Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Emil, Karolina, Maria
 • lekkie zachmurzenie
  Dzisiaj:
  23°C / 12°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  25°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  28°C / 16°C

Siatkarki wznowiły treningi przed pierwszym sezonem w Tauron Lidze

sport
25 lipca, 20:45
Podopieczne Marcina Wojtowicza rozgrywki ligowe rozpoczną w połowie września, ale już rozpoczęły intensywne przygotowania. Klub ma już dopięty pełen skład, który powalczy o jak najwyższą lokatę w historycznym, pierwszym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Siatkarki Jokera wznowiły treningi w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu
Fot. halawswieciu.pl

Jokerki rozpoczęły treningi już w połowie lipca. Większość zajęć odbywa się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Przed rozpoczęciem sezonu nasz klub planuje udział w trzech turniejach towarzyskich.

Zapowiadają się duże emocje

Pierwsze dwa odbędą się w drugiej połowie sierpnia w Bydgoszczy i Pile. Gospodarzem ostatniego, zaplanowanego na 5-6 września będzie Joker. Wtedy właśnie kibice będą mogli po raz pierwszy obejrzeć zespół, który będzie walczył w Tauron Lidze, oczywiście jeśli pozwolą na to obostrzenia związane z koronawirusem.

Wstępny projekt rozporządzenia zakłada, że pierwsze mecze ligowe mają być rozgrywane przy udziale publiczności, nie przekraczającym połowy dostępnych miejsc w hali. Czy przepisy wejdą jednak w życie do czasu rozegrania turnieju w Świeciu, na razie nie wiadomo.

We wrześniowym turnieju oprócz Jokerek wezmą udział najprawdopodobniej ekipy z Piły, Bydgoszczy i Kalisza, a więc cała stawka z Tauron Ligi, co już może gwarantować ogromne emocje.

Kto zagra w drużynie?

Klub na swoim profilu na Facebooku co kilka dni przedstawiał nowe zawodniczki, dzięki czemu znamy już właściwie cały skład na nowy sezon.

Z drużyny, która wywalczyła drugi z rzędu złoty medal w I lidze w składzie pozostaną: Adrianna Kukulska, Wiktoria Kowalska, Paulina Brzoska, Pola Nowacka i oczywiście Katarzyna Wenerska.

Ponadto Joker pozyskał dziewięć nowych zawodniczek, w tym niektóre z bogatą przeszłością w Lidze Siatkówki Kobiet, gdzie odnosiły spore sukcesy. Więcej o nowym składzie Jokera przeczytacie wkrótce na Extra Świecie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz