Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności będą odbywać się bez udziału osoby zainteresowanej

Sytuacja w jakiej znalazł się nasz kraj nie jest bez wpływu na pracę Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

Udostępnij
powiatowy-zespol

Na podstawie § 8 ust. 2  w związku z § 8 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433 z późn. zm.), decyzją Starosty Świeckiego zadania wykonywane przez Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania  o Niepełnosprawności w Świeciu realizowane są z wyłączeniem bezpośredniej obsługi interesantów.

Interesanci mogą kontaktować się z zespołem:

- korespondencyjnie na adres: Wojska Polskiego 173 86-100 Świecie

Reklama
Reklama

- poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na stronie internetowej: https://epuap.gov.pl

- e-mailowo na adres: ogólny adres e-mail: pzoon@csw.pl

- telefonicznie: 52 56 83 230 lub 52 56 83 232

Reklama
Reklama

 Posiedzenia w sprawach o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności będą odbywać się bez udziału osoby zainteresowanej. Osoby orzekane, które zechcą przybyć osobiście, powinny stawić się w budynku Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności na posiedzenie składu orzekającego zgodnie z godziną wskazaną na zawiadomieniu.

Orzekani będą mogli zająć miejsce w poczekalni nie wcześniej niż 15 minut przed zaplanowaną godziną stawienia się przed składem orzekającym, w celu ograniczenia liczby osób przebywających w tym samym czasie w jednym miejscu.

Środki niezbędne do umycia lub do dezynfekcji rąk są udostępniane zainteresowanym osobom orzekanym w każdym gabinecie Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Świeciu.

W przypadku podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną wirusem SARS-CoV-2, należy niezwłocznie zawiadomić skład orzekający.

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama