Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  17°C / 7°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  19°C / 12°C

Walczyli w ken-jitsu. Zawodnicy z Nowego zdobyli aż 44 medale [zdjęcia]

sport
25 listopada, 20:08
Fundacja Aktywizacji i Integracji w Nowem zorganizowała duży turniej sztuk walki na prawie setkę uczestników. Oprócz gospodarzy, zaproszono również zawodników z trzech innych klubów.
W zawodach wzięło udział 93 uczestników
Fot. Jan Plit

Turniej Budo Cup w Nowem odbył się już po raz szósty, a jego organizatorem była sekcja sztuk walki bugei dojo, działająca przy Fundacji Aktywizacji i Integracji w Nowem.

- Po raz pierwszy zaprosiliśmy również do udziału w zawodach przedstawicieli z trzech innych klubów: Małego Rudnika, Inowrocławia i Łabiszyna – informuje Marcin Tylman, prezes Fundacji Aktywizacji i Integracji w Nowem.

Łącznie w zawodach wzięło udział 93 uczestników. Gospodarze wywalczyli w turnieju aż 44 medale, w tym 11 złotych, 11 srebrnych i 22 brązowe.

- Trzeba jednak dodać sprawiedliwie, że nasza reprezentacja była najliczniejsza, stąd oczywiście nie może dziwić taka zdobycz. Jednocześnie chciałbym za pośrednictwem portalu podziękować władzom gminy Nowe oraz Powiatu Świeckiego za pomoc w organizacji turnieju – dodaje Marcin Tylman.

Zawodnicy, będący członkami sekcji sportów walki trenują na co dzień w Nowem i Wielkim Komórsku. Specjalizują się w karate shotokan oraz ken-jitsu. Niektórzy brali nawet udział w wysokiej rangi turniejach międzynarodowych.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz