Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Spalił się dom w Dolnej Grupie

Trzyosobowa rodzina z Dolnej Grupy (gmina Dragacz) straciła dach nad głową.

Udostępnij
strazacy-1

REKLAMA

Pożar budynku jednorodzinnego zgłoszono w niedzielę o godz. 16.24. W akcji gaśniczej wzięło udział w sumie osiem zastępów. Sześć z nich nadal przebywa na miejscu dogaszając płomienie.

W wyniku pożaru dach nad głową straciła trzyosobowa rodzina. Mieszkający tam mężczyzna nie chciał skorzystać z pomocy zaoferowanej przez gminę. Zadeklarował na piśmie, że chce zamieszkać w budynku gospodarczym. Dwie kobiety, matka i córka przeprowadziły się do rodziny.

Reklama
Reklama

Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Do tematu wrócimy.

a.bartniak@extraswiecie.pl

REKLAMA


Udostępnij

Komentarze (2)

 1. Mieszkańcy

  15 marca 2020 20:45

  Jak można pomóc tej rodzinie

  Jak można pomóc tej rodzinie ?

  • ???

   16 marca 2020 08:26

   Mozesz poklepać ich po

   Mozesz poklepać ich po ramieniu i powiedzieć że im współczujesz 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama