Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Wpadka z dużą ilością marihuany. Zatrzymanemu grozi 10 lat więzienia

Policja zatrzymała mieszkańca Świecia, który posiadał przy sobie znaczną ilość zakazanego suszu roslinnego. 33-latek usłyszał zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij
dragi-23

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu w czwartek  O godz. 21.15 policjanci "patrolówki" zatrzymali w Świeciu do kontroli kierowcę forda focusa.

Mundurowi, chcąc sprawdzić, czy jest trzeźwy, przy okazji znaleźli przy nim torebkę z suszem roślinnym.

Kolejne narkotyki mężczyzna ukrył pod fotelem w samochodzie oraz w mieszkaniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 180 gramów marihuany.

Reklama
Reklama

- 33-latek trafił do policyjnego aresztu - mówi kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - Po zgromadzeniu przez policjantów wszystkich materiałów dowodowych, został mu postawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

- Dzięki spostrzegawczości i zaangażowaniu w służbę na rzecz porządku publicznego i bezpieczeństwa lokalnej społeczności, policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego ponownie udowodnili swoją skuteczność w zwalczaniu przestępczości narkotykowej i zatrzymali kolejnego sprawcę przestępstwa narkotykowego - podkreśla Joanna Tarkowska.

a.bartnak@extraswiecie.pl

Udostępnij
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ale fart co? Dobre konfi i

Ale fart co? Dobre konfi i już mają… nie są tak spstrzegawczy jak by się mogło wydawać … Na parkingach aż kwitnie od tego badziewia i młodych głupich móżdżków co mają depresję…Dalszych sukcesów życzę 

Spostrzegawczość policji???

Spostrzegawczość policji??? HA HA HA  KTOŚ NIE ŹLE Z UCHA STRZELA I TYLE!!!

Przypomnijmy sobie kogo

Przypomnijmy sobie kogo ostatnio przymknęli?? Jaką pannę?? Zaraz będzie wiadomo skąd ten sukces policji

A Sasin z Morawieckim za

A Sasin z Morawieckim za zdefraudowanie ok. 70 000 000 złotych śmieją się w kułak i to już prawie półtora roku. 

Pozdrawiam wszystkich

Pozdrawiam wszystkich donosicieli byle tak dalej 

Serdeczne podziękowania dla

Serdeczne podziękowania dla świeckich konfi. Good job panowie 

Lapią tych co gowno wciskaja

Lapią tych co gowno wciskaja malolatom badziew chwasty i inne smieci tak zwana patola bo jakos nielapia tych co badziewiem nie obracaja od lat smiac az mi sie chce swiat w swiecie 

Bardzo dobrze. Teraz

Bardzo dobrze. Teraz kolejnych niech złapią i posadzą na dołek. Zielone gówno tylko pierze łby 

Może zrobić listę konfi jak

Może zrobić listę konfi jak myślicie kto zagania..

Rasz Bananem na B 2 flashe i

Rasz Bananem na B 2 flashe i smołk na Ct

 Wiktoria ze swiecia z***a z

 Wiktoria ze swiecia zajebała z uchacza

Tata mi powiedział że to

Tata mi powiedział że to niejaki Roand inicjuje walkę z wrogiem 

Przypadków niema żeby nie

Przypadków niema żeby nie konfidenci to by nic nie było proste!

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Jeżewie kierowcę, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 64 km. W namierzeniu pirata drogowego pomogli mieszkańcy.

Biznes

Od połowy 2023 r. trwa generalna rozbudowa zakładu firmy Haber w Dzikach koło Świecia.

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim Zmarłego Zdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyStowarzyszenia Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej„Inkubator Przedsiębiorczości” Udostępnij

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Tego się chyba nikt nie spodziewał. - Wszystkie oferty przekroczyły o kilka milionów sumę zabezpieczoną na dokończenie budowy przedszkola - ubolewa wójt gminy Warlubie....

Wiadomości

Wyrazy głębokiego współczuciaRodzinie i Bliskim ZmarłegoZdzisława Lintowicza składająZarząd i PracownicyLokalnej Grupy Działania "Gminy Powiatu Świeckiego" Udostępnij

Wiadomości

W Terespolu Pomorskim w gminie Świecie trwa ostatni etap prac związanych z budową wiaduktu na drodze wojewódzkiej nr 240 łączącej Świecie z Tucholą.

Wiadomości

Jedni nazywają go Kamieniem św. Wojciecha, inni Diabelskim Kamieniem. Bez względu na genezę nazwy, stanowi sporą atrakcję turystyczną w powiecie świeckim. Wdecki Park Krajobrazowy...

Biznes

Po trudnym dla samochodów okresie zimowym, warto pomyśleć o dokładnym odkurzeniu i kompleksowym myciu. Mało gdzie potrafią zająć się tym z taką pasją, jak...

Wiadomości

W miniony weekend dwóch kierowców zostało zatrzymanych przez policję dzięki reakcji świadków. Niechlubny rekordzista miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Wiadomości

Wiadomo już, ilu zastępców będzie miał burmistrz Świecia i kto nimi zostanie. Ustaliliśmy też, kto będzie starostą i wicestarostą powiatu świeckiego.

Wiadomości

Policjanci z komendy powiatowej w Świeciu wspominali w piątą rocznicę śmierci młodszego aspiranta Adama Łobockiego, który zginął na służbie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama