Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Poszedł na dyskotekę, dostał szklanką w twarz i stracił wzrok. Co się stało w Miami Club?

W ubiegłą sobotę w Miami Club w Świeciu doszło do bójki między kilkoma mężczyznami. Dla jednego z nich skończyła się ona poważnymi obrażeniami.

Udostępnij
29672347_s

REKLAMA


Jak donosi tygodnik „Nowe Świecie”, w bijatyce zostało rannych dwóch mężczyzn. Jeden z nich na tyle poważnie, że stracił wzrok w jednym oku. Prokuratura informuje, że za dwoma mężczyznami weszło do toalety dwóch kolejnych. Tam jeden z nich został uderzony szklanką w okolice oka.

Reklama
Reklama

Bijących się mężczyzn rozdzieliła ochrona. Nie wiadomo, co było przyczyną rękoczynów. Sprawcy jeszcze nie ujęto. Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Świeciu.

Nowe informacje na temat awantury w klubie tutaj.

Czy uważacie Miami Club za spokojny lokal?

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (43)

  1. Dupa

    19 grudnia 2019 08:10

    Coraz gorzej tam się dzieje.

    Coraz gorzej tam się dzieje. Już jak w stokrotce. Zmienić całą ochronę. Taka ochrona, że boją się podejść do tych co się biją. Żenada. 

    • Krzysztof

      19 grudnia 2019 09:29

      To proszę postawić się na ich

      To proszę postawić się na ich miejscu

      Ochrona nie policja oni mają tylko złagodzić sytuację a dużo rzeczy nie mogą zrobić 

    • Imprezowicz

      19 grudnia 2019 18:26

      Jak każda dyskoteka w Świeciu

      Jak każda dyskoteka w Świeciu schodzi na psy

  2. Piotr12

    19 grudnia 2019 08:23

    No cóż zjeżdżają się kibice

    No cóż zjeżdżają się kibice czyt. Patologia to tak się dzieje. Widać jakiejś księżniczce nadepnięto na buciki 😉 

  3. Klubowicz

    19 grudnia 2019 08:23

    Uważałem, że były tam

    Uważałem, że były tam najlepsze imprezy w Świeciu ale od jakiegoś czasu stwierdziłem że robi się już syf.. Tak jak kiedyś w stokrotce było fajnie tak nie dawno w Maiami..  Co raz gorsze bydło przychodzi i zaczepiaja nie winnych ludzi.. Jak tak dalej będzie to masakra.. Szkoda mi kolegi bo sam nigdy pierwszy zaczepki nie szukał… 

  4. Thc

    19 grudnia 2019 08:29

    Zaprawdę powiadam wam 

    Zaprawdę powiadam wam 

    Za mało marihuany za dużo alkoholu.

    Jak by się wszyscy zjarali odrazu spokojniej by było bo ZIOŁO TO SPOKÓJ A ALKOHOL TO SZALEŃSTWO 

    • Rasta_man

      19 grudnia 2019 08:55

      Synu … mów mi ojcze 

      Synu … mów mi ojcze 

      • Thc

        19 grudnia 2019 09:02

        Ha ha ha ok ojcze 

        Ha ha ha ok ojcze 

      • MAc

        19 grudnia 2019 11:27

        Dobrze prawi. Jointa mu… 

        Dobrze prawi. Jointa mu… 

      • 420

        20 grudnia 2019 15:29

        Odnalazlem braci 

        Odnalazlem braci 

    • MAc

      19 grudnia 2019 11:31

      Dobrze i rozważnie prawisz

      Dobrze i rozważnie prawisz Ojczulku. Jointa Ci. 

      • Thc

        19 grudnia 2019 11:38

        Dziękuję nawzajem 

        Dziękuję nawzajem 

    • tgf11

      20 grudnia 2019 00:11

      ćpuny do wora

      ćpuny do wora

  5. Ola27

    19 grudnia 2019 08:32

    To już lepiej jechać pobawić

    To już lepiej jechać pobawić się w arenie na małej sali niż w tej mordowni  która jest praktycznie bez ochrony 

  6. Gigant

    19 grudnia 2019 08:48

    Prawda, miami club robi się

    Prawda, miami club robi się pedalnia, ochrona ciioty, a właściciel żenada kompletna masakra, zamknąć ten syf o będzie Baja, a stocie reaktywowac 

  7. Danny

    19 grudnia 2019 09:08

    Masakra…Co za bydło tam

    Masakra…Co za bydło tam chodzi? Idziesz sobie na dyskotekę kulturalnie i nie wiesz czy wrócisz cały i zdrowy do domu, bo komuś „odwaliło” pod czaszką…

  8. tompi

    19 grudnia 2019 09:10

    Tam strach wejść ! Piją ,biją

    Tam strach wejść ! Piją ,biją ,ćpają i wyśmiewają! A gdzie policja?

    • Xd

      19 grudnia 2019 09:21

      Na L4 

      Na L4 

  9. 5 sekund

    19 grudnia 2019 09:18

    Dla czego ochrona nie robi

    Dla czego ochrona nie robi rewizji przed wejściem klubowiczów każdy może tam wnieść coś niebezpiecznego A takie rewizję to już standart w lokalach A właściciel zamiast też zwracać uwagę co się dzieje dookoła to też siedzi i drinki spija.

  10. Adi

    19 grudnia 2019 09:32

     ochrona się zmieniła

     ochrona się zmieniła ostatnio a właściciel sobie pozwala za dużo, ochrona wyrzuca kogoś a po chwili właściciel wprowadza tą osobę 

  11. K

    19 grudnia 2019 09:46

    Taka jest prawda, ludzie

    Taka jest prawda, ludzie pijani, że ledwo trzymają się na nogach, szukają tylko okazji, żeby kogoś zaczepic, a ochrona w ogóle nie reaguje. Zero selekcji, każdy może wejść, nawet małolaty. Normalny człowiek, jak to widzi to już mu się odechciewa tam przyjść następny raz, więc tylko patola, będzie tam chodzić 

  12. xXx

    19 grudnia 2019 10:34

    No niestety teraz aż strach

    No niestety teraz aż strach iść się pobawić,bo nie wiadomo co za debile się przyczepia o byle co . Coraz gorzej masakra.

  13. Jakis

    19 grudnia 2019 11:06

    Zamknąć takie syfbudy i

    Zamknąć takie syfbudy i reaktywowac stokrotke z najlepszych czasów. 

  14. podróżnik

    19 grudnia 2019 11:28

    Na całym świecie np.w Stanach

    Na całym świecie np.w Stanach ,Szewcji żeby wejść na taką dyskotekę trzeba mieć 21 lat ! 

  15. nico

    19 grudnia 2019 11:29

    A na kręgielni lepiej??

    A na kręgielni lepiej???Sprzedają alkochol jak leci,nawet 14-15 latkom,ćpanie w kiblach,jaranie zioła oficjalnie!!!

    • MAc

      19 grudnia 2019 11:42

      Nie wypowiadaj się i nie

      Nie wypowiadaj się i nie ośmieszaj na temat zioła. Bo chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Pierw poczytaj potem pisz. Jedyne co nie uzależnia i uspokaja a nie pobudza do agresji jak reszta syfu w tym alko z enrgetykiem, exta, inne pobudzacze o silniejszym działaniu. 

      • Thc

        19 grudnia 2019 11:49

        Oczywiście że masz rację

        Oczywiście że masz rację poduszkę zioła Ci xd 

      • 420

        20 grudnia 2019 15:40

        Kiedy spotkanie panowie

        Kiedy spotkanie panowie

      • Znawca tematu

        20 grudnia 2019 20:35

        A skąd takie bzdury, że

        A skąd takie bzdury, że marihuana nie uzależnia? Zaprawdę powiadam Ci przejdź się do psychiatryka na oddział I zobacz ile młodych osób jest uzależnionych od tego gówna….

    • xxx

      19 grudnia 2019 13:21

      to akurat prawda

      to akurat prawda

  16. Di Stefano

    19 grudnia 2019 11:52

    Pipol ar pipol soł łaszurid

    Pipol ar pipol soł łaszurid bi.

  17. Sąsiadka

    19 grudnia 2019 14:38

    Właściciel co weekend ledwo

    Właściciel co weekend ledwo na nogach stoi, kiedy opuszcza lokal. :))

    • Jan

      20 grudnia 2019 15:02

      A co cię to obchodzi? Zajmij

      A co cię to obchodzi? Zajmij się swoimi sprawami a nie patrzysz na kogoś. Zadroscisz?? 

  18. lll

    19 grudnia 2019 16:02

    Widzę że konkurencja nie śpi

    Widzę że konkurencja nie śpi a ja i moi znajomi wybieramy MIAMI 

    • Abc

      19 grudnia 2019 17:44

      Więc wyrazy współczucia.

      Więc wyrazy współczucia.

      • xXx

        19 grudnia 2019 19:23

        Rzecz gustu , o gustach się

        Rzecz gustu , o gustach się nie rozmawia jednak ja ci współczuję i życzę abyś nie spotkał takiego gnoja jak ten który pozbawił faceta widzenia na jedno oko … pozatym jak można lubić klub w którym jest ciasno jak w du… I jeden na drugiego wchodzi jak się tańczy , A jak zwróci się uwagę to najlepiej by po ryju dali masakra 

  19. Szalona