Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Motorowerzysta, który spowodował kolizję godzinę później był już w więzieniu

Motorowerzysta, który spowodował kolizję w Nowem nie miał odpowiedniej kategorii uprawnień do kierowania pojazdem. Jednak nie to było jego największą winą.

Udostępnij
policja-21

W miniony piątek policjanci ruchu drogowego ze Świecia interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, które miało miejsce w Nowem na skrzyżowaniu ulic Kniatek i Podgórnej.

Okazało się, że kierujący motorowerem mężczyzna, skręcając z lewo, najechał w hyundaia, którego 47-letni kierowca z tego skrzyżowania wyjeżdżał.

- Podczas legitymowania funkcjonariusze ustalili, że motorowerem kierował 27-letni mieszkaniec Nowego, który nie miał odpowiedniej kategorii uprawnień do kierowania motorowerem. W związku z tym mundurowi skierowali sprawę do sądu - mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu. 

Poszukiwany 27-latek został zatrzymany. Za spowodowanie kolizji dostał mandat, a następnie został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. zyta

    4 kwietnia 2022 20:13

    Pokolenie idiotów.

    Pokolenie idiotów.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama