Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Wypadek na trasie Świecie-Drzycim. Dwie kobiety jadące motocyklem trafiły do szpitala

Dwie osoby poszkodowane to efekt poniedziałkowego wypadku w Dólsku (gmina Drzycim).

Udostępnij
130354213_s

W poniedziałek około po godz. 19.10 doszło do wypadku w Dólsku na drodze powiatowej Świecie-Drzycim. Na skrzyżowaniu zderzyły się motocykl i samochód osobowy.

- Dwie kobiety jadące motocyklem zostały zabrane do szpitala. Na miejscu trwają jeszcze działania. Na razie nie mamy wiecej informacji - wyjaśnia ogn. Michał Goliński z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Obecnie nie ma już utrudnień w ruchu.

Nowe informacje dotyczące wypadku tutaj.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (12)

 1. Pani Bożena

  4 lipca 2022 20:43

  I tak to już jest… Mieszkam

  I tak to już jest… Mieszkam tam. Boję się wychodzić z domu. Jeżdżą jak bandyci. Codziennie jak idę tam na autobus, żeby dojechać po bułki do Drzycimia to każdy jeździ min.150km/h. Strach się bać. A raz jak wysiadałam z autobusu to prawie mnie jeden potrącił. Jestem za podrozeniem paliwa do samochodów i mandatów(stanowczo za niskie kary), przynajmniej byłoby mniej wariatów na drodze. 

  • Ares

   4 lipca 2022 20:52

   Pani Dewotka z radarem w oku,

   Pani Dewotka z radarem w oku, sie w cymbał pierdolnie i to tak zdrowo. Żeby następna karetka to Panią pojechała w tamte strony. Pozdrawiam czule. 

   • Obywatel

    4 lipca 2022 22:57

    Cham. 

    Cham. 

  • .....

   4 lipca 2022 20:52

   Nie no odrazu hejt. Porażka

   Nie no odrazu hejt. Porażka kobieto.

  • Pan Rolnik

   4 lipca 2022 21:54

   A ja to wogóle nie wychodzę z

   A ja to wogóle nie wychodzę z domu bo się boję że umrę przejechany . Nawet syn mi jedzenie dowozi , bo strach dojść do przystanku . Jeżdżą tam warianty bardzo szybko .Chciałem aż się przeprowadzić ale żal mi ojcowizny .

  • .

   4 lipca 2022 22:21

   Skoro ma podrożeć paliwo to

   Skoro ma podrożeć paliwo to bilet za autobus też podrożeje, bułki też trzeba dowieźć do sklepu, więc i bułki podrożeją. Zastanów się czego pragniesz 

   • Pani Bożena

    5 lipca 2022 06:18

    Bilety pomimo przyrostu ceny

    Bilety pomimo przyrostu ceny paliwa stoją w miejscu, więc o to nie muszę się bać 

  • Mała

   5 lipca 2022 06:24

   Pani, gdzie zabudowania a

   Pani, gdzie zabudowania a gdzie ta droga? Musiałaby Pani na Cmentarzu mieszkać, żeby bać wyjść się z domu, bo na głównej jadą rzekome 150!!!hahaha. Po bułki do Drzycimia?!? Toz sklep w Dólsku jest z chlebem , bułkami itd. Co za ściema! 

  • Nikt znany

   5 lipca 2022 07:46

   Jak paliwo podrożeje to bilet

   Jak paliwo podrożeje to bilet na autobus do Drzycimia też no i bułki tak samo podrożeją, więcej lepiej żeby paliwo nie drożało.

 2. Donos

  4 lipca 2022 21:32

  Młodzi kierowcy w mokrych

  Młodzi kierowcy w mokrych podkoszulkach wyjeżdżaja z polnej na asfalt i wydaje im się, że są na autostradzie. Pędzą grubo ponad setkę i nie widziałem tam (często tam bywam) nigdy policji z suszarkami.

 3. Jasio

  4 lipca 2022 22:23

  Również jestem mieszkańcem

  Również jestem mieszkańcem tych stron, ale 150 to juz przesada. Pani chyba ocenia prędkość porównując swoją jazdę na rowerze do prędkości pojazdu. A po drugie to droga ma tyle zakrętów, ze gdyby tak jeździć 150 km na godzinę to po miesiacu by tam drzew nie bylo. Co do drogi to trochę za wąska i za dużo drzew w obrębie skrzyżowań co bardzo ogranicza widoczność i ma wpływ na zmniejszenie bezpieczeństwa, a o rozsadku kierujacych nie wspominając.  Pozdrawiam. 

 4. Pan Bułeczka

  4 lipca 2022 22:44

  Pani Bożenko ja mogę pani

  Pani Bożenko ja mogę pani dowieść bułeczki jak pani tak się boji 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Reklama