Wiemy już, kiedy z kranów przestanie lecieć tylko zimna woda. O ile nic nie nawali...

W tej chwili wszystko wskazuje na to, że modernizacja sieci ciepłowniczej w Świeciu zakończy się w terminie. To oznacza, że od 16 lipca znowu będzie można wziąć ciepły prysznic.

veolia-1x

Wprawdzie trudno w ciągu roku o bardziej dogodny moment na przeprowadzenie tego typu prac, niemniej brak ciepłej wody przez tydzień wielu mieszkańców odbiera jako sporą uciążliwość, zwłaszcza w domach, w których są małe dzieci.

Na razie monterzy, zajmujący się wymianą rur ciepłowniczych, nie natrafili na żadne poważne trudności, które mogłyby spowodować wydłużenie terminu prac.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

- Jednak o tym, czy modernizacja przebiegła bez żadnych niespodzianek dowiemy się dopiero w piątek, gdy ponownie zaczniemy napełniać sieć wodą - tłumaczy Jarosław Kuśmierczyk, dyrektor regionu Veolia Północ. - Miejmy nadzieję, że próba przebiegnie pomyślnie.

W niektórych mieszkaniach letnia woda może pojawić się już w sobotę. Pełne parametry, czyli właściwą temperaturę, powinna uzyskać w najbliższy poniedziałek.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors