Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Unijne mikropożyczki dla młodych firm. Przyjdź do Inkubatora Przedsiębiorczości

red
5 marca, 18:48
Młodzi stażem przedsiębiorcy, którzy poszukują pieniędzy na rozwój swojego biznesu mogą korzystać z unijnych pożyczek oferowanych przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy.
Fot. Adobe Stock

Maksymalna kwota pożyczki to 100 tys. zł. Można ją przeznaczyć na zakup urządzeń, maszyn, adaptację/modernizację pomieszczeń do prowadzenia działalności gospodarczej itp.

Najmłodsze firmy, działające do 2 lat i te, które realizować będą inwestycje w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa kujawsko-pomorskiego, skorzystają z preferencyjnego oprocentowania - od 0,94 do 1,87 proc. w skali roku. Dla pozostałych firm oprocentowanie wynosi od 2,47 do 2,87 proc. Fundusz nie pobiera od przedsiębiorców żadnych prowizji.

Pieniądze na mikropożyczki pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020. Ich menadżerem jest Bank Gospodarstwa Krajowego, natomiast Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, jako spółka samorządu województwa, wybrany został na pośrednika finansowego, dzięki któremu pieniądze trafią do przedsiębiorców.

Mikropożyczki udzielane będą do wyczerpania środków, więc warto jak najszybciej podjąć decyzję o inwestycji i złożyć dokumenty w KPFP.

Przedsiębiorcy z rejonu Świecia mogą skorzystac z informacji podczas dyżurów konsultanta KPFP w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Chmielniki 2B w każdy pierwszy piątek w miesiącu w godz. 8.30 - 14.30 (tel. 572 572 027). Więcej informacji: www.kpfp.org.pl.

Komentarze (1)

Cialis Generico Controindicazioni Fish And Cephalexin cialis tablets for sale Vairga

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz