Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Iwona, Sabina, Szymon

Darek Michałowski nie zwalnia tempa. Kolejny sukces kulturysty

sport
8 października, 20:55
Mistrz Świata federacji IBFF tym razem wywalczył srebrny medal w VII Międzynarodowym Pucharze Polski Federacji IBFF w kulturystyce i fitness.
Tuż po zdobyciu mistrzostwa świata, Darek Michałowski (po prawej) wywalczył srebrny medal w Międzynarodowym Pucharze Polski IBFF
Fot. nadesłane

Zawody zostały rozegrane w Siedlcach. Tym razem mógł w nich wystąpić każdy, bez względu na przynależność do określonej federacji. Z uwagi na pandemię liczba zawodników zagranicznych była dość ograniczona. Ostatecznie oprócz Polaków wystartowali tylko Słowacy.

Darek Michałowski ze Świecia wystartował w kategorii „men physique athltetic” wraz z czterema innymi zawodnikami. Świecianin zajął drugie miejsce. Zwyciężył Krzysztof Sobótka z Warszawy.

Znakomicie zaprezentował się również trener Michałowskiego, Arkadiusz Demidowicz, który uzyskał tzw. „złoty hat-trick”, a więc wygrał kategorie: masters, +90 kg i overall, a także zdobył brązowy medal w parach. Michałowski na kolejne zawody wybiera się 17 października, kiedy odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF-WFF i Puchar Europy GPA (Global Power Alliance).

sportatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (3)

Gość po lewej, no bez jaj. Jest chyba gładki jak Ken..

Odpowiedzi: 1

No dosłownie  bez jaj chyba  nic  tam nie  mają 

Odpowiedzi: 0

Jego trener to ma formę haha bo wirus I lepszych nie ma 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz