Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Karambol z udziałem kilku aut i kolizja dwóch ciężarówek. Sytuacja na drogach

Na drogach powiatu świeckiego panują dziś trudne warunki atmosferyczne z powodu opadów śniegu. Niestety, na efekty w postaci kolizji nie trzeba było długo czekać.

Udostępnij
kolizja

W sobotę około godz. 12.40 zderzyło się siedem pojazdów na autostradzie A1 na wysokości Buśni między węzłami Nowe Marzy-Warlubie.

- Autostrada na tym odcinku w kierunku Łodzi nadal jest nieprzejezdna – poinformował nas tuż przed godz. 14.30 mł. asp. Tomasz Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Na miejscu cały czas trwają działania służb. Ze wstępnych informacji wynika, że w karambolu na autostradzie nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Reklama
Reklama

Karambol na autostradzie / Fot. OSP Wielki Komorsk

Z kolei około godz. 13.00 na trasie ekspresowej S5, na obwodnicy Świecia, na wysokości Sulnówka, doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek.

Reklama
Reklama

Początkowo droga była zablokowana. Obecnie ruch na obwodnicy odbywa się bez utrudnień.

Aktualizacja, godz. 15.57
Jak informuje straż pożarna w Świeciu, ruch na autostradzie A1 został wznowiony.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Ciekawa

  21 stycznia 2023 15:02

  To karambol czy kolizja??

  To karambol czy kolizja??

  • Ktoś

   21 stycznia 2023 15:07

   Hmm kłania się czytanie ze

   Hmm kłania się czytanie ze zrozumieniem… Najpierw na jednym odcinku był karambol z udziałem 7 samochodów później na innym odcinku kolizja samochodów ciężarowych…

  • Tomcio

   21 stycznia 2023 18:06

   Podsumowując. Służby

   Podsumowując. Służby odśnieżające wyjadą jak będzie lato.

 2. Nitro

  21 stycznia 2023 19:10

  Sieroty, niedzielni kierowcy,

  Sieroty, niedzielni kierowcy, kilka centymetrów śniegu spadło, a już jeden w drugiego wali. Prawo jazdy od razu powinni takim zabierać, bo ewidentnie jeden z drugim za kaczki i jajka je zrobił.

  • jożin z bażin

   22 stycznia 2023 01:25

   Bo ewidentnie widać że ci

   Bo ewidentnie widać że ci kierowcy prawko w czipsach wygrali

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama