W Górnym Grucznie ciężarówka zatarasowała krajową "piątkę"

Mokra nawierzchnia stała się przyczyną kłopotów, w jakich znalazł się kierowca ciężarówki, która dziś o godz. 7.19 stanęła w poprzek krajowej "piątki".

111kol

Na szczęście samochody znajdujące się przed i za TIR-em były na tyle daleko, że dążyły w porę zahamować. Dzięki temu nikomu nic się nie stało. Na drodze trwają wciąż działania straży pożarnej, która pomaga w ściągnięciu ciężarówki z jezdni, w związku z czym jeszcze przez jakiś czas trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.
REKLAMA


Udostępnij
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Mokra nawierzchnia, czy

Mokra nawierzchnia, czy przypier…anie do wiwatu? Na całej długości drogi nr 5 obowiązuje ograniczenie prędkości, ale kierowcy wielkich samochodów mają głęboko w d.u.p.i.e przestrzeganie przepisów. Wczoraj, jadąc do Grudziądza wjeżdzając w Morsku na drogę nr 91 z lewej strony, po horyzont nie widziałem żadnego pojazdu. Po przejechaniu kilku kilometrów okazało się, że na bagażniku siedzi mi wielki TIR. Zaznaczam, że na całej długości budowy S5 obowiązuje ogaraniczenie prędkości do 60 km/h.

%%% nie wyspał się 

%%% nie wyspał się 

Teraz Pizzarotti nic nie robi

Teraz Pizzarotti nic nie robi na budowie, więc Policja powinna kontrolować szybkość  między Świeciem a Bydgoszczą.

Kamagra Villeurbanne 100mg
Kamagra Villeurbanne 100mg http://cialibuy.com – Cialis Viagra Without Doctor Visit Buy Cialis Amoxicillin With Out Rx

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors