Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Kolejna sieć otwiera market ze sprzętem elektronicznym

Andrzej Pudrzyński
13 października, 17:13
Po Media Expercie, Neonecie i Komputroniku w Świeciu pojawi się jeszcze jeden sklep dużej, znanej sieci z tej branży.
RTV Euro AGD znajduje się w tym samym pawilonie, co Biedronka i po sąsiedzku z powstającą Mrówką
Fot. Andrzej Pudrzyński

Partner strategiczny działu Biznes

O tym, że RTV Euro AGD ma zamiar uruchomić market w Świeciu, pisaliśmy już w maju ubiegłego roku przy okazji budowy pawilonu przy ul. Armii Krajowej. We wrześniu część budynku zajęła Biedronka, reszta stała przez ponad rok pusta. Niewykluczone, że RTV Euro AGD nie spieszyło się z otwarciem sklepu w niepewnej sytuacji wywołanej pandemią koronawirusa.

Wiadomo już, że zostanie on otwarty w czwartek 15 października. Sieć przygotowała szereg promocji, o czym informują gazetki wrzucane do skrzynek pocztowych.
REKLAMA

ERV Euro AGD to polska sieć handlowa oferująca m.in. telewizory, artykuły gospodarstwa domowego, telefony, sprzęt komputerowy i fotograficzny. Ma blisko 300 sklepów w całym kraju.

W pawilonie przy ul. Armii Krajowej, bok nowego marketu, nadal są wolne powierzchnie do wynajęcia.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (13)

Bardzo dobrze w koncu konkurencja dla media,  obsluga tam to jakas porazka,  A juz jak cos kupisz i chcesz reklamowac,  totalna porazka, 

Odpowiedzi: 4

Prawda 

Odpowiedzi: 0

Święte słowa.

Odpowiedzi: 0

Najgorsza obsługa wlepianie zalegających sprzętów , nie można lepiej wiedzieć bo zaraz gadka się zmienia ... Pan się unosi ...teksty typu nie musi Pani kupować itd .... w końcu konkurencja im oczy otworzy a Panowie nabiorą pokory. !!!

Odpowiedzi: 0

A ja uważam ze obsługa jest ok. pan Ariel to rewelacyjny sprzedawca.

Odpowiedzi: 0

Kiedyś kupiłem u nich tv panasonic i wiecie co sprzedali mi bez pilota. Później pojechałem po pilot to nie mogli znaleźć i dali drugi od innego modelu który jak się okazało nie działał w pełni. I oddałem go. Mieli mi dać od tego to się zgubił. Oddałem im ten tv. Nasz że ci oddali kasę. 

Odpowiedzi: 0

W końcu coś innego jak media expert, i jej najgorszy sprzedawca *** przy AGD. Kiedyś chciałem worki do Zelmera to powiedział że nie ma takiego modelu ( odkurzacz kupowany u nich !!!) Na następny dzień przyszedłem że zdjęciem odkurzacza i innyc koleś bez problemów znalazł worki które były oczywiście na sklepie.

Odpowiedzi: 0

Bardzo dobrze że konkurencja bo np.Neonet w Świeciu to jakaś kpina porażka ,Byłam kiedyś zamiarem kupna młynka to nikt nawet nie raczył z obsługi podejść i popytać. Wiadomo że jak kobieta wchodzi do takiego sklepu rtvagd to raczej z zamiarem kupna ,zero zainteresowania klientem w neonet. Obsługa w neonet w Świeciu to porażka zresztą od dawno o tym gadają ,,na mieście". Tam mają hasło ,,kilent to mój wróg".

Odpowiedzi: 0

Jak ktoś chce żeby go traktowano jak wroga i zakałe to niech idzie do Neonetu w Świeciu. Jakieś buraki tam obsługują . Oni pewnie nie wiedzą że komuna,PRL się skończył?

Odpowiedzi: 0

Nie chcę tu robić nagonki na żadną sieć 

ale opiszę wam fakt  ,nie dawną historię kupna telewizora w Neonet przez internet z odbiorem w Neonet Świeciu. Po otrzymaniu smsa że mogę odebrać telewizor w sklepie neonet, pojechał z nadzieją że za nie małą kasę ponad 4tyś. odbiór tv nie bedzie nie miłym wspomieniem o personelu neonetu.  Otóż prośiłem ,,pana" aby mi wyciągnął z opakowania i pokazał ten telewizor a wielki pan z neonetu ,, a co pan chce oglądać w tym telewizorze" po długim leniwym wyjsciu za lady pan sprzedawaca wypakoawał z kartonu tv i postawił na podłodze w pionie !!! i oparł o kolumnę głośnikową?!!! tv po tem podłaczył do zasilania i mówi ,,teraz nich się pan bawi tym pilotem" nawet nie podłączył telewizora do żadnego żródła aby zobaczyć obraz. I poszedł za ladę dalej odpoczywać. Oto jak się obsługuję klientóww NEONET w Świeciu. 

Odpowiedzi: 0

Wiadomo że jak się idzie do takiego sklepu rtv to zazwyczaj z zamiarem zapoznaniem się z sprzętem który chcemy kupić może nie odrazu ale za jakiś czas .Panowie z media expert czy neonetu dają takie wrażenie na w chodzacym do sklepu jak potencjanego wroga a co on tu chce ,nie musi tu kupowć! Ci sprzedawcy chyba świata handlu nieznją  boże jakie lenistwo ,branie kasy za błąkanie się po sklepie a wiedza o towarze nawet nie dostateczna.....dobrze że człowiek poczyta w necie zanim coś kupi.

Odpowiedzi: 0

Prawidlowo. Bo obsluga w media expert czy neonecie to jakas porazka u nas w miescie... wciskaja szrot jaki nie schodzi czesto gesto nie wiedza jak odpowiedziec na podstawowe pytania na temat sprzetu jaki chce kupic. Najlepsze sa porady co do komputera do gier... tam to sie odoic idzie. 

ludzie z lapanki bez przeszkolenia

Odpowiedzi: 0

w końcu nie muszę już smigać do Grudziądza 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz