Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Przedszkolaki ze świeckiego "Słoneczka" z wielkanocnym występem dla seniorów [zdjęcia]

Wtorkowy występ w Ośrodku Pomocy Społecznej odbył się w ramach projektu charytatywnego "Mali ludzie, wielkie serduszka" realizowanego przez Przedszkole nr 2 w Świeciu.

Udostępnij
wizyta-dzieci-w-ops-11

Małych artystów oklaskiwali zaproszeni seniorzy oraz osoby samotne.

Podobne spotkania w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu z okazji świąt to już tradycja. Tym razem w programie spotkania znalazł się dodatkowy punkt. Była nim wizyta i późniejszy występ dzieci z Przedszkola nr 2 w Świeciu.

Przedszkolaki z grup motylków i biedronek przygotowały Beata Marchlewicz i Paulina Majcher, inicjatorki projektu "Mali ludzie, wielkie serduszka".

Po występie, na który złożyły się wiersze i piosenki, dzieci obdarowały seniorów własnoręcznie wykonanymi zajączkami i babami wielkanocnymi.

Poniżej galeria zdjęć.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama