Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Uwaga, to już od poniedziałku! Przez blisko trzy doby w całym Świeciu nie będzie ciepłej wody

Od poniedziałku 9 września od godz. 7.00 do środy 11 września do północy nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody. Dotyczy to wszystkich budynków w Świeciu zasilanych z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Udostępnij
65604191_s

REKLAMA

Przerwa ma związek z modernizacją sieci ciepłowniczej prowadzoną przez spółkę Veolia Północ. W jeszcze większą cierpliwość będą musieli uzbroić się mieszkańcy 11 ulic, którzy nie będą mieli ciepłej wody aż do północy w sobotę 14 września. Dotyczy to także pacjentów Nowego Szpitala i szpitala psychiatrycznego.

Poniżej wykaz tych ulic i budynków:

 • Chmielniki 5
 • Hallera 4, 4A, 4B, 4C, 4E, 4F, 4G, 6, 9, 11, 13, 15, 19, 21
 • Gimnazjalna 3
 • Krasickiego 1A
 • Kościuszki 6
 • Ogrodowa 1C
 • Prusa 3,5
 • Sądowa 12, 18, 18/2, 18/26, 18/27, 18/34, 18/35, 18/36, 18/37, 18/38, 18/39, 18/55, 20
 • Słowackiego 2A
 • Sienkiewicza 3, 4, 6, 8
 • Wojska Polskiego 93-95, 126, 139, 143, 149

REKLAMA

Udostępnij
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Wielkie świńswtwo – nie mogli

Wielkie świńswtwo – nie mogli robić przerwy jak były upały.Mają nas w d…ie.

Która to już przerwa

Która to już przerwa techniczna i brak dostępu do cieplej wody ? Od początku roku to już chyba piąta jak nie więcej. A kto zwróci pieniądze za brak cieplej wody ? 

Takie prace prosimy robić w

Takie prace prosimy robić w wakacje jak ludzie są na wyjazdach, jest ciepło i dzieci nie chodzą do szkoły. Co roku ta sama idiotyczna sytuacja. Proszę żeby Pan Burmistrz zareagował na te prośbę. 

Juz zaaaregowalem w tyj

Juz zaaaregowalem w tyj sprawie. Bedom rozdawane brojlery na jynku na majerankach i jynku guwnym  

Ciekawe czy doczekamy czasów

Ciekawe czy doczekamy czasów bez takiej przerwy w ciągu roku…? 

Firma ma wyłączność i się z

Firma ma wyłączność i się z nikim nie liczy… 

Podgrzać wodę w czajniku i

Podgrzać wodę w czajniku i umyć się w misce, a jak ktoś chce prysznic to polecam konewkę

Polecam kąpiel w Wiśle

Polecam kąpiel w Wiśle

Biedaki my na bogatych

Biedaki my na bogatych osiedlach mamy swoje piece

Hahaha a u nas w Grudziądzu

Hahaha a u nas w Grudziądzu na os.lotniska też jest modernizacja ciepłownicza i też mamy brak ciepłej wody no ale nie takie czasy człowiek przeżył i jakoś żył 

POLECAM JEDEN z ODCINKÓW

POLECAM JEDEN z ODCINKÓW „ALTERNATYWY 4” – JEST SZNASA,ŻE SPEŁNI SIĘ OBIETNICA WYBORCZA PANA WOŹNIAKA i TRAFI KOLEJ DO ŚWIECIA – PAROWÓZ POD BLOK I „DWA WIADRA CIEPŁEJ POPROSZĘ”.

Przydałaby się wypowiedź

Przydałaby się wypowiedź kogoś z Veoli w temacie modernizacji, jakie korzyści będą mieli mieszkańcy, a może dotyczy to poprawy warunków pracy w Veolii nie chcę się gubić w domysłach.Poproszę o kompetentną odpowiedź.

ZA te parę groszy co płaci

ZA te parę groszy co płaci się w czynszu za ogrzewanie wymagania wygórowane jak sk…syn… koniec świata bo w części miasta nie ma wody przez 3 dni a w drugiej części miasta woda pojawi się „najpóźniej” w weekend… mieszkając w bloku potrafiłem sobie zagrzać duży garnek wody albo i nawet dwa i dałem radę przeżyć ta traumę… Teraz mam znacznie lepiej pale sobie w domku swoim piecem który jak mi się spier…Oli to muszę sobie kupić sam a i koszty z kupnem opału znacząco przekraczają to co płaci się w czynszu w bloku do tego wszelkie remonty wykonuje się na własny koszt takze ludzie wyluzujcie i po prostu weźcie się do roboty 

Ludzie , taki postój jest co

Ludzie , taki postój jest co roku , a wam jak zwykle źle, a może w wakacje to zrobić,  może tamto i sramto.W wakacje macie urlopy , a ludzie którzy pracują na danym postoju , też by chcieli mieć wolne w wakacje , a nie zapierniczac żeby wielmożne  państwo  mialo ciepłą wode . Boże co za prostaki  z was masakra .  

a co by to było gdyby im

a co by to było gdyby im zabrali interent na 3 dni.. byłaby planeta małp hahahah. Ludzie w tych czasach wolą narzekać zamiast znaleźć na ten czas inne rozwiązanie. Zaskocze was ludzie, ale prawopodobnie za jakiś czas.. może tygodni, miesięcy lub lat będzie jakaś awaria internetu, linii telefonicznych, gazociągu, wodociągu lub prądu. Normalnie będziecie mieć apokalipse haha. Zaraz napiszą, że przecież janusze płacą za to.. hahh. Ciekawe jak możecie płacić za coś czego nie ma, więc tego nie zużywacie..

Niby marudzenie, prawda. Sam

Niby marudzenie, prawda. Sam mieszkam tam gdzie chcą wyłączyć wodę , ale jakoś da się radę. Czajnik zagotowac, miska i do przodu. Problem w tym, że informacji o takim przestoju nie było żadnej, na klatkach informacja pojawiła się w poniedziałek po 8:00 rano. Dodatkowo można było się z niej dowiedzieć, że przerwa potrwa do środy, a potem….pół doby z wodą i znowu wyłączenie na dwie doby. Podsumowując informacji brak, nie od poniedziałku do środy , tylko od poniedziałku do piątku z „przerwą” w srodku tygodnia Proszę o sprostowanie.

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Jeżewie kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km. W namierzeniu pirata drogowego pomogli mieszkańcy.

Biznes

Od połowy 2023 r. trwa generalna rozbudowa zakładu firmy Haber w Dzikach koło Świecia.

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim Zmarłego Zdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyStowarzyszenia Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej„Inkubator Przedsiębiorczości” Udostępnij

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Tego się chyba nikt nie spodziewał. - Wszystkie oferty przekroczyły o kilka milionów sumę zabezpieczoną na dokończenie budowy przedszkola - ubolewa wójt gminy Warlubie....

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim ZmarłegoZdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyLokalnej Grupy Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" Udostępnij

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Jedni nazywają go Kamieniem św. Wojciecha, inni Diabelskim Kamieniem. Bez względu na genezę nazwy, stanowi sporą atrakcję turystyczną w powiecie świeckim. Wdecki Park Krajobrazowy...

Biznes

Po trudnym dla samochodów okresie zimowym, warto pomyśleć o dokładnym odkurzeniu i kompleksowym myciu. Mało gdzie potrafią zająć się tym z taką pasją, jak...

Wiadomości

W miniony weekend dwóch kierowców zostało zatrzymanych przez policję dzięki reakcji świadków. Niechlubny rekordzista miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci z komendy powiatowej w Świeciu wspominali w piątą rocznicę śmierci młodszego aspiranta Adama Łobockiego, który zginął na służbie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama