Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Brunon, Jan, Andrzej
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  19°C / 12°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  21°C / 10°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  22°C / 11°C

Ruszył siatkarski sezon na plaży w Decznie

sport
29 czerwca, 18:47
Pogoda i frekwencja dopisały. W X Memoriale „Fisza” Bartka Rybki wzięło udział 19 par z całej Polski. Zwyciężyli Mikołaj Głowacki i Marcin Krawiecki.
Laureaci turnieju w Decznie
Fot. nadesłane

Na ten sezon Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaplanował trzy duże turnieje siatkówki plażowej. Pierwszy odbył się w ostatnią niedzielę czerwca i zgromadził miłośników „plażówki” z całego kraju. Na starcie X Memoriału Bartka Rybki stanęło 18 duetów męskich i jeden mieszany. Turniej został rozegrany systemem brazylijskim, do dwóch przegranych spotkań.

Dwa półfinały

W pierwszym półfinale, wygrywając wszystkie swoje mecze zameldowała się para Mikołaj Głowacki/ Marcin Krawiecki (Osięciny/Rogóżno). Ich rywalami, przebijającymi się przez dodatkowe mecze z rund przegranych, byli Tomasz Wołoszuk/Kacper Bobrowski (Osie/Bydgoszcz). Tomasz i Kacper nie sprostali wyzwaniu i ostatecznie ulegli jednym z faworytów turnieju.

W drugim półfinale, analogicznie do pierwszego, zwyciężył duet kroczący do tej pory, od zwycięstwa do zwycięstwa Adam Lorenc/Podborączyński Mateusz (Żary, Kędzierzyn Koźle), który pokonał parę Michał Głowacki/Wiktor Mielczarek (Osięciny/Olsztyn).

Mecz o III miejsce, zakończył się wynikiem 2:1 dla pary Wołoszuk/Bobrowski.

Bratobójcza walka

Finał okazł się bratobójczym bojem braci Głowackich, w którym zwycięstwo odniosła para Głowacki/Krawiecki, wygrywając 2:1.

Najlepsze drużyny otrzymały nagrody finansowe, rzeczowe oraz pamiątkowe puchary i dyplomy. Znalazła się również nagroda dla Najmłodszego Zawodnika, którym okazał się Mateusz Piotrowski ze Świecia.

Kolejne zawody w Decznie zaplanowano w formie dwudniowego turnieju, który odbędzie się w najbliższy weekend 4-5 lipca. W sobotę powalczą panie, a w niedzielę mężczyźni w ramach IV Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Świeciu im. Eugeniusza Krzyżanowskiego.

źródło: sportwswieciu.pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz