Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Międzypokoleniowy piknik w Domu Pomocy Społecznej w Świeciu [zdjęcia]

bart
27 września, 18:25
Już po raz kolejny w tym roku dzieci i zwierzęta wniosły w mury Domu Pomocy Społecznej w Świeciu wielką radość. Dzisiejsza impreza odbyła się dzięki wsparciu Lokalnej Grupy Działania "Gminy Powiatu Świeckiego".
Imprezy w ogrodzie DPS to miła odskocznia od rutyny dnia codziennego w tej placówce
Fot. Andrzej Bartniak

Do udziału w "Edukacyjnym ogrodzie pokoleń" zaproszono dzieci z Przedszkola nr 1 w Świeciu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Świeciu, SP 3 oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świeciu. Zaproszenie przyjęli też burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski, prezes LGD "Gminy Powiatu Świeckiego" Zdzisław Plewa, któremu towarzyszyła Sabina Noetzelmann oraz komendant Straży Miejskiej w Świeciu Roman Witt.

Na scenie, przed pensjonariuszami DPS oraz innymi gośćmi, kolejno prezentowali się w tańcu i śpiewie młodzi wykonawcy. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami i szczerym uśmiechem. Swego rodzaju nagrodą za udane popisy były atrakcje czekające w ogrodzie. Chyba największymi z nich były zwierzęta, alpaka oraz kucyk.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

    

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz