Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wypadek na przejeździe kolejowym

Na przejeździe kolejowym w Grupie (gmina Dragacz) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba jest poszkodowana.

Udostępnij
w-konopat-5

Aktualizacja

Do zderzenia samochodów tuż przed przejazdem kolejowym w Grupie (gmina Dragacz) doszło chwilę po godz. 12.00.

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe: opel astra i audi A4. W oplu znajdował się tylko kierowca, ale nic mu się nie stało.

- Ucierpiał natomiast jeden z dwóch pasażerów jadących audi - mówi asp. Marcin Klemański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Pogotowie zabrało go do szpitala w Grudziądzu.

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale gdy okazało się, że jego stan nie jest tak ciężki, jak początkowo się wydawało, śmigłowiec odwołano.

Prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę opla.  

Wstępnie straty oszacowano na około 30 tys. zł.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (5)

  1. Cbc

    16 sierpnia 2022 17:05

    Na przejeździe czy przed

    Na przejeździe czy przed przejazdem, autorowi paszkwila wszystko jedno. Gratulacje….

  2. Rommel

    16 sierpnia 2022 21:14

    Znowu łachudra nie ustąpiła

    Znowu łachudra nie ustąpiła pierwszeństwa , qurva nagminne w tej Polszy. Qrwa prawie codziennie muszę chamować jadąc przepisową prędkością bo ktoś mi się wpierdala , więcej bab .Na pięć wymuszeń cztery to baby .

    • Kobieta

      16 sierpnia 2022 23:54

      Baby masz w nosie chodząca

      Baby masz w nosie chodząca kulturo !

    • Zosia

      18 sierpnia 2022 08:47

      Kretyn i analfabeta…

      Kretyn i analfabeta…

  3. Czytelniczka

    17 sierpnia 2022 13:18

    Jak już to kobiet jełopie 

    Jak już to kobiet jełopie 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama