Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Kolejne zmiany w obrębie węzła Nowe Marzy i miejscowości Święte

Wykonawca poprowadził ruch prawą jezdnią drogi ekspresowej S5 na odcinku prawie 3 km.

Udostępnij
zmiany-na-s5

Wczorajsza zmiana w organizacji ruchu objęła dwie miejscowości: Nowe Marzy i Święte.

- Kierowcy zjeżdżający z autostrady A1 w kierunku Bydgoszczy skierowani zostali na prawą nitkę drogi S5. Po przejechaniu 3-kilometrowego odcinka ruch z powrotem wraca na lewą nitkę S5 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Na wspomnianym odcinku funkcjonują również przystanki komunikacji publicznej. Zostały one zlokalizowane w ciągu dróg serwisowych w Nowych Marzach oraz w Świętem.

Na całym odcinku obowiązuje zakaz wyprzedzania oraz ograniczenie prędkości do 60 km/h, a w pobliżu skrzyżowań do 40 km/h.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (4)

 1. Gry

  2 czerwca 2022 14:14

  Po co piszecie takie pierdoły

  Po co piszecie takie pierdoły myślicie iż ludzie to są idioci i nie potrafią czytać znaków pionowych i poziomych, napisz kiedy będzie można jechać dwoma palcami ruchu w jedną stronę? I bez głupich komentarzy.

  • .

   2 czerwca 2022 14:21

   Właśnie Twój komentarz jest

   Właśnie Twój komentarz jest głupi 

  • Olo

   2 czerwca 2022 14:22

   Twój komentarz jest

   Twój komentarz jest wystarczająco głupi.

  • yrG

   2 czerwca 2022 18:22

   A jednak się mylisz. Świadczy

   A jednak się mylisz. Świadczy o tym ilość wypadków spowodowanych przez to, że niektórzy kierowcy mają za nic czytanie znaków drogowych, szczególnie tych (ale jaja) dwupalcowych. 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama