Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Wda szybko rozstrzygnęła mecz z Unią Wąbrzeźno

sport
17 października, 21:36
Piłkarze ze Świecia już po dwudziestu minutach prowadzili 3:0 i nie oddali tej przewagi do samego końca meczu, odnosząc kolejne zwycięstwo w klasie okręgowej.
Najbardziej emocjonujący przebieg miało pierwsze 20 minut meczu
Fot. Wda Świecie

Już w 11 minucie po faulu na Bartoszu Czerwińskim sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Wojciech Ernest. W 16 minucie na strzał zdecydował się Karol Maliszewski. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników z Wąbrzeźna i wpadła do siatki.

W 20 minucie po raz drugi do siatki trafił Wojciech Ernest, ogrywając wcześniej dwóch obrońców Unii. W ten sposób już po dwudziestu minutach gry, Wda prowadziła z Unią Wąbrzeźno 3:0 i mogła uspokoić nieco grę.

Jak się później okazało, wynik do samego końca nie uległ już zmianie, choć sytuacji pod obiema bramkami nie bramowało. Wda zdobyła nawet dwa kolejne gole, ale sędzia nie uznał żadnego z nich, dopatrując się pozycji spalonych. Dwukrotnie również gracze Unii mieli sporo szczęścia, bo po uderzeniach Łukasza Wenerskiego i Bartosza Czerwińskiego, piłka trafiała w poprzeczkę.

Bramki dla Wdy: Ernest 2 (12-karny, 20), Maliszewski (16).

Wda: Semrau – Ratkowski, Słaby, Kocieniewski, Kozicki – Gackowski, Wenerski, Czerwiński, Piątkowski, Maliszewski – Ernest.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz