Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Młoda kobieta wpadła z narkotykami

Do 10 lat więzienia grozi 23-letniej mieszkance Świecia, u której kryminalni znaleźli narkotyki. Kobieta odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków.

Udostępnij
dragi-ywy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu ustalili, że jedna z mieszkanek Świecia może być zamieszana w proceder narkotykowy.

Funkcjonariusze wytypowali podejrzewaną i namierzyli, gdzie mieszka.

W środę kryminalni pojechali pod wytypowany adres. Podczas przeszukania mieszkania, zabezpieczyli woreczek z suszem roślinnym oraz woreczki z białym proszkiem.

Reklama
Reklama

- Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone przez mundurowych środki to marihuana i amfetamina o łącznej wadze blisko 55 gramów - mówi kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

23-letnia mieszkanka Świecia została zatrzymana. Jeszcze tego samego dnia policjanci postawili jej zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (42)

  1. Świecianin

    12 stycznia 2023 13:26

    i po co komu narkotyki jakby

    i po co komu narkotyki jakby XD

  2. Pytam się

    12 stycznia 2023 13:32

    Ciekawe kto ją wsypał? 

    Ciekawe kto ją wsypał?  Pewnie przycisnęli jakieś małolata co sie posiurał ze strachu 

    • Płyn do naczyń

      12 stycznia 2023 18:56

      Ona sama to zrobiła , chwaląc

      Ona sama to zrobiła , chwaląc się każdemu że jest dealerem .No że trzyma z ganguszczami świeckimi i z pod Świecia .HaHa hi kauuuuuuuu

      • Hahha

        12 stycznia 2023 19:42

        Jebłam

        Jebłam

    • Olina

      13 stycznia 2023 23:11

      Taaaak absolutnie się zgadzam

      Taaaak absolutnie się zgadzam

  3. Dani

    12 stycznia 2023 13:33

    Kto według was zagania w

    Kto według was zagania w Świeciu? 

    • Bejbe

      12 stycznia 2023 15:25

      Od lat bezzmiennie pan D.W.

      Od lat bezzmiennie pan D.W. +kolega z zk :), kolega po fachu z ulicy lutego a pod nimi cały batalion szeregowych. pozdro mordy

      • Mma.

        12 stycznia 2023 15:39

        Juras

        Juras

      • Jam jest on

        12 stycznia 2023 15:42

        Mordo przecież w gromadzie

        Mordo przecież w gromadzie sami prawilniaczy No co ty xdd 

      • Celebryta gangus

        12 stycznia 2023 18:48

        Ja na pewno nie ,!!! Ja nie

        Ja na pewno nie ,!!! Ja nie ,ja nie ja i on nie no na pewno nie my .

    • Trzeci oficer

      12 stycznia 2023 17:52

      Podobno twoja stara 

      Podobno twoja stara 

    • Olina

      13 stycznia 2023 23:09

      SPRZEDAJA CI KTORZY MYSLA ZE

      SPRZEDAJA CI KTORZY MYSLA ZE NIKT ICH NIE PODEJRZEWA:)W TYM MIESCIE SAME 60 I SMIECIEEEEE

  4. Tomcio paluch

    12 stycznia 2023 13:34

    Lepiej niech napiszą od

    Lepiej niech napiszą od jakiego celebryty są te narkotyki

    • Alex

      12 stycznia 2023 21:35

      To Ty nie wiesz? Wszyscy

      To Ty nie wiesz? Wszyscy wiedzą kto celebrytą największym jest, kto ma układy i tak mu nic nie zrobią, podobno się ogarnął haha 

  5. PatoDestruktor

    12 stycznia 2023 13:45

    I dobrze, tępić te śmiecie.

    I dobrze, tępić te śmiecie. Łapać i skazywać na ciężkie roboty na rzecz państwa co by pracowali na swoje utrzymanie w pierdlu. Było grzecznie bawić się lalkami a nie w chemika i handlarza. Tępić tępić i jeszcze raz tępić.

    • Magia

      12 stycznia 2023 17:38

      Masz rację tempie gnojkow, do

      Masz rację tempie gnojkow, do roboty a nie narkotyki krowa sprzedaje.Bez mózgu krowa

  6. Anonim

    12 stycznia 2023 13:50

    Alkohol i tytoń też uzależnia

    Alkohol i tytoń też uzależnia i jest szkodliwe dla zdrowia i życia. Policja nikogo nie ściga za to a państwo czerpie na tym zyski. Legalizacja marihuany zlikwidowała by szarą strefę.

    • Stefana

      13 stycznia 2023 07:17

      Ale narkotyki nie są legalne

      Ale narkotyki nie są legalne i wszystko w temacie i jebaci takich jak ty 

      • getrekt

        13 stycznia 2023 19:18

        Pierw naucz się pisać i poucz

        Pierw naucz się pisać i poucz się trochę o tym czym są tzw. „narkotyki” i „używki” i o ich szkodliwości. Alkohol jest w top 3 najbardziej szkodliwych substancji a mimo to jest legalnym i rozpowszechnionym narkotykiem, który zabija rocznie o wiele, wiele więcej osób niż taka marihuana. 

      • Mef

        14 stycznia 2023 08:42

        Jebal to cię pies jak żeś

        Jebal to cię pies jak żeś strzelał z ucha 

  7. ...

    12 stycznia 2023 14:14

    A gówniarz z Nowego za

    A gówniarz z Nowego za ciężkie pobicie chlopaka w Nowy Rok i posiadanie narkotyków oraz handel – dostał dozór policyjny i grozi mu do 3 lat… Ktoś mi to wytłumaczy? 

    • Świecki zaganiacz

      12 stycznia 2023 14:45

      Nie od dziś wiemy że lepiej

      Nie od dziś wiemy że lepiej komuś sprzedać kosę pod żebra niż gram fetki 

  8. Mikoś

    12 stycznia 2023 15:31

    Wątpie w to by kryminalni ze

    Wątpie w to by kryminalni ze Świecia są tak dobrzy by ją sami złapali wszyscy tylko nie oni

  9. Piter

    12 stycznia 2023 17:53

    Taka fajna dziewczyna i

    Taka fajna dziewczyna i niedroga

    • Hahahaha

      12 stycznia 2023 19:45

      Się porobiło się. Tfu !

      Się porobiło się. Tfu !

  10. sasiadka

    12 stycznia 2023 22:11

    brawa dla rodzicow za

    brawa dla rodzicow za wychowanie moga byc z siebie dumni.

    • Jula

      13 stycznia 2023 00:27

      A co rodzice są winni temu

      A co rodzice są winni temu jak dziecko staje się pełnoletnie i zakłada swoją rodzinę ?  Znam rodziców owej pani i mama to bardzo dobry człowiek.  

      A jak już piszesz taki komentarz to się może ujawnij. ! 

      Mama owej pani o niczym nie wiedziała . Więc może lepiej przymknij swoją buze . 

  11. Yyy

    13 stycznia 2023 01:16

    Bynajmniej się nie rozjebala

    Bynajmniej się nie rozjebala

    • Anonim

      13 stycznia 2023 11:01

      A z kąd wiesz??

      A z kąd wiesz??

  12. Tadzin

    13 stycznia 2023 11:34

    Wymieniajcie świeckich konfi.

    Wymieniajcie świeckich konfi..zrobimy ranking

  13. Prawda

    13 stycznia 2023 13:01

    Ktoś sprzątnoł konkurencję 

    Ktoś sprzątnoł konkurencję 

    • Olo

      13 stycznia 2023 15:19

      A tobie ktoś sprzątnął

      A tobie ktoś sprzątnął słownik 

  14. Nikt nic nie wie

    13 stycznia 2023 15:32

    Pewnie Olaf.P się wysprzęglił

    Pewnie Olaf.P się wysprzęglił, żadna nowość u tego jegomościa 

  15. Cyprian Wąsik

    13 stycznia 2023 16:33

    No nie wiem, ja tam futer żre

    No nie wiem, ja tam futer żre i wszystko cacy żadne psy mi nie wjeżdżają na mieszkanie. Sąsiad z dołu gustuje w helupce i czasem sobie walniemy łychę wiadomo, tez ma spokój, pozdrawiam dobrych niebieskich, którzy łapią marihuanowców. 
    Pozdrawiam Serdecznie

  16. siadlam na byka

    14 stycznia 2023 12:45

    zagania ten ktory najwiecej

    zagania ten ktory najwiecej diluje i ma do odklepania za swoje czyny czyli ten ktoremu policja nic nie zrobi bo ma z niego pozytek nie od dzis wiadomo ze chodzi o celebryte bedzie trzeba wyslac pisemko do glownej co tu sie w swieciu wyprawia ze policja zamiast zamykac zbija zolwiki z dilerami i typami napadajacymi na bankomaty

    • Alano

      14 stycznia 2023 15:53

      Nazwisko pisz typa 

      Nazwisko pisz typa 

      • Ganguszczoch

        14 stycznia 2023 17:57

        Ja jestem celebrytka 

        Ja jestem celebrytka 

  17. Madziarrrrrrrraaaaa

    14 stycznia 2023 12:48

    Ojoj czyzby Pani Monika K.

    Ojoj czyzby Pani Monika K. dzialajaca pod przykrywka firmy pioraca kase Panu W. w koncu wpadla ? :-)))))))

    • Spadaj

      14 stycznia 2023 19:18

      chyba Jego inna partnerka jak

      chyba Jego inna partnerka jak już

  18. Daras Sz.

    14 stycznia 2023 19:33

    Gdzie trzymała prochy w ci..

    Gdzie trzymała prochy w ci…czy w odb….? Miała pas startowy na majtkach po zatrzymaniu przez milicjantów ? 

    • Weronika

      15 stycznia 2023 07:17

      Daras ty to umiesz pożartować

      Daras ty to umiesz pożartować ,to ty ten Daras z Jeżewa ? Pozdrawiam Cię Darecki ! Piję kawę z rana , pozdrów Agnieszkę .

  19. Weronika

    15 stycznia 2023 07:14

    Piję kawkę w niedzielny

    Piję kawkę w niedzielny poranek , byłam na imprezce !!! Życzę miłego pobytu we Wiągu  dla Doroty .