Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Ruszyły zapisy na VIII Wiosenny Rajd Rowerowy 

22.04.2023

Towarzystwo Miłośników Ziemi Świeckiej zaprasza do udziału w VIII Wiosennym Rajdzie Rowerowym 2023, który tradycyjnie otwiera sezon turystyczny w powiecie świeckim.

W tym roku cały dochód z opłat startowych zostanie przekazany na pomoc pochodzącej ze Świecia Julii Tomzie, która zmaga się z poważną wadą serca zagrażającą jej zdrowiu i życiu.

Ratunkiem dla Julii jest operacja w Bostonie, na którą potrzeba ponad 1,5 mln zł.

Liczba uczestników rajdu jest ograniczona. Obowiązuje opłata startowa w wysokości 30 zł lub większej, która jest cegiełką w całości przeznaczoną na pomoc Julii Tomzie.

Każda cegiełka weźmie udział w zabawie, w której będzie można wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Świeciu i sklep rowerowy 2Wheels Dwa Kółka.

Dodatkowo na każdego uczestnika rajdu czeka posiłek na trasie i pamiątkowy medal.

Trasa rajdu: Świecie - Dziki - Ernestowo - Piskarki - Jeżewo (dłuższy postój i poczęstunek) - Laskowice - Krąplewice - Bedlenki - Świecie (36 km).

Szczegółowe informacje tutaj.


VIII Wiosenny Rajd Rowerowy, sobota 22 kwietnia. Miejsce zbiórki: godz. 08.20, park przy Starostwie Powiatowym w Świeciu, ul. Hallera 9. Start o godz. 9.00. Powrót około godz. 13.30.

Zgłoszenia: makowoatonet [dot] eu – należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszanej oraz załączyć potwierdzenie uiszczenia opłaty startowej/cegiełki na cel charytatywny w kwocie 30 zł lub wyższej na konto bankowe Fundacji Makowo: PKO Bank Polski SA, nr. 29 1020 5040 0000 6402 0180 7817 z dopiskiem „Dla Julii”.