Aby pomieścić wszystkich, którzy w niedzielne popołudnie zechcą przyłączyć się do świętowania tego jedynego w swoim rodzaju festiwalu dobroci, występy i licytacje będą się odbywać w sali widowiskowej i lustrzanej. Jest jeszcze jeden powód takiej decyzji.
- Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy tylu przedmiotów do licytacji - mówi Paula Kuklińska, szefowa świeckiego sztabu WOŚP. - Aby móc je wszystkie wystawić, tych aukcji musi być więcej. Z drugiej strony mamy bardzo bogaty program artystyczny, który także jest istotną częścią tego wydarzenia. Stąd pomysł, aby finał prowadzony był w dwóch salach.
Co nas czeka w niedzielę 29 stycznia?
Zgodnie z tradycją od godz. 10.00 do 13.00 na stadionie Wdy będzie można: biegać, spacerować, chodzić z kijkami, jeździć na rowerze czy hulajnodze. Warunkiem jest wpłacenie dowolnej kwoty do puszki. Więcej informacji na stronie Działu Sportu i Rekreacji OKSiR.
O godz. 16.00 rusza finał w OKSiR. W programie kolejno na scenie pojawiać się będą uczestników zajęć OKSiR i SOK „Stokrotka”. Kolejne występy będą przeplatane licytacjami.
Program prezentuje się następująco:
- 16.00 Mała Akademia Twórcza (śpiew), grupa taneczna „Szafir”
- 16.15 Licytacje – gadżety WOŚP
- 16.25 Mała Akademia Twórcza (taniec), wokaliści SOK „Stokrotka”
- 17.00 Licytacje – m.in. złote serduszko ufundowane przez Jubiler Kozłowscy
- 17.15 Grupa spektaklowa i wokaliści OKSiR
- 17.25 Licytacje – m.in. koszulka Kasi Wenerskiej z kadry narodowej z autografem, Złoty Karnet Parku Wodnego
- 17.40 Grupa Show, baletowa, Face to Face oraz wokaliści OKSiR
- 18.00 Licytacje – m.in. tort WOŚP ufundowany przez „Tortowe Czary”
- 18.15 Wokaliści i tancerze OKSiR
- 18.30 Licytacje – gadżety WOŚP
- 18.35 Cheerleading, Street Crew oraz Agnieszka Lubak
- 19.00 Licytacje
- 19.15 Dorośli tańczą II, duet taneczny, Face to Face, grupa spektaklowa oraz występy wokalne: Katarzyna Radtke-Michalewska i Adam Całka, Julia Olędzka-Zienkowska, Joanna Mews-Anuszkiewicz
- 19.50 Licytacje – m.in. srebrne serduszko ufundowane przez Jubiler Kozłowscy
- 19.55 Dorośli tańczą I
- 20.00 Światełko do nieba
a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA