Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Tak się spieszyli, że zatrzymali się na ścianie budynku w Bukowcu

Ciemność, mokra nawierzchnia ulicy i nadmierna prędkość to kiepskie połączenie.

Udostępnij
auto-w-dom

REKLAMA

W sobotę około godz. 22.20 kierowca osobowego mercedesa jechał ze zbyt dużą prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę, a potem w budynek przy ul. Dworcowej w Bukowcu. Nikt z trójki podróżnych nie odniósł obrażeń. Wartość strat – uszkodzone auto, barierka i elewacja budynku – oszacowano na 10 tys. zł.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (26)

  1. ???

    23 grudnia 2019 13:23

    Wiek kierującego złomkiem?

    Wiek kierującego złomkiem?

    • Gość

      23 grudnia 2019 23:03

      Nie złomkiem, tylko

      Nie złomkiem, tylko Mercedesem s-klasą

      • Mik

        24 grudnia 2019 19:25

        A to nie złomek? 

        A to nie złomek? 

    • Haha

      27 grudnia 2019 11:19

      Gowniarz ledwo prawko zdal…

      Gowniarz ledwo prawko zdal… 

  2. Goga

    23 grudnia 2019 13:27

    Brak rozumu ….

    Brak rozumu ….

  3. Blabla

    23 grudnia 2019 17:41

    Odebrać prawo jazdy ! Aż

    Odebrać prawo jazdy ! Aż strach wyjeżdżać jak tacy debile po drogach jeżdżą 

  4. Anonim

    23 grudnia 2019 19:08

    Tak to jest jak dzieci

    Tak to jest jak dzieci wsiadają do zbyt szybkich aut, a w gimnazjum olewali fizykę.

  5. Gość

    23 grudnia 2019 22:17

    Tak dla wiadomości. Osoba

    Tak dla wiadomości. Osoba kierująca pojazdem ma 20-25 lat. Nie jechał z dużą prędkością lecz przez mgłe wpadł w poślizg. Miał prawo jazdy i nie był pod wpływem alkoholu A ludzie którzy piszą brednie niech lepiej zajmą się swoim życiem jak i swoją głupotą lub innych osób bo to mogło przydażyc sie każdemu i komentarze typu „Odebrać prawo jazdy” są zbędne, nie pozdrawiam 😉

    • Gość

      23 grudnia 2019 22:59

      Tak tak . A auto do zdjęcia

      Tak tak . A auto do zdjęcia bylo tak celowo ustawione. ?i był w tych 20 -25 lat .  był trzeźwy ale za to nie ma pojęcia o kierowaniu autem z napędem na tył i nie dostosował warunkow atmosferycznych do jazdy.  

      • Xyz

        23 grudnia 2019 23:46

        Zdjęcie nawet nie przedstawia

        Zdjęcie nawet nie przedstawia autentycznego miejsca wypadku. 

    • Anonim

      24 grudnia 2019 00:40

      Hahaha więcej powiadasz że

      Hahaha więcej powiadasz że nie miał nadmiernej prędkości? Tak się składa że stałem 300 metrów od tego miejsca i miał on w tamtym miejscu około 100 km/h.I nie dziwie sie ze wjechal w ten budynek bo widocznosc wynosila moze 50 m.Jezeli nie było Cię tam to nie pisz bredni 

      • Elcia

        26 grudnia 2019 20:07

        Skoro piszesz ze widocznosc

        Skoro piszesz ze widocznosc byla do 50 m to co widziales z 300 m ?

    • Anonim

      24 grudnia 2019 10:22

      Czyli że kierowały dwie osoby

      Czyli że kierowały dwie osoby? jedna 20 druga 25lat? Chyba że jeden 22,5latek. A większej bzdury jak o mgle powodującej poślizgi jeszcze nie słyszałem., A poślizgiwałem się już w różnych warunkach drogowo pogodowych, oczywiście w sposób kontrolowany.

    • Aaa

      24 grudnia 2019 14:44

      Masz rację każdy z tych

      Masz rację każdy z tych pseudo kierowców jest idealny jak komuś się coś przydarzy a tak wogule to nawet po uszkodzeniach auta widać że dużej prędkości nie było przy uderzeniu

    • Gość

      26 grudnia 2019 00:24

      Tak jest zawsze Ludzie nie

      Tak jest zawsze Ludzie nie spojrzą na siebie lecz komentują wydarzenia i wypadki które przytrafia się innym.

      Dokładnie zgadzam się ,że to mogło się przydazyc każdemu nawet doswiadczonemu kierowcy

    • Haha

      27 grudnia 2019 11:22

      Gowniarz mial 18 lat i ledwo

      Gowniarz mial 18 lat i ledwo co dopiero zdal prawojazdy za x razem… I jest z Przysierska. 

  6. anonim ja

    24 grudnia 2019 10:00

    na zdjęciu jest BMW A nie

    na zdjęciu jest BMW A nie mercedes

    • Gość

      24 grudnia 2019 12:58

      „zdjęcie ilustracyjne

      „zdjęcie ilustracyjne/materiały policyjne” 

  7. blue

    25 grudnia 2019 11:08

    W tej miejscowości jest 40km

    W tej miejscowości jest 40km/H dużo wąskich wyrzucajacych poza jezdnie zakrętów.Troche rozumu ten co ich broni.Tam nawet w zakrętach trzeba zwolnić do 30 niestety

  8. Eda

    25 grudnia 2019 11:53

    Takich to odrazu karać prawko

    Takich to odrazu karać prawko odebrać i duży mandat wypisać, bo taki to myśli że tatuś może to i on też tak robi czuje się jak by wszystkie rozumy pozjadal i dla niego niema mocnych 

  9. Anonim

    25 grudnia 2019 16:39

    Była duża mgła, ślizga

    Była duża mgła, ślizga nawierzchnia, znam kierowcę osobiście i wiem jak on jeździ, zresztą mieszkam również nie daleko miejsca wypadku, zdjęcie jest tu ilustracyjne’podane dla przykladu’ na miejscu akurat zbyt dużych zniszczeń nie było tylko parę płytek odpadło, Mercedesowi trochę grill ucierpiał i zderzak. Każdemu może się zdarzyc mały wypadek. Wtedy była taka mgła że nie było widać nic na 20 metrow. A co do tego całego zdarzenia, to mogę bardziej powiedzieć że to kolizja niż wypadek 😀

  10. Eda

    26 grudnia 2019 04:41

    Nie broń tego gnojka chyba że

    Nie broń tego gnojka chyba że to twoja rodzina i jesteś dumny z tego co wyprawiaja ja widziałem ten samochód i jest poważniej zniszczony, dzięki Panu Bogu że nikt pieszy wtedy nieszedl bo by nieumial szans przeżycia i jeszcze by zgonili że to wina pieszego bo oni są dotego zdolni, a co do mgły  i tym się zasłaniać to żenada, bo po pierwsze się wolno jeździ a po drugie tam dotego były lampy oświetleniowe to co by było gdyby gdzieś jechał gdzieś gdzie niema oświetlenia i dotego las? Znam tego człowieka i go nie broń bo sam się dolujesz!!! 

  11. tygrys

    26 grudnia 2019 10:21

    Tak jak by karzdy

    Tak jak by karzdy przestrzegał przepisy to napewno o połowe by miej wypadków złomy nasprowadzali z Niemiec i SZaleją jak pajace karać i koniec nie zwalać na mgły drzewa i co jeszcze 

  12. Gosc

    26 grudnia 2019 10:49

    Wsiadajac do samochodu trzeba

    Wsiadajac do samochodu trzeba byc odpowiedzialnym . A nie zgonic wine na mgle albo powiedziec ze kazdemu moze sie przydarzyć, przez takich giną ludzie. 

  13. Zenek

    27 grudnia 2019 09:22

    Proponuję zrobić tak jak w

    Proponuję zrobić tak jak w Wielkiej Brytanii 12 punktów karnych na 3 lata a nie jak w tej chwili 21 na rok sprawa byłaby załatwiona

  14. Haha

    27 grudnia 2019 11:24

    Dla sprostowania wszystkich

    Dla sprostowania wszystkich znawcow odnosnie wieku i marki pojazdu. Wlascicielem Mercedesa S klasy byl gowniarz z Przysierska ktory dopiero co zdal prawo jazdy a nie odoba pomiedzy 20 a 25 lat… Nie wiecie to po co piszecie.