Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Kto dostanie mieszkanie socjalne? Miasto opublikowało nazwiska uprawnionych osób

We wtorek Urząd Miejski w Świeciu opublikował listy osób oczekujących na lokale mieszkalne i socjalne wraz z punktacją decydującą o kolejności przyznania lokum.

Udostępnij
budynek-socjalny-w-wiagu-5

REKLAMA

Jak podkreśla Anna Jasionek, kierownik Referatu Mieszkaniowego Urzędu Miejskiego w Świeciu, to tylko projekt list.

- O tym, kto ma największa szanse na otrzymanie gminnego lokalu, przekonamy się po rozpatrzeniu wszystkich odwołań, które będzie można składać do 16 marca - tłumaczy. - Podstawą do złożenia musi być udokumentowana zmiana sytuacji życiowej, np. pogorszenie stanu zdrowia, utrata pracy lub inne okoliczności, które nie były znane referatowi w czasie przygotowywania projektu.


REKLAMA

Najważniejszymi kryteriami decydującymi o miejscu na liście są dochody, powierzchnia obecnie zajmowanego mieszkania, stan zdrowia (za orzeczenie o niepełnosprawności przysługują dodatkowe punkty), bezdomność, sytuacja rodzinna (w uprzywilejowanej pozycji są samotne matki i ojcowie wychowujący dzieci), czas oczekiwania na lokal.

Ostateczny kształt listy znany będzie pod koniec marca.

- Myślę, że nie będzie ona w jakiś istotny sposób różnić od przedstawionego projektu - mówi Anna Jasionek. - Jeśli już, to pewnych roszad możemy się spodziewać na najniższych pozycjach na liście.
REKLAMA

W tej chwili gmina dysponuje 38 wolnymi lokalami, które będą mogły zostać zasiedlone po sporządzeniu listy w ostatecznym kształcie. Pozostali będą musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, aż w zasobach gminy pojawią wolne mieszkania.

Podajemy listy osób oczekujących na lokale mieszkalne (to m.in. mieszkania w kamienicach ZGM) i socjalne (w budynkach socjalnych m.in. w Wiągu, Grucznie, Terespolu i Czaplach) wraz z punktacją decydującą o kolejności ich przyznania.
REKLAMA

Lokale mieszkalne

REKLAMA

Lokale socjalne

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA
      

Udostępnij

Komentarze (95)

 1. Kasia

  2 marca 2021 15:18

  Serio listy z imieniem

  Serio listy z imieniem nazwiskiem i adresem udostepniacie w necie?

  • Tobi

   2 marca 2021 15:23

   A co to za tajemnica Wielka.

   A co to za tajemnica Wielka. Dać mieszkanie i obowiązek pracy a nie rozpieszczać towarzystwo

   • Nn

    2 marca 2021 15:30

    Nikt nikogo nie rozpieszcza i

    Nikt nikogo nie rozpieszcza i nie wsadzaj  wszystkich do jednego worka .Niektórych  nie stać na duże kredyty na mieszkania A miasto za darmo nie daje.Trzeba opłacać co miesiąc A więc zamilcz

    • Tobi

     2 marca 2021 15:33

     To do roboty się weź a nie

     To do roboty się weź a nie czekasz aż miasto da…potem zapomoga itd..bo po co pracować. 

     • Kazia

      2 marca 2021 15:39

      g***….wiesz ..Ja mam

      Gówno….wiesz ..Ja mam mieszkanie na kredyt ale chodzi mi o innych ludzi których naprawdę nie stać i sorry ale ja jestem osobą  z sercem i pomocną

     • Kazia

      2 marca 2021 18:11

      Masz miękkie serce musisz

      Masz miękkie serce musisz mieć twardą d.  Ę

     • Haa

      2 marca 2021 19:21

      Mam twardą  i dużą 🙂

      Mam twardą  i dużą 🙂

    • Kasiaa

     2 marca 2021 15:34

     Nie stać ich Bo nie pracują.

     Nie stać ich Bo nie pracują. Proste.. wystarczy isc do pracy, nie chlać i nie rozwalać pieniędzy na mieście. 

     • Kazia

      2 marca 2021 15:41

      Osoba starsza na rencie i nie

      Osoba starsza na rencie i nie od chlania tylko niepelnosprawność  od kilkudziesięciu  lat i nie stać jej na kredyt jak ma ok tysiąca  renty ,pomyśl  trochę. Rozumiem młodzi ludzie i większość właśnie jest teraz na listach A inni którzy bardzo chcą  tego mieszkania nie ma 

    • Pracujaca

     2 marca 2021 15:40

     Ja pracując na najniższa

     Ja pracując na najniższa krajowa, jednak mnie stać żeby wziąść kredyt na 200 tysięcy. I żeby go spłacać i zyc w godnych warunkach. Ale rownie dobrze mogłabym nic nie robić i czekać aż miasto mi da mieszkanie.  Ale widocznie to trzeba nie mieć wstydu żeby się wiecznie prosić, gdzie można ruszyć dupsko i zacząć zarabiać własne pieniądze.  

     • Haha

      2 marca 2021 15:43

      Śmieszna jesteś, jak jesteś

      Śmieszna jesteś, jak jesteś mądrzejsza  to idź do kościoła 

     • ........

      3 marca 2021 09:04

      Jak się ma męża dobrze

      Jak się ma męża dobrze zarabiającego to można brać kredyty.  Samotne osoby, utrzymujące się z renty i emerytury nie są w stanie opłacić rachunków a co dopiero żyć. Są wyjątki co mają wysokie emerytury.

  • M

   2 marca 2021 15:39

   I co z tego brac to potrafią

   I co z tego brac to potrafią …a tak to wstyd czy co?

  • Czytelnik

   3 marca 2021 10:24

   Ciekawe czy Pani sama

   Ciekawe czy Pani sama wychowuje czy z konkubentem który nie jest zgłoszony 

 2. Nnn

  2 marca 2021 15:28

  To jest chore ,2 lata temu

  To jest chore ,2 lata temu mama złożyła wniosek o mieszkanie socjalne A nawet komunalne i nie ma jej na liście.Kryterium spełniała dziwne A teraz nie ma jej na liście. Banda oszustów i tyle .Tak mało jeszcze ludzi na listach gdzie zawsze było pełno. Hejtujcie  sobie ale człowieka z renty nie stać na kredyt na mieszkanie,dlatego się ubiega o mieszkanie  od miasta bo mieszka w ruderze  gdzie dawno powinno być zburzone  .No ale pewnie tylko po znajomości coś można załatwić .Odwoła  się ale to pewnie nic nie da 

  • Sylasyla

   2 marca 2021 23:17

   A mamusia zrobiła

   A mamusia zrobiła aktualizację wniosku która była wymagana do dnia 18.12 2020 roku?gdyby to zrobiła na pewno byłaby na liście oczekujących.

   • Noo

    3 marca 2021 08:20

    Właśnie była i co ? Jeszcze

    Właśnie była i co ? Jeszcze latem coś musiała i teraz do grudnia wszystko na nowo i wszystko Pani w zgmach  przyjeła A wiec to nie jest tak jak myślisz 

 3. Ależejak

  2 marca 2021 15:32

  No chyba z rodo polecieli w

  No chyba z rodo polecieli w kulki, chociaż się nie znam. Z drugiej jednak strony takie mieszkania są z budżetu obywateli więc mam prawo wiedzieć kto będzie mieszkał w moim mieszkaniu 😉 Czy nie? 

  • Anonim

   3 marca 2021 13:41

   Zacytuję klasyka, jak twoje

   Zacytuję klasyka, jak twoje to spróbuj nim zadysponować :-))

 4. Pogodynek

  2 marca 2021 15:38

  Synoptycy zapowiadają silne

  Synoptycy zapowiadają silne opady kału w komentarzach. Proszę pozostać w domach bądź zaopatrzyć się w odpowiednią ilość środków higieny osobistej. 

  • Maxi-Kazik

   2 marca 2021 18:09

   Ha ha!!! g***burza powiadasz?

   Ha ha!!! Gównoburza powiadasz? No i jest! 🙂

 5. Przykre

  2 marca 2021 15:59

  Wychowuje 4 dzieci i od lat

  Wychowuje 4 dzieci i od lat wynajmuje mieszkanie z wilgocią i kiepskimi warunkami i mamy dochod.A nie stac nas na mieszkanie. Jestem niepełnosprawna i skladalam wniosek 4 raz i za kazdym razem cos a nie mam meldunku to jestem bezdomna a gdzie wtedy pomoc.Maz ma inny meldunek zamieszkania to sie nie należy.Wiele osób zyje tak jak ja i nie otrzyma pomocy a tutaj mówią o zasadach .

  • ...

   2 marca 2021 16:37

   Rozumiem Cię ale mało jest

   Rozumiem Cię ale mało jest takich osób których rozumie A tym bardziej w Świeciu, Wszyscy wkoło  są dla nich Patologią i wszystkich do jednego worka wrzucają  A pewnie nie są  nic lepsi i żerują  na rodzicach. 

   • Tak

    2 marca 2021 17:27

    Święta racja.Ma sie dochod i

    Święta racja.Ma sie dochod i dba o wszystko a nie wszyscy muszą byc patologia jak ktoś mówi.A wynajem mieszkań dużo kosztują a warunki przewaznie kiepskie .Pozdrawiam

    • Lol

     2 marca 2021 17:44

     I jeszcze w Świeciu takie

     I jeszcze w Świeciu takie drogie mieszkania na wynajem,na moje to wszyscy  co składali powinni być na liście nawet na samym dole i 50 na liście ale wkoncu by spadało  A tak znowu czekać z 4 lata żeby dostać się może na liście w co wątpię. Widzę że już nie ma szans,dla mnie to Banda złodziei i tyle

 6. silny

  2 marca 2021 16:04

  Sam sobie poradziłem i nie

  Sam sobie poradziłem i nie musiałem prosić się o mieszkanie od miasta.Moim zdaniem patologie trzeba zwalczać a nie rozpieszczać.

  • czytelniczka

   2 marca 2021 17:52

   puknij się w czoło

   puknij się w czoło

   • Silny

    2 marca 2021 20:38

    Jak chcesz to mogę cię po

    Jak chcesz to mogę cię po pukać .Węża się za pracę a nie za pisanie komentarze jak jest źle.Sam znam osoby co zrobiła dzieciaka żeby być kism byle nie za pracę się wziąć.

 7. Niestety

  2 marca 2021 16:05

  Niestety bardzo ciężko u

  Niestety bardzo ciężko u mieszkańców mieszkań socjalnych o jakąkolwiek odpowiedzialność za otrzymane mienie. Mieszkania, podkreślam słowo klucz – najczęściej po paru latach są do kapitalnego remontu. Okolica bloków wygląda naprawdę kiepsko, bo brak poczucia się do obowiązku zadbania o nią. Moja sytuacja – skrzyżowanie dróg, przy której stoi socjal. Trawa po pas, że nic nie widać, co mieszkaniec komentuje „ale gvwno zarosło, co nie”, na co odpowiadam, że chociaż trochę o to by zadbali, skosili tę trawę, przy czym odpowiedź grzmiąco brzmiała „A co to, k**wa, nie moje przecież”.

 8. Wow

  2 marca 2021 16:26

  Te listy ti jakieś kpiny i

  Te listy ti jakieś kpiny i nic więcej!!! Czekam na mieszkanie 2 lata i co?? Nie ma mnie na liście bo jakieś kryteria nie spełniam!! A zobaczcie listę sami bezdomni i ciekawe za ci oni będą płacić??? Trzeba zrobić porządek!!

  • On

   2 marca 2021 16:33

   Opieka zapłaci za nich 

   Opieka zapłaci za nich 

 9. czytelniczka

  2 marca 2021 16:35

  Bezdomni jako pierwsi powinni

  Bezdomni jako pierwsi powinni dostać mieszkanie bo jak nazwa wskazuje nie mają żadnego domu. Jak nie mają dochodu to dostaną dodatek mieszkaniowy od gminy na utrzymanie mieszkania plus zasiłęk z opieki jakś dadzą radę 

  • Oczywiście

   2 marca 2021 16:42

   Oczywiście tak jak mówisz,

   Oczywiście tak jak mówisz, bez przesady tylko że większość u nas bezdomnych to pijaki  i nieroby  taka prawda .I nie jestem przeciwko tym mieszkaniem bo sama oczekiwałam  na listę od 3 lat i nie jestem na liście, będę się odwoływać  ale pewnie to nic nie da.Grunt Pan burmistrz ma wypasioną  chatę  A wie jak kto jest bo sam wynajmował  drogie mieszkanie no ale teraz ma kasy wpip to ma

   • Mmmmmmm

    2 marca 2021 17:15

    Też będę się odwoływać i

    Też będę się odwoływać i pewnie nic to nie da ,ale zemną im tak łatwo nie pójdzie!! Poruszę niebo i ziemię, jak będzie trzeba to do telewizji pójdę, bo to oszuści, a co do Pana Burmistrza to tak siedzi na stołku i ma wszystko i wszystkich w dupie!! Drugi raz na niego głosować nie będę niech zapomni!!

 10. Wow

  2 marca 2021 16:40

  Pewnie opieka zapłaci, a nam

  Pewnie opieka zapłaci, a nam co chcemy płacić i dbać o te mieszkania to nie dostaniemy bo po co???? Ludziska jest Pewnie nas więcej zróbmy porządek z tym wszystkim ja już zaczynam porządek robić!!!

 11. Anonim

  2 marca 2021 16:45

  Te listy są  poprostu

  Te listy są  poprostu śmieszne ,dostała się na nie chyba tylko jedna czwarta ludzi którzy złożyli wniosk Przeszło 200 było wniosków ,nie rozumiem dlaczego nikt nie powiadamia  szybciej że się nie dostanie na listę A człowiek jak głupi czeka ,wszystkie papiery sprawdzają w zgm  i co 

  • Wow

   2 marca 2021 17:08

   Racja żadnego powiadomienie!!

   Racja żadnego powiadomienie!!! To oszuści i nic więcej, trzeba zrobić porządek i iść wyżej, ale nie do Pana KULAKOWSKIEGO bo to nic nie da ,ludzie czekają latami i mają nadzieję a tu nic tylko rozczarowanie!!!

   • Noo

    2 marca 2021 17:25

    Powiadomienie ma niby przyjść

    Powiadomienie ma niby przyjść listownie z odmową  i jakiego kryterium się nie spełniło ,tylko mam nadzieję że zdążę  w tych dwóch tygodniach  to przysłać żeby można było się odwołać,daję  im tydzień jak nie to we wtorek jestem u burmistrza osobiście ale przez ten covid  ciekawe czy wpuszczą

    • Mmmmmmm

     2 marca 2021 18:05

     Nie wpuszczą telefonicznie

     Nie wpuszczą telefonicznie trzeba, ja już dzisiaj dzwoniłam doBurmistrza, ale burmistrz ręce rozkłada!! Ale trzeba porządek z nimi zrobić!!!

 12. Mareczek

  2 marca 2021 17:40

  Nie wiem kogo pozwać w

  Nie wiem kogo pozwać w związku z tą publikacją danych osobowych, pana Andrzeja Bartniaka , który to napisał czy Urząd Miejski.Zastanowię się.

  • Ha

   2 marca 2021 17:41

   To się zastanów ale to raczej

   To się zastanów ale to raczej urząd miasta bo oni to już rano wystawili 

  • Mania

   2 marca 2021 17:51

   Raczej nikogo to są listy do

   Raczej nikogo to są listy do ogólnej wiadomości i napewno wszyscy zainteresowani się zgodzili.

  • czytelniczka

   2 marca 2021 17:56

   Z tego co wiem to informacja

   Z tego co wiem to informacja o listach pochodzi z oficjalnej strony UM w Świeciui więc o co chodzi?? Nie została podstępem wyciągnięta z ZGM. Wydaje mi się że urząd zawsze w ten sposób publikował te listy do ogólnego wglądu

  • informatyk

   2 marca 2021 18:03

   Przecież na stronie nie ma

   Przecież na stronie nie ma żadnych danych. Jest tylko link który cię przekierowuje na stronę urzędu gdzie są te listy zapisane.

   • Mareczek

    2 marca 2021 18:39

    O jakim linku piszesz? Są

    O jakim linku piszesz? Są listy z danymi osobowymi do pobrania bezpośrednio z tej strony.

 13. Iks

  2 marca 2021 18:37

  Weźcie się za ta swoją robotę

  Weźcie się za ta swoją robotę i splacajcie te swoje kredyciki jak macie i nie komentujcie ,jak nie znacie sytuacji rodzin,  komentować każdy może jestem ciekawa ilu z was tak naprawdę kupiło mieszkanie , pewnie większość siedzi na dupie w domu rodzinnym i tyle mamusia i tatuś da i w dupie macie wszystko . 

 14. Do iks

  2 marca 2021 18:48

  Trzeba Ci polać bo dobrze

  Trzeba Ci polać bo dobrze piszesz.Cwaniaki pewnie na garnuszku rodziców 

 15. derma

  2 marca 2021 18:48

  Widać ludziom w mnieście już

  Widać ludziom w mnieście już się zupełnie w głowach poprzeracało. Świecie ma kilkadzisiąt lokali do rozdysponowania, a w mojej gminie nie ma ani jednego już od wielu lat! Jesteście w Świeciu w komfortowej sytuacji bo w ogóle jest przydział, konkretne zasady przyznawania i rzeczywiste mieszkania. Niech trafią do ludzi, którzy naprawdę ich potrzebują, do chorych i starszych. Kto ma dwie ręce i zdrowie do roboty.

  • Derma

   2 marca 2021 19:24

   Ale na tej  liście jest 

   Ale na tej  liście jest  większość młodych, znam osobiście i nie wiem czemu są  na tej liście, nie zasnę  dziś 

 16. Anonim

  2 marca 2021 18:50

  niepełnosprawność to wiadomo,

  niepełnosprawność to wiadomo, że ktoś taki nie będzie miał dużej szansy na dobrą pracę i może mieć ciężko z mieszkaniem, więc to się rozumie. Ale jeżeli chodzi o patologie to z patologii można wyjść, wystarczy najpierw chcieć, później iść do pracy i nawet wynająć mieszkanie, mieszkanie socjalne powinno być z na określony czas zeby ludzie chcieli się ogarnąć i zacząć pracować. Ale niekażdy kto żyje w patologii od urodzenia jest w stanie się ogarnąć. Zazywczaj biorą przykład z rodziców i patologia zostaje na pokolenia. a własnie na przykładzie patologicznej rodziny młodzi powinni się nauczyć żeby nie iść tą drogą. Ale łatwiej jest coś dostać niż na coś zapracować 

  • Helloo

   2 marca 2021 19:29

   Przecież to nie jest

   Przecież to nie jest mieszkanie za darmo ludzie ..co miesiąc się opłaca czynsz ,moja mama płaci za socjalne mieszkanie w zgm (warunki  spartańskie, masakryczne byś nie chciał tam mieszkać uwierz mi) A płaci aż  4.30  za metr kwadratowy,czy to jest normalne ? Tyle ja Płacę za metr w bloku na mariankach  A gdzie w takich warunkach tyle. No ale niestety na listę się człowiek nie dostanie,Ci co chcą  płacić i mieć normalne mieszkanie to dupa .Dostaną pijaki, bezdomni co zdemolują  mieszkanie i potem chcą  kolejne

   • Anonim

    3 marca 2021 06:37

    4,30 zł za 1 m2 to jak za

    4,30 zł za 1 m2 to jak za darmo. przy 45m 2 to nawet nie jest 200zł miesięcznie. Nie dziwie się, że ludzie wolą żerować na mieszkania utrzymywane z kasy podatników niż płacić 1500 zł rate kredytu + czynsz za swoje własne

    • Baa

     3 marca 2021 08:22

     Jak ktoś jest na rencie ok

     Jak ktoś jest na rencie ok tysiąca złotych to go  nie stać czy Ty to rozumiesz ???

    • Do Anonim

     3 marca 2021 08:56

     To jak jestes taki madry

     To jak jestes taki madry zapraszam na mieszkanie tej Pani i płac 300zl miesięcznie gdzie mieszkanie zagrzybione,  sąsiedzi sami pijaki i brudasy , do tego wspólny kibel i kuchnia z sąsiadami . I dostaniesz 1000zl  A życie opłaty itd . Kozak w necie A… 😉 

 17. Kryterium

  2 marca 2021 19:53

  Czy ktoś wie gdzie znajdę na

  Czy ktoś wie gdzie znajdę na Internecie jakie trzeba kryterium spełniać u nas w Świeciu , bo wszędzie tylko piszą  o dochodach. Ale to pewnie chodzi u większości o metraż  gdzie teraz zamieszkają tak czytam  

  • Kryterium

   2 marca 2021 20:01

   Gdzie teraz zamieszkują  o to

   Gdzie teraz zamieszkują  o to mi chodziło **

 18. Swieciak

  2 marca 2021 20:09

  A moze lokale zajmują ludzie

  A moze lokale zajmują ludzie których tam nie powinno być 

 19. Ula

  2 marca 2021 21:00

  Same młode dziewczyny na tych

  Same młode dziewczyny na tych listach dziwny zbieg okoliczności.. do roboty a nie na usługach miasta się biuście. Nie wstyd wam???

 20. 7pi

  2 marca 2021 21:08

  Na liście lokali

  Na liście lokali jednoosobowych socjalnych są bezdomni że schroniska. Ok. Zastanawiam się z czego będą płacić? Teraz w schronisku boją się alkomatu bo inaczej wypad, a jak będą na swoim to wiadomo co się będzie działo. Ale nie to jest najważniejsze. Z tej listy jedna Pani i Pan od lat są w związku a każdy z nich dostał osobne mieszkanie. Drugie wszyscy z tej listy nie mają zamiaru mieszkać poza świeciem. Odmówią. Dlatego może jest szansa dla innych co naprawdę potrzebują. 

 21. Alex

  2 marca 2021 21:10

  Jakas paranoja. Czekamy ponad

  Jakas paranoja. Czekamy ponad dwa lata. Dla zaintetesowanych – nie patologia. Pracujacy, ciezka kasa za wynajem. Kolejna niespodzianka po kolejnych wnioskach. 

  • Uuuu

   2 marca 2021 21:38

   Dokładnie paranoja, czy oni

   Dokładnie paranoja, czy oni tylko wybranych na listę wciągnęli?? Dziwne to wszystko, i co teraz kolejne lata czekać na nową listę???? Otóż nie trzeba skończyć z tym raz na zawsze, zbuntować się i wszyscy którzy nie dostali się na listę ruszyć do ZGM i naszego szanownego BURMISTRZA, a jak to nie pomoże to do mediów z tym!!!

 22. Norka

  2 marca 2021 21:56

  Dziękujcie radnemu Woźniakowi

  Dziękujcie radnemu Woźniakowi, sam się chwalił w internecie, że doprowadził do zmiany zasad przyznawania mieszkan. No to teraz jest tak jak jest. 

  • Ako

   2 marca 2021 22:03

   A już chciałam do niego pisać

   A już chciałam do niego pisać o pomoc, no to zajeb..

 23. Anonim1234

  2 marca 2021 22:08

  Może Pani Jasionek się

  Może Pani Jasionek się wypowie… Rodo u was nie istnieje? 

 24. Bigos

  2 marca 2021 22:11

  Znam ich i co dostali

  Znam ich i co dostali mieszkania,dziwne jakim cudem,to od czego jest ta punktacja od pijaństwa i wyrzucanie ze schroniska. Za to dostali tyle punktów bo nie rozumiem,to może trzeba pić i być wyrzucanie aby dostać mieszkanie,czekam ponad 3 lata i co,mam grupę,nie mogę pracować,mam na to stały zasiłek,no ale to nie ważne,punktacja jest za inne żeczy,śmiechu warte,kto to w ogóle rozpatrywał i gdzie zaciągnął opinie na temat oczekujących na mieszkanie

 25. Armagedon

  2 marca 2021 22:32

  Jakim to trzeba być zawistnym

  Jakim to trzeba być zawistnym człowiekiem żeby innych z zazdrości od patologii wyzywać… Szok. Skoro są jakieś nie domówienia i ktoś sądzi że to nie sprawiedliwe to powinien sam osobiście się do Pana Burmistrza pofatygować a nie ludzi w komentarzach obrażać, bo się na to przykro patrzy, tym bardziej że lista z Imionami i Nazwiskami została udostępniona w necie. Ludzie hamujcie piętą albo w ogóle nie komentujcie bo to żałosne

  • Mu

   2 marca 2021 22:47

   Słucham, że co?? Do

   Słucham, że co?? Do BURMISTRZA ha ha ha pan burmistrz nie przyjmuję interesantów bo korona jest, tylko telefonicznie, ale zapewniam i tak to nic nie da odprawi z kwitkiem!!! A z drugiej strony jest wolność słowa, a po trzecie ludzie, którzy czują się oszukani maja prawo pisać to co czują i jaka jest prawda!!! Więc chodzmy wszyscy do schroniska i dostaniemy mieszkania bo inaczej do osranej śmierci będziemy czekać za mieszkaniami!!!!

   • Armagedon

    2 marca 2021 23:40

    Rozumiem wolność słowa i żale

    Rozumiem wolność słowa i żale… Ale co za to mogą ludzie którzy teraz są przez Was besztani za to że to Wy nie dostaliście tych mieszkań. Ciekawe czy miło by Ci było żebyś to Ty była na tej liście i Ciebie by besztano na to że dostałaś te mieszkanie!  Zajebiscie byś się tak samo czuła tak jak teraz wystawiasz takie komentarze??? Problem można mieć ale niczemu Ci ludzie nie są winni!! 

 26. Chore

  2 marca 2021 22:43

  To jest przykre gdy się czy

  To jest przykre gdy się czy ta takie hejty, i wyzwiska ludzi z listy od patologii. Jacy ludzie potrafią być z zazdrości zawistni i obrażać drugiego człowieka bo ktoś dostał a on nie. Moim zdaniem takie komentarze są nie na miejscu a ze swoimi uwagami, hamstwem i to że ktoś nie dostał powinien sam pofatygować się do zgm czy też do Burmistrza i wyjaśnić problem prosto w oczy zamiast obrażać niewinnych ludzi. Sama nie korzystam z mieszkań ani komunalnych ani socjalnych bo mam własne kupione i mimo to żygać się chcę jak się czyta takie prostackie komentarze. 

 27. Małoistotne

  2 marca 2021 22:49

  A ciekawie ile osób

  A ciekawie ile osób komentujących sytuację jaka zaistniała siedzi już na mieszkaniu od Miasta a komentuje i wrzuca wszystkich do jednego wora.Zamiast komentować to ruszyć dupsko do Referatu i burmistrza a nie użalać się w komentarzach jacy to co nie którzy poszkodowani są…. a druga sprawa czemu są tu ludzie obrzucani gównem za to jak zarządził referat bo nie rozumiem

 28. Aśka

  3 marca 2021 05:03

  Młodziutkie dziewczyny,

  Młodziutkie dziewczyny, zdrowe, dostają lokale socjalne. No kabaret normalnie. 

 29. Kol

  3 marca 2021 07:22

  No tak młode dziewczyny z

  No tak młode dziewczyny z dziecm” samotne ” ,a może ZGM to domy dla samotnych matek otwiera??? Bo ta lista to ja nie wie skad ona się wzięła!! ,chyba dzieci ja tworzyły Pani kierownik referatu??

 30. Zwik

  3 marca 2021 07:44

  Jak dojdziecie do 4 strony

  Jak dojdziecie do 4 strony komentarzy to przyjadę to szambo wypompować 

  • Kol

   3 marca 2021 08:00

   Weź sobie te szambo z głowy

   Weź sobie te szambo z głowy wypompuj ,będzie lżej ci myśleć!!

 31. Świecie

  3 marca 2021 10:22

  Mnie dziwi fakt że nie którzy

  Mnie dziwi fakt że nie którzy są na liście 4-5 osobowej a mieszkają z konkubentem , bądź ogólnie z facetem który pracuje i tego nie podają i są na liście jako 4-5 osób zwłaszcza matki samo- wychowujące niby a tak nie jest parodia 

  • Oh

   3 marca 2021 11:21

   Jeżeli zazdrościsz to też tak

   Jeżeli zazdrościsz to też tak zrób!! To chyba dobrze ze nie podają prawda?? Wieksze szansę by mnieli na mieszkanie i na wieksze, bo dochodzi jeszcze jedna osoba, no i kasa!!! A ty to chyba zazdrościsz to też podaj je mieszkasz sama ,lub u rodziców i po krzyku!!!!

 32. Świecie

  3 marca 2021 14:46

  No tak dobrze że prawdy nie

  No tak dobrze że prawdy nie podają ? Na moje jest więcej ludzi którzy od kilku lat się starają i nie dostali mieszkania przez takich jak ty co piszesz  – myślę że jesteś jedną osobą z tych parodiowych list i tak robisz jak piszesz , kłamstwo ma krótkie nóżki. Zrobić nowe listy i przejrzeć wszystkie osoby z tych list np . W ops-ie sprawdzić najczęściej tacy tam podają ile osób razem mieszka itp jak chcą zasiłki albo sąsiadów popytać . I to nie jest zazdrość – czego tu zazdrościć oszustwa 

  • Oh

   3 marca 2021 21:47

   Fakt kłamstwo ma krótkie nogi

   Fakt kłamstwo ma krótkie nogi!! Pewnie nie raz się o tym przekonałaś!! A tak w ogóle to z ops-u nie korzystam, chyba że ty korzystasz! A dla twojej wiadomości to mam męża i oboje pracujemy, mamy własnościowe mieszkanie!! Nie mieszkam z rodzicami, tesciami i nie mam mieszkania z ZGM-Ó !!!

  • Lok

   3 marca 2021 21:55

   No przez ciebie to zazdrość

   No przez ciebie to zazdrość przemawia, nie ma co! Może ty jesteś jedną z tych osób co nie dostałaś się na listę i teraz szukasz winnych w innych ludziach bo  to czuć z daleka!!!

  • Lok

   3 marca 2021 21:56

   No przez ciebie to zazdrość

   No przez ciebie to zazdrość przemawia, nie ma co! Może ty jesteś jedną z tych osób co nie dostałaś się na listę i teraz szukasz winnych w innych ludziach bo  to czuć z daleka!!!

  • Hohoho

   4 marca 2021 07:48

   A Ty pewnie pierwsza byś

   A Ty pewnie pierwsza byś podkablowala!!! Tylko uważaj bo karma wraca i żeby ktoś ciebie kiedyś nie podkablowal!!! I widać że zazdrość od Ciebie na kilometr bije, bo pewnie sama się nie dostałaś na listę i teraz żal ci w dupe ściska, że inni się dostali!!!! 

 33. Patrycja dziękuję bardzo za odpowiedź

  3 marca 2021 19:09

  Bardzo dulgo czekałam na to

  Bardzo dulgo czekałam na to mieszkanie a na to trzeba mieć warunki. I się starać i mieć grzeczności troche w sobie i składać wniosek jak Powinno być a nie takie wypowiedzi co wy tu macie jakieś problemy z tym to juz nie wiem jak to się sprawdza czy znow ktoś tu jest taki sam jak to wygląda z tymi ludźmi biznesu. 

 34. Szymon

  3 marca 2021 22:20

  Jak dziewczyny przed 30

  Jak dziewczyny przed 30 dostają socjalne mieszkania to to jest już patologia taka sama jak te pijaczki którym chcą dać szansę. Wstyd!

 35. Anonim

  27 kwietnia 2021 17:18

  Czy ktos wie jak wyglada

  Czy ktos wie jak wyglada takie mieszkanie w Terespol

 36. buy stromectol pills online

  29 sierpnia 2021 09:04

  Cialis 10 Mg Generico
  Cialis 10 Mg Generico

 37. buy propecia in netherlands

  29 sierpnia 2021 22:12

  Ventolin Hfa Aer Glaxosmith
  Ventolin Hfa Aer Glaxosmith

 38. best site to buy priligy canada

  16 września 2021 17:22

  viagra generico dall europa
  viagra generico dall europa

 39. Lasix

  25 września 2021 10:57

  Viagra En Linea
  Viagra En Linea

 40. Prednisone

  2 października 2021 17:22

  Viagra Su?Igkeiten
  Viagra Su?Igkeiten

 41. gabapentin for anxiety

  11 października 2021 15:30

  Comprar Cialis A Reembolso
  Comprar Cialis A Reembolso

 42. viagra crushed under tongue

  31 października 2021 07:30

  Achat Nolvadex Sans
  Achat Nolvadex Sans Ordonnance

 43. Propecia

  31 października 2021 14:30

  Acquistare Priligy Senza
  Acquistare Priligy Senza Ricetta

 44. does prednisone cause constipation

  10 listopada 2021 22:17

  Venta De Viagra En Concepcion
  Venta De Viagra En Concepcion

 45. priligy buy

  13 listopada 2021 03:04

  Candian Pharmacy
  Candian Pharmacy

 46. lasix common side effects

  13 listopada 2021 12:52

  Estrofem No Prescription
  Estrofem No Prescription Australia

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Reklama