Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

W Pruszczu wprowadzono dodatkowe ograniczenia w pracy urzędu

W tej chwili tylko w wyjątkowych sytuacjach będzie można kontaktować się z urzędnikami osobiście. Ograniczenia, które będą obowiązywać aż do odwołania, związane z dużą liczbą zakażeń koronawirusem na trenie gminy Pruszcz.

Udostępnij
ug-pruszcz

REKLAMA

- Do tej pracowaliśmy niemal normalnie, ale w związku z dużą liczbą zakażeń byliśmy zmuszeni do wprowadzenia istotnych ograniczeń - tłumaczy Anna Szafrańska, zastępca wójta Pruszcza. - Robimy to w trosce o mieszkańców. Nie chcielibyśmy doprowadzić do sytuacji, w której z powodu zakażenia lub kwarantanny nieobecni byliby wszyscy pracownicy, któregoś z wydziałów - podkreśla. - Niemożność załatwienia jakichś spraw byłaby wielkim utrudnieniem.    

Do odwołania interesanci proszeni są o kontakt z Urzędem Gminy Pruszcz przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.
Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych komórek organizacyjnych urzędu będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, po uprzednim podejściu do punktu informacyjno- podawczego. Kasa pozostaje czynna z uwzględnieniem powyższych zasad.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (4)

 1. Ancik

  11 grudnia 2020 13:34

  A po pracy, pracownicy też

  A po pracy, pracownicy też nie mają kontaktu z innymi ludźmi? Paranoja! 

 2. dziadek

  11 grudnia 2020 16:11

  Patrząc na zdjęcie budynku.

  Patrząc na zdjęcie budynku. Rozmiar Urzędu Gminy  poraża (przynajmniej mnie). Taki rozmiar  to miały za tzw komuny  Komitety powiatowe, a może i mniejsze. Nasze drogie panstwo. Mielimy papier.

 3. Hej

  11 grudnia 2020 17:49

  Urząd właśnie wreszcie

  Urząd właśnie wreszcie wygląda jak należy, waliło tam komuna zdecydowanie za długo

 4. Gosc

  11 grudnia 2020 22:44

  A może chodziło o chorych

  A może chodziło o chorych urzędników

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama