Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Zrób film promujący Świecie. Dostaniesz 7 tys. zł

30.05.2023

Centrum Kultury w Świeciu zaprasza mieszkańców gminy Świecie do składania wniosków na realizację inicjatywy społeczno-kulturalnej w ramach kolejnej edycji programu Żyj Kulturą.

Wnioski w wersji papierowej można dostarczać osobiście do Punktu Informacji Centrum Kultury w Świeciu (poniedziałek - piątek w godz. 9.00-18.00) lub pocztą tradycyjną do 30 maja (decyduje data otrzymania wniosku).

W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie na realizację krótkiego filmu promującego kulturę w gminie Świecie. Maksymalna wnioskowana kwota wsparcia to 7000 zł.

Celem realizacji filmu jest promowanie kultury w Świeciu i zachęcanie mieszkańców oraz turystów do jej odkrywania i eksplorowania.

Film powinien skupiać się na kulturze w Świeciu. Może dotyczyć dziedzictwa kulturowego, tradycji, wydarzeń kulturalnych, zabytków, osób lub działań artystycznych.

Wytyczne:

 • Zgłaszany film może być jednominutowym spotem reklamowym, reklamą opartą na storytellingu (do 3 minut) lub dokumentem (do 8 minut).
 • Osoby realizujące zdjęcia do filmu oraz zajmujące się montażem powinny mieć doświadczenie w tym zakresie.
 • Film musi być zrealizowany w języku polskim oraz z napisami w języku polskim.
 • Do wniosku należy dołączyć scenariusz filmu (lub storyboard), który musi być oryginalny i nigdzie wcześniej niepublikowany.
 • Film może być zrealizowany przy użyciu dowolnej techniki filmowej (np. animacja, kamera w ręku, dron itp.).

Do wniosku należy dołączyć scenariusz filmu lub storyboard. Jest to ważny element zgłoszenia, podlegający ocenie merytorycznej.

Dokumenty do pobrania:

 • regulamin programu Żyj Kulturą 2023 - .PDF
 • wniosek o realizację inicjatywy społeczno-kulturalnej w ramach programu Żyj Kulturą 2023 - .DOCX
 • regulamin głosowania internetowego programu Żyj Kulturą 2023 - .PDF 

Odwiedź stronę programu: www.zyjkultura.ckswiecie.eu