Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Kandydaci do tytułu Extra Para. Zgłoście się i Wy! Pobyt w eleganckim hotelu z atrakcjami czeka!

Z dnia na dzień dostajemy coraz więcej zgłoszeń w konkursie Extra Para. Nie trzeba być małżeństwem, aby wziąć w nim udział. Wystarczy, że jesteście razem, kochacie się i każde z Was ma skończone 18 lat.

Udostępnij
para-y-kopia

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
REKLAMA

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcja@extraswiecie.pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.
REKLAMA

Reklama
Reklama

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Para, która zdobędzie najwięcej głosów wygra nagrodę w postaci pobytu z noclegiem w Hanza Pałac w Rulewie. W pakiecie o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi!

Prezentujemy kolejne pary (następne we wtorek).

Reklama
Reklama

Agnieszka i Robert Bocian ze Świecia

Historia naszej miłości zaczęła się 10 lat temu w autobusie PKS. Robert dojeżdżał do liceum w Świeciu, a ja do gimnazjum w Jeżewie. Dzięki temu zawsze mogłam liczyć na miejsce siedzące haha. Przez wiele lat spotykaliśmy się tylko w weekendy z racji dziennych studiów, najpierw Roberta, a potem moich. Nie przeszkodziło to jednak uczuciu, dzięki któremu w grudniu 2015 r. Robert odważył się poprosić o moją rękę. Dwa miesiące temu stanęliśmy na ślubnym kobiercu i planujemy powiększenie rodziny oraz długie szczęśliwe życie co najmniej w trójkę. Kocham mojego męża za to, jaki jest opiekuńczy i nieprzewidywalny i chociaż czasami denerwuje mnie, jak nikt inny, to nie zamieniłabym Go na nikogo innego.
REKLAMA


Paulina Szyszkowska-Majkowska i Andrzej Majkowski ze Świecia

Reklama
Reklama

Nasza historia była trochę inna od wszystkich – piszą Paulina i Andrzej. - Wraz z moim przyszłym mężem poznaliśmy się na Facebooku. Dokładnie 21 grudnia. Byłam w rozterce, a on był wtedy w Irlandii i nie mogliśmy się spotkać, aby porozmawiać. Pisaliśmy dość długo, bo aż do kwietnia i wtedy do mnie przyleciał... To był piękny czas. Po kilku miesiącach mi się oświadczył, a 10 sierpnia 2019 r. wzięliśmy ślub. Teraz spodziewamy się dziecka. Kocham mojego męża za jego wady i zalety, po prostu za to, że jest. Nie da się wyrazić miłości słowami. Długo by pisać o naszych randkach, poznaniu się oraz wielkiej miłości. 
REKLAMA


 Sylwia Chomicz z Nowej Wsi i Marcin Korynt z Kwidzyna

 Jesteśmy razem od ponad roku. Zaręczyliśmy się w kwietniu tego roku. Ja pochodzę z Kwidzyna, a wybranka mojego życia jest z Nowej Wsi. Częste rozłąki ze względu na moją pracę - jestem kierowcą zawodowym - utwierdzają nas w naszej wielkiej miłości. Poznaliśmy się przez internet 5 lat temu i do tej pory uważamy, że był to szczęśliwy zbieg okoliczności, że trafiliśmy na siebie.
REKLAMA

Reklama
Reklama


Dorota Warchoł i Adrian Bober ze Świecia

Poznaliśmy się w szkole. Jesteśmy razem od roku. Bardzo go za wszystko kocham, za to że jest, kiedy go potrzebuje i za to że jest najwspanialszy na świecie.

Reklama
Reklama

Klaudia Juszczak z Sulnowa i Mateusz Sokołowski ze Świecia

 Historia naszej miłości zaczęła się w dość nietypowym miejscu, a konkretnie w kościele – wspominają Klaudia i Mateusz. - Poznaliśmy się na początku 2016 r., wymieniliśmy się spojrzeniami, a po krótkim czasie odnaleźliśmy się na portalu społecznościowym. Wymieniliśmy się numerami telefonów i tak się zaczęła nasza miłość połączona przez kościół. Po miesiącu znajomości zostaliśmy oficjalnie parą. Jesteśmy razem ponad 3 lata. Od 4 miesięcy jesteśmy zaręczeni i mieszkamy wspólnie. 

Poniżej pary, które prezentowaliśmy już wcześniej.

redakcja@extraswiecie.pl
Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
Głosuję na Tadeusza Pogodę, kandydata do Sejmu z powiatu świeckiego [wideo]


Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama