Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Andrzej, Zbysław, Justyna

„Czuję, decyduję!” Tak wyglądał protest w Nowem [zdjęcia, wideo]

Andrzej Pudrzyński, jp
25 października, 20:54
Około 200-300 mieszkańców Nowego protestowało przeciwko ustawie antyaborcyjnej.
Kobiety protestowały przeciwko temu, że w tak istotnej sprawie nikt nie liczy się z ich zdaniem
Fot. Jan Plit

REKLAMA

W niedzielę o godz. 18.00 uczestnicy demonstracji zebrali się przed Urzędem Gminy w Nowem, a potem przemaszerowali na Rynek. W proteście przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał aborcji z powodu nieodwracalnych wad płodu, protestowały głównie kobiety, ale nie brakowało też mężczyzn.

Wznoszono okrzyki „Czuję, decyduję, myślę!”, były też przemowy, wyrażające sprzeciw wobec tego, że w tak ważnej sprawie podejmuje się decyzję ponad głowami kobiet.

W naszym powiecie w tym samym czasie trwał również protest w Świeciu, w którym uczestniczyło ponad tysiąc osób [zobacz].

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl