piszecie o tym co mu

  Po co piszecie o tym co mu grozi jak i tak nic mu nie zrobią!!! Policja łapie dilerów i co?? Na drugi dzień chodzi po osiedlu!!! Śmieszne to jest! 

  • Xx

   8 marca 2022 19:02

   Dokładnie,mądre słowa. W

   Dokładnie,mądre słowa. W Polsce tylko każdemu przestępcy grozi i na tym się kończy

 2. Dokładny

  8 marca 2022 20:13

  Prawda, dokładam się też,

  Prawda, dokładam się też, jeżeli będziecie usuwać komentarze zgodne z prawdą osobiście udowodnię, gwarantuję, że extra świecie to dno.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama