Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

Piotr Bałtroczyk - konferansjer totalny - wystąpił w Świeciu [zdjęcia]

bart
5 stycznia, 19:52
W niedzielę w świeckiej Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpił jeden z najpopularniejszych polskich satyryków i konferansjerów.
Piotr Bałtroczyk, lat 58, wystąpił z programem „Mężczyzna z kijowym peselem”
Fot. Andrzej Bartniak

Podczas występu w konwencji stand-up popularny dziennikarz, satyryk i konferansjer, który prowadził juz prawie wszystko w tym samochody i motocykle - jak można przeczytać na jego stronie  - opowiadał m.in. o swoich związkach ze Świeciem. Zainteresowanym możemy zdradzić, że chodzi o kupiony od świecianina samochód, który później trafił z kolei do kabaretu Jurki. 

Komentarze (11)

żenada, po drugie nie przypomina ten pan ze zdjęcia z biletu i plakatu, wydaję mi się że prezes i kierownik spełniają swoje marzenia, brak słów. Kolejne nie potrzebne widzimi się zarządu hali. Ciekawe ile zysku było,. Poprosimy o zdjęcia publiczności i konkretną ilość rezerwacji.

 

Odpowiedzi: 1

Byłem osobiście i nie zgadzam się z Twoją opinią.  Było super, ludzi sporo, super Gość. Mam nadzieję,  że będzie więcej tego typu wydarzeń. Bilety były dostępne to najpierw proponuję pójść i dopiero później krytykować jak by się nie spodobało. 

Odpowiedzi: 0

nie widzimy ludzi nie widzimy zainteresowania jak nadal ehhh 

Odpowiedzi: 0

Nie wiem na jakiej imprezie byłeś ale my bawiliśmy się wspaniale. Facet rozbawił widownię do łez, i nie było widać niezadowolonych ludzi. Może najpierw warto przyjść i posłuchać, a nie jak zwykle tylko marudzić

Odpowiedzi: 0

to gdzie widownia? pan Bartniak zapomniał się odwrócić by cyknąć fotę, nie sądzę. Zapewne tak miało być udostępnione. Co ciekawe ostatnio w Oksir był kabaret Smile i żadnych informacji ani relacji nie było, a też to była impreza zamknięta jak i ta hmmmm...  godne przemyślenia

Odpowiedzi: 2

Gdybyś był na miejscu Sherlocku to bez problemu wykombinowałbyś dlaczego ciężko byłoby zrobić zdjęcie publiczności ;)

Odpowiedzi: 0

Impreza zamknięta? Na jedną, jak i na drugą, bilety można było kupić, chociażby w internecie... 

Odpowiedzi: 0

Mała uwaga do osób, które muszą z siebie wyrzucić trochę jadu bo bez tego nie potrafią funkcjonować. Ruszcie najpierw swoje cztery litery sprzed komputerów, odklejcie się od smartfonów weźcie udział w jakimś wydarzeniu i dopiero wtedy podzielcie się swoimi cennymi uwagami. 

Odpowiedzi: 0

Czuję się zawiedziony bo facet na plakacie wyglądał zupelnie inaczej niż ten co wyszedł na scenę.

Odpowiedzi: 0

co za bezsensowne komentarze.

Nie było mnie na tym kabarecie, ale z przekazów osób, które były, wiem, że widzów było sporo, ale też podczas występu było bardzo ciemno (jedyne światło było skierowane na artystę).

Odpowiedzi: 0

Byłam i ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁAM.. Teraz wybieram się na kabaret Moralnego Niepokoju 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz