Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Kłopotek kampanię wyborczą na wójta Warlubia rozpoczął… w Bydgoszczy

Eugeniusz Kłopotek, były wieloletni poseł PSL, ogłosił oficjalnie, że będzie kandydował na stanowisko wójta gminy Warlubie. Startuje z hasłem „Dobro kontynuować, zło eliminować”.

Udostępnij
klopotek-2

REKLAMA

Eugeniusz Kłopotek rozpoczął kampanię wyborczą w Bydgoszczy, by dzięki temu trafić do regionalnej telewizji, radia i gazet. Na ile ta metoda okaże się skuteczna, okaże się za trzy tygodnie podczas wyborów.

Podczas środowej konferencji prasowej pod pomnikiem Wincentego Witosa kandydat na wójta mówił, że w gminie Warlubie od dziesięciu lat trwają spory, które ma szansę załagodzić ktoś taki, jak on, osoba z zewnątrz, nie zaangażowana bezpośrednio po żadnej ze stron.

Reklama
Reklama

- Gdyby wójtem została obecna pani komisarz, mając przeciwko sobie 2/3 rady gminy, ciąg dalszy tych waśni i sporów, pewnie jeszcze zaostrzony, trwałby przez najbliższe trzy lata. Spróbuję uspokoić te nastroje – powiedział Eugeniusz Kłopotek.
REKLAMA

Miał tu na myśli Annę Ośko, tymczasowego wójta komisarycznego, która również zamierza ubiegać się o urząd. Trzecim kandydatem jest przedsiębiorca Damian Dominikowski.

- Ta gmina jest mi bardzo bliska. Tam się wszystko zaczęło, w mojej działalności politycznej, i publicznej i tam być może to się zakończy – mówił Kłopotek, wspominając lata 1982-88, kiedy był naczelnikiem gminy Warlubie.

Reklama
Reklama

Były poseł wskazał na trudności, z którymi trzeba się uporać: nieudaną inwestycję w park przemysłowy, która może zadłużyć gminę oraz zaległości w budowie dróg i kanalizacji.

Wybory na stanowisko zwolnione przez poprzedniego wójta Krzysztofa M., skazanego za nadużycia finansowe i działania na szkodę gminy, odbędą się 20 grudnia.
REKLAMA

Podczas konferencji prasowej w Bydgoszczy poparcia Kłopotkowi udzielił m.in. wicemarszałek województwa i szef PSL w regionie Zbigniew Sosnowski. Obecna była też jego żona Agnieszka Kłopotek, wiceprzewodnicząca sejmiku województwa.

Reklama
Reklama

Kandydat na wójta z listy PSL ma 67 lat. Niedawno przeszedł na emeryturę. Był dyrektorem Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki w Kołudzie Wielkiej koło Inowrocławia.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA
Mieszkania na sprzedaż na nowym osiedlu w Świeciu. Zapraszamy na wirtualny spacer po jednym z nich. Więcej wizualizacji i dodatkowe informacje na www.apartado.pl

Udostępnij
117 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo panie Eugeniuszu! W

Brawo panie Eugeniuszu! W końcu konkretny kandytat!!! Oby pan wygral

Co za hipokryta. Nie opowiada

Co za hipokryta. Nie opowiada się po żadnej ze stron sporu? przecież to kumpel Michalaka, który ciepło się o nim wypowiadał. Wstyd, że takie farmazony opowiada, w tym wieku mógłby zacząć mówić prawdę.

On niezangażowany po żadnej

On niezangażowany po żadnej ze strony

, a objeżdża i robi spotkania np.bar w Warlubiu, Gminna sala w Płochocinku z „liderami gospodarnej gminy np.Panią Marią i Wandą w czasie pandemii gdy to jest zabronione narażając na utratę zdrowia lub życia mieszkańców 

Skromność przez niego

Skromność przez niego przemawia „przecież papiery mam dobre” ,co za prymitywne podejście. Przecież to jest kandydat „gospodarnej gminy „???

Reklama

No i co z tego, że kandydat

No i co z tego, że kandydat taki czy siaki! Przynajmniej jest normalny i nie jeździ z adwokatem po pracownikach gminy i ich nie zwalnia jak pani komisarz! 

„GOSPODARNA GMINA ” ma logo K

„GOSPODARNA GMINA ” ma logo K ciekawe dlaczego?

NIE dla PLS! stanowiska w

NIE dla PLS! stanowiska w małych miasteczkach i wsiach obstawione przez kolegów z ugrupowania! tam potrzeba świeżej krwi!

On zebrał głosy poparcia

On zebrał głosy poparcia przez 4 dni??? Co za kłamstwo. Przecież panie z KGW z każdej wsi i nauczycielki zbierały głosy chyba od w tygodni. Rozpoczął kampanię w Bydgisczy… jak „partia kazali”. I to hasło- zło eliminować. Jedynym złem tej gminy jest poprzedni wójt. Trzymamy kciuki za zmiany 

Reklama

Te parcie na władze jest

Te parcie na władze jest obrzydliwe, naczelnik za komuny wójtem za demokracji z wielkiej sitwiarskiej partyi.

Taki bezstronny a wie jak

Taki bezstronny a wie jak będą głosować radni jak wygra p. Ośko, czyli nie będą dbać o dobro gminy tylko głosować na przekór. Tylko idiata może tak myśleć. 

W Warlubiu potrzebny  jest

W Warlubiu potrzebny  jest dobry włodarz!!! Najlepszym kandydatem w tym układzie jest p.Eugeniusz. Obywatel komisa… jest cieniutka jak cała piskliwa „ekipa samochodowa „z Płochocinka.

Taki wykształcony i obyty , a

Taki wykształcony i obyty , a popiera i kryje  i identyfikuje się z przestępcą skazanym prawomocnym wyrokiem Sądu ! To tylko lizus Kłopotek może zrobić.

Reklama

Bardzo się cieszę, że mamy

Bardzo się cieszę, że mamy takiego kandydata. Papiery rzeczywiście dobre, długi staż w Sejmie, znajomości, pojęcie o fachu i o polityce. Doświadczenie życiowe i zawodowe. Był przez długie lata dyrektorem. Jeśli P. Klopotek nie wygra, chyba stracę wszelką nadzieję co do losu naszej gminy… 

Geniu, zrobiłeś swoje, w*****

Geniu, zrobiłeś swoje, w*********j i nie mieszaj. Dosyć namieszałeś, kiedy byłeś p(osłem)

Dobrze ze p.Egeniusz staruje

Dobrze ze p.Egeniusz staruje w wyborach .Taki Wojt jest naszej gminie potrzebny .Brawo p.Egeniuszu trzymam kciuki zeby Pan wygral!!!!

Moze i Pan Kloptek zna sie z

Moze i Pan Kloptek zna sie z poprzednim wójtem ale co w tym zlego!!!!Ma swój program wyborczy i nie potrzebuje jak Pani O. zadnej osoby ktora by nim kierowala.A ta Pani O. ma takiego pana Sz.ktory nia kieruje bo sama pewnie nic by nie wskórala.

Po Lipinkach 80-letnią

Po Lipinkach 80-letnią kobietę obsylali żeby mu głosy zbierała. 

Nieeee anna o. 

Nieeee anna o. 

Nieeeee pis w naszej gminie!!!!

Pan Kłopotek będąc

Pan Kłopotek będąc Naczelnikiem nic dobrego nie zrobił i teraz nic nie zrobi . Wiecznie ogarniał się za kobietami i dalej będzie to zrobić. Nic innego nie potrafi. Chce dorobić do emerytury przecież to oczywiste!

partyjne plecy i tyle! a do

partyjne plecy i tyle! a do dobrego gospodarowania nie jest potrzebna wcale wielka inteligencja tylko chęci do pracy!

Pewnie guru „gospodarnych”

Pewnie guru „gospodarnych” napisał kolejną bajeczke..

Jak w 4 dni pozbierasz głosy poparcia i pierwszy zarejestrujesz komitet to wygrasz te wybooryyyy..

I pelikan to łyknął .

Panie Eugeniuszu brawo!!!!Ma

Panie Eugeniuszu brawo!!!!Ma Pan moj glos .I prosze nie zwracac uwagi na te komentarze złośliwych ludzi.Pozdrawiam

Kłopotek Ty taki prawy ,a

Kłopotek Ty taki prawy ,a kampanię robi Ci Jankowska ,  Wolan i Komisja Rewizyjna ? Oni wszyscy są umoczeni jak wójt złodziej którego popierasz. Oni wszyscy powinni podać się do dymisji przecież o wszystkim wiedzieli.Kłopotek ,ale to Ci nie przeszkadza bo pieniądze nie śmierdzą.

,,K,, Lider takie dyrdymały

,,K,, Lider takie dyrdymały pisze o budżecie na 2021 r że głowa boli,nikt tego nie jest w stanie przeczytać do końca.Brakuje mu ponad 5 mil. i przypisuje to obecnej Komisarz,ten budżet to konsekwancja pracy zdegradowanego byłego.Co bedzie jak zapadnie wyrak za strefę ekonomiczną w Płochocinie  i trzeba będzie ogłosić upadłość gminy to bedzie problem.Były znowu wysmaruje elaborat że to nie jego wina.Ciekawe czy skazany były wpłacił zasądzoną kwotę. Zawsze to coś dla ,,źle zaplanowanego budżetu,,

partia starych ludowcow

partia starych ludowcow glosowala kiedys za emerytura 67 a pan tyle ma…wiec czas na wnuki prosze poswiecic a nie sprowadzac do gminy wielkiej  polityki…pan starosta PSL tez obiecal wnukom,ze bedzie dla nich a wystartowal w kolejnych wyborach na 5 lat…lokalna synekura za nic nie odpowiada a duza kasa z miesiaca na miesiac leci…

Oj.

Oj.

A w Śliwicach go nie chcieli.

A w Śliwicach go nie chcieli.

Widzieliście on plakaty

Widzieliście on plakaty wiesza ,zmarnowane pieniądze przecież wszyscy Pana Gienka znają. 

Za te pieniądze lepiej by wsparł  wielką orkiestrę świątecznej pomocy .

Reklama

Co ten p.k. wygaduje od

Co ten p.k. wygaduje od dziesięciu lat waśnie w gminie. Jak dobrze pamiętam to Michalak na początku nie miał kontrkandydatów. Te starsze panie  mózg mu wypraly. Chyba jednak nie zna naszej gminy a one coś zapomniały. 

Ja również stawiam na Pana

Ja również stawiam na Pana Kłopotka. 

Tylko Pan Kłopotek może rozwiązać problemy Gminy i  postawić ją na  nogi. 

Jest poza miejscowymi układami!!!!!!

Posiada doświadczenie na szczeblu gminy ,wojewódzkim i  krajowym. 

Tylko On może  pociągnąć Gminę do przodu , pozyskując możliwe fundusze-wsparcia ze wszystkich źródeł. 

Gmina ma szansę na wyjście z zaścianka i  stać się przodującą i nowoczesną  gminą. 

Nie zmarnujmy tej  szansy!!