Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Najmłodsi uczniowie idą do szkoły. Poza tym nic się nie zmieni do końca stycznia

- Ważąc wszystkie za i przeciw oraz opierając się na modelach prognostycznych doszliśmy do wniosku, że krokiem, który możemy wykonać, jest uruchomienie nauki stacjonarnej w klasach 1-3 – powiedział na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

Udostępnij
klasa

REKLAMA

Rząd zdecydował, że od 18 stycznia, po zakończeniu ferii, dzieci z najmłodszych klas rozpoczną nauczanie stacjonarne w szkołach.

- Musimy ważyć z jednej strony ryzyko pandemiczne, a z drugiej koszty tego, że najmłodsze dzieci nie chodzą do szkoły. Szkody z nieprzebywania uczniów z klas 1-3 w grupie rówieśniczej, nie równoważą w naszej ocenie ryzyka pandemii – przekonywał na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.
REKLAMA

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o rozpoczęciu akcji testowania nauczycieli na Covid-19. Potrwa ona do piątku.

Oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach 1-3, wszystkie pozostałe obostrzenia zostały przedłużone do 31 stycznia. Nadal więc będą zamknięte galerie handlowe (oprócz drogerii, aptek, kiosków z prasą), siłownie, baseny, hotele oraz restauracje (posiłki tylko na wynos i z dowozem).

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA


Udostępnij

Komentarze (10)

 1. Jaga

  11 stycznia 2021 19:56

  Śmiechu warte a maturzyści i

  Śmiechu warte a maturzyści i osimioklasiści gdzie w tym wszystkim to chyba  oni.maja.sporo nauki a.zdalna nauka niestety nie sprawdza sie najlepiej. 

 2. Anonim

  11 stycznia 2021 20:08

  Górolom tyra kasy sypną to

  Górolom tyra kasy sypną to zadymy nie bedzie, reszta czeka bieda i droga fotografa z dużego rynku, a dzieci im głupsze tym lepiej, przyszłe twory korporacyjne mają być bezmózgimi yeti

 3. ***** ***

  11 stycznia 2021 20:20

  gŁUPIMI LEPIEJ SIĘ RZĄDZI

  gŁUPIMI LEPIEJ SIĘ RZĄDZI

 4. Rodzic....

  11 stycznia 2021 22:01

  Czas ze to się skonczy. Dosyc

  Czas ze to się skonczy. Dosyc że obsługa w szkolach nic nie robila,to jeszcze co drugi dzień miały dzień wolny od pracy…bo czy sie stoi czy się leży pensja się należy ze frigo fogo. A to z naszych podatków.i gdzie tu sprawiedliwość… I komu by to się podobało..na urlopy je wysłać..

  • QQryQ

   12 stycznia 2021 09:33

   Masakra jakie podejście. Już

   Masakra jakie podejście. Już z treści wpisu bije bardzo niski iloraz inteligencji autora (tzw. „beneficjent 500+)
   Nazwanie nauczyciela „obsługą” jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Obsługę to masz w barze mlecznym, kurzy móżdżku.

   • Re:QQryQ

    12 stycznia 2021 10:11

    A Twój komentarz wprost

    A Twój komentarz wprost powala inteligencją… żałosne określać ludzi korzystających z 500+ jako osoby o niskim ilorazie inteligencji… to pół Polski zatem wg Ciebie to sami głupcy…

    Ciekawe czy sam/a nie korzystasz z programu 500+ jesli masz dzieci, a jesli nie masz ich – po co wypowiadasz sie w kwestii szkoły, jeśli Ciebie to nie dotyczy… 

    • QQryQ

     12 stycznia 2021 11:02

     Proszę czytać ze zrozumieniem

     Proszę czytać ze zrozumieniem. Nikogo głupcem nie nazwałem (jedynie autor wcześniejszego wpisu jest wg. mnie „kurzym móżdżkiem ze względu na treść i składnię swojej pisemnej wypowiedzi). Nazywanie nauczycieli per „obsługa” jest wg. mnie nie na miejscu, a wypowiadać się mogę na różne kwestie, które mnie interesują. Póki co mamy jeszcze w Polsce wolność słowa. Pozdrawiam!

     • O

      12 stycznia 2021 12:43

      „Obsługa” szkoły czytaj kurzy

      „Obsługa” szkoły czytaj kurzy mòżdżku,to wszelka pomoc administracyjna nie nauczyciele 

 5. Andrzej

  11 stycznia 2021 23:07

  Po takim leniwie ciężko

  Po takim lenistwie ciężko będzie im się wziąć do pracy 

 6. Nauczyciel z RED SCHOOL

  12 stycznia 2021 00:12

  G*wno prawda! Dzieciaki i tak

  G*wno prawda! Dzieciaki i tak się w tych szkołach niczego nie uczą! Wyslać ich do roboty i pokazać im co to prawdziwe życie a nie siedzą tylko i pierdzą w te twarde i niewygodne krzesła!!!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama