Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Remont boiska w Terespolu. Wkrótce zostanie posiana trawa

Prawie pół miliona złotych pochłonie modernizacja boiska przy szkole w Terespolu Pomorskim (gmina Świecie).

Udostępnij
portal-boisko

REKLAMA

Z boiska do koszykówki zerwano asfalt. Zastąpi go nawierzchnia z poliuretanu. Powstanie też nowa bieżnia, rozbieg do skoku w dal i rzutnia do pchnięcia kulą.

Boisko do piłki nożnej wyrównano i ułożono siatkę przeciw kretom. Wkrótce zostanie tam posiana trawa. W przyszłym roku uczniowie szkoły w Terespolu będą mogli trenować i rozgrywać mecze na nowej, zadbanej murawie.

Jeśli nie zacznie padać deszcz, prace zakończą się zgodnie z terminem, czyli w połowie października. Ich wykonawcą jest firma Hydro-Eko z Chojnic. Koszt modernizacji boiska wyniesie 487 tys. zł.

redakcja@extraswiecie.pl

źródło: świecie.eu
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Pieniadze w bloto

    21 września 2020 23:03

    Ile razy sie czytalo o tym ze

    Ile razy sie czytalo o tym ze w terespolu cos wybudowano/odnowiono a te wiesniaki wszystko niszcza. Przyjdzie ci taki mlody pijaczek prawilniaczek golimo-bolaso-ziulaso-samper i rozwala wszystko po kolei bo np 'kopne w smietnik lub w szybe od przystanku bo nie odda wiec jestem kozak’ Szkoda czasu i pieniedzy.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama