Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Znana jest data pogrzebu Piotra Litkowskiego

Informacja o śmierci Piotra Litkowskiego poruszyła wielu świecian.

Udostępnij
pogrzeb-ex

REKLAMA

Do niedawna 45-letni Piotr Litkowski był zdrowym, pełnym energii pracownikiem Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Świeciu. Wcześniej był piłkarzem Wdy Świecie i Strażaka Przechowo, a także szkoleniowcem. Sport był mu zawsze bardzo bliski.

Nie cierpiał na choroby przewlekłe, a mimo to koronawirus okazał się silniejszy. Zniszczył płuca Piotra Litkowskiego, który zmarł w szpitalu w niedzielę 17 stycznia.
REKLAMA

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 23 stycznia w starej farze w Świeciu.

Na godz. 10.30 zaplanowano różaniec, a o godz. 11.00 rozpocznie się msza. Piotr Litkowski spocznie na cmentarzu przy ul. Sienkiewicza.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama