Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Wiadomo już, kto wystąpi na Summer Hot Disco w Świeciu

Przed nami kolejna edycja Summer Hot Disco w Świeciu. W lipcu w amfiteatrze będziemy bawić się przy utworach trzech wykonawców. Ruszyła już sprzedaż biletów.

Udostępnij
czilo-discko-4c

Tegoroczne Summer Hot Disco zaplanowano na 7 lipca. Na scenie świeckiego amfiteatru wystąpią Bryska, Baranovski i Smolasty.

Bryska (właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan) zyskała popularność przed dwoma laty dzięki utworowi "Panika". Wkrótce potem ugruntowała swoją pozycję kolejnymi przebojami, takimi jak "Lato (pocałuj mnie)" czy "Odbicie", a jej singiel "You Were In Love" wykorzystano w ścieżce dźwiękowej do filmu "365 dni: Ten dzień". Dużą popularność zyskał też jej debiutancki minialbum "jestem bryska" (pisownia oryginalna).

Baranovski jeszcze jako Wojciech Baranowski wziął udział w 2014 r. w programie The Voice of Poland. W 2015 r. dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał dobrze przyjęty album "FWRD", a trzy lata później rozpoczął karierę solową jako Baranovski. Ma na swoim koncie kilka popularnych utworów, m.in. "Dym" czy "Luźno". Wydał również dwa doskonale sprzedające się albumy: "Zbiór" i "Baranovski 2".

Reklama
Reklama

Smolasty, czyli Norbert Smoliński, tworzy muzykę z pogranicza popu i rapu. Ogromną popularnością cieszył się jego singel "Dla nas" z 2017 r. (18 mln wyświetleń na YouTube). Z kolei albumy "Fake Love" i "Pełnia" zyskały status złotych (ponad 15 tys. sprzedanych egzemplarzy), a "Almost Goat" pokrył się platyną (ponad 90 tys. sprzedanych krążków). Współpracował m.in. z Ewą Farną, Robertem Gawlińskim i Malikiem Montaną.

Bilety na Summer Hot Disco w cenie 20 zł (ulgowy dla dzieci do 13. roku życia) i 40 zł, są już dostępne na Kupbilecik.pl oraz Biletyna.pl, a także od 12 kwietnia w punkcie informacji Centrum Kultury i w Klubokawiarni Kultura.

Patronat nad imprezą objął burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski.

Summer Hot Disco
piątek, 7 lipca, godz. 19.00
amfiteatr w Świeciu

  • Bryska | godz. 19.00
  • Baranovski | godz. 20.30
  • Smolasty | godz. 22.00

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (21)

  1. Gites

    5 kwietnia 2023 17:26

    Panie Burmistrzu chyba czas

    Panie Burmistrzu chyba czas na zmianę nazwy tej imprezy bo trochę siara zapraszać wykonawców innej muzyki.

  2. Niuniek

    5 kwietnia 2023 17:44

    Dno

    Dno

  3. Dżejsika z Polnej

    5 kwietnia 2023 17:47

    Bo nasz OKSIR chce być taki

    Bo nasz OKSIR chce być taki ambitny. Śmiech na sali

  4. Twoja stara

    5 kwietnia 2023 17:55

    Tylko tyle ja wale to se wolę

    Tylko tyle ja wale to se wolę disco polo se puścić w telewizorze który ma z 13 lat a jeszcze działa 

  5. Xyz

    5 kwietnia 2023 18:25

    Czego wy więcej chcecie za

    Czego wy więcej chcecie za 40vziko ? 

    Miasto cos organizuje, zajebiscie. Nie lubisz ? Nie idz.

    Lubisz ? Idz i się baw.  

    Posta zasada 

  6. Beata

    5 kwietnia 2023 18:34

    Suuuper !! 

    Suuuper !! 

  7. Thor

    5 kwietnia 2023 20:17

    W artykule zapomnieli dodać,

    W artykule zapomnieli dodać, że wystąpią też: Six Feet Under, Slayer, Cannibal Corpse, Carcass i Obituary.

    • Anonim

      5 kwietnia 2023 20:27

      Chyba imprezy ci się pomyliły

      Chyba imprezy ci się pomyliły 🙂

  8. kolega

    5 kwietnia 2023 20:25

    tylko zakaz wstepu dla

    tylko zakaz wstepu dla palaczy fajek ten gorszy sort niech za plotem stoi a nie smrodzi ludziom ktorzy pojda sie dobrze bawic.

    • Palacz

      5 kwietnia 2023 21:43

      Wal się 

      Wal się 

    • Brawo

      6 kwietnia 2023 18:03

      Tez jestem za całkowitym

      Tez jestem za całkowitym zakazem palenia w amfiteatrze! 

  9. Olo

    5 kwietnia 2023 21:24

    Dno sięgało dna…a gdzie pan

    Dno sięgało dna…a gdzie pan Zenek????? Albo SzaZa!

  10. On

    5 kwietnia 2023 21:29

    Extra, już żałujemy z żoną że

    Extra, już żałujemy z żoną że nie będziemy mogli być,  mamy w tym czasie zaplanowany urlop. Pełen szacun za wykonawców. 

  11. Lol

    5 kwietnia 2023 23:05

    Zamiast w kryzysie podatki

    Zamiast w kryzysie podatki obniżyć albo dołożyć najbardziej (i realnie) potrzebującym, to robi się igrzyska przedwyborcze dla gawiedzi z miasta. My na to pajacowanie płacimy podatki. Kiedy to do Was dotrze?

    • Swiecianka

      5 kwietnia 2023 23:14

      Nie zesraj się, dawać

      Nie zesraj się, dawać bardziej potrzebującym  ? Do roboty a nie czekać aż ktoś coś da. A impreza wspaniale że nie disco polo, a muza na poziomie. Brawo dla organizatorów 

      • Lol

        6 kwietnia 2023 00:13

        Piszę o niepełnosprawnych i

        Piszę o niepełnosprawnych i innych osobach wykluczonych nie z własnej winy. O moje wynagrodzenie się nie martw. Mam 2 ręce i nogi i dobrze zarabiam na rodzinę. Ale jeśli już płacę podatki (a płacę wysokie), to chciałbym by były one rozsądnie redystrybuowane – np. na rozsądną pomoc wykluczonym. Finansowanie pseudo artystów to jest to, czym powinien zajmować się samorząd. Tylko tyle i aż tyle.

        PS. Przykro czyta się takie wulgarne komentarze jak powyżej. Dlaczego Redakcja nie usuwa tego typu wpisów. Dzieci to czytają. Wstyd.

        • Świecianin

          6 kwietnia 2023 06:16

          Rozumiem panią, ale impreza

          Rozumiem panią, ale impreza jest organizowana co roku od kilku lat. Poza tym gmina ma dość ograniczone możliwości pomocy niepełnosprawnym. To bardziej rola państwa, np. zwiększenie świadczeń na tego typu cele.

          • Lol

            6 kwietnia 2023 07:07

            W takim razie można było

            W takim razie można było przecież odpuścić nieco przedsiębiorcom (np. obniżyć podatek od nieruchomości), a zaprosić tańszych artystów. W czasach kryzysu gospodarczego igrzyska mogą być skromniejsze. Tymczasem mamy rok wyborczy…

  12. Danka