Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aleksander, Arkadiusz, Mirosław

W tej firmie warto pracować. Tak zdecydowali sami zatrudnieni

Andrzej Pudrzyński
31 maja, 06:54
- Dla mnie największym sukcesem jest to, że pracownicy i ich rodziny tak pozytywnie oceniają warunki zatrudnienia w Eko-Wiśle. Wygraliśmy przede wszystkim, dzięki ich głosom – mówi prezes Tadeusz Werkowski.
Tadeusz Werkowski, prezes Eko-Wisły, ze statuetką za zajęcie pierwszego miesca w plebiscycie
Fot. Andrzej Pudrzyński

W plebiscycie „Extra Pracodawca Powiatu Świeckiego” mogliście Państwo głosować za pomocą SMS-ów na 46 firm, zgłoszonych wcześniej przez Was samych.

Najwięcej głosów zdobyło Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła z Sulnówka-154. Drugie miejsce zajęła spółka Veolia Północ (Świecie) – 122 głosy, a trzecie Zakład Usługowo-Produkcyjny Norbert Bagniewski (Brzemiona) – 110 głosów.
REKLAMA

Jakie atuty Eko-Wisły doceniły osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie? To przede wszystkim finansowanie szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje. Oprócz tego możliwość sfinansowania studiów i skorzystania z bezpłatnej pomocy radcy prawnego, a ponadto rozszerzony zakres badań i szczepień profilaktycznych. A przede wszystkim - pracę w doskonałych warunkach i w miłej atmosferze (pomimo uciążliwości związanych z branżą), wśród przyjaznych ludzi.

Wkrótce odwiedzimy kolejnych dwóch laureatów plebiscytu – spółkę Veolia Północ i Zakład Usługowo-Produkcyjny Norbert Bagniewski.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz