Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Czy to oni wygrają pobyt w Hanza Pałac za 750 złotych? Wy też macie szansę!

red
17 października, 20:44

Nagrodą w konkursie Extra Para jest pakiet o wartości 750 zł: kolacja, śniadanie, zabiegi SPA, nieograniczony dostęp do basenu, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Hanza Pałac w Rulewie. Aby wziąć udział w naszym konkursie nie trzeba być małżeństwem. Wystarczy, że oboje macie ukończone 18 lat.

Od lewej: Katarzyna i Wojciech Czerniawscy, Malwina Han i Damian Raniszewski, Martyna Mykowska i Dawid Malinowski, Patrycja Góra i Patryk Ostrowski
Fot. nadesłane

REKLAMA

Prześlijcie od 1 do 3 zdjęć, przedstawiających Was oboje (najlepiej w poziomie), podajcie swoje imiona i nazwiska, nazwę miejscowości oraz koniecznie krótki opis, w jakich okolicznościach się poznaliście, od jak dawna jesteście razem i za co kochasz Ją/Jego. Prosimy też o podanie (tylko do wiadomości redakcji) dat urodzenia, ponieważ konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Wśród osób, które prześlą swoje zgłoszenia do 24 października na adres redakcjaatextraswiecie [dot] pl Czytelnicy wybiorą na podstawie opublikowanych zdjęć i opisów najsympatyczniejszą parę.

Głosowanie będzie odbywało się za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT) i potrwa od 28 października do 10 listopada włącznie. Wyniki podamy 11 listopada.

Poznajcie kolejnych uczestników naszego konkursu!
REKLAMA

Katarzyna i Wojciech Czerniawscy Gdańsk/Świecie

Bardzo długo zastanawiałam się, czy wysłać zgłoszenie do konkursu, bo jednak żyjemy w czasach, gdzie często świadomie, bądź nieświadomie narażamy się na opinię innych ludzi, które mogą być skrajnie różne... Ale w temacie miłości nie ma miejsca na wstyd. Nie wstydzę się tego, że kocham i jestem kochana. Poznaliśmy się jedenaście lat temu w Gdańsku, gdzie przyjechałam zaraz po ukończeniu liceum, do pierwszej w życiu pracy na czas wakacji i tak już zostałam w Trójmieście na stałe. Tutaj oboje mieszkamy, pracujemy, a odpoczywamy właśnie w Świeciu, moim rodzinnym mieście, gdzie są moi bliscy. Kocham Go za to, że nie muszę się wstydzić naturalności oraz za to, że poranną kawę możemy wypić razem, zaraz po przebudzeniu bez zbędnego makijażu... Że mogę być przy nim po prostu sobą... A on za co mnie kocha? Mam nadzieję, że kocha mnie pomimo wszystko, mimo moich wad, bo Miłość to sztuka kompromisu, której cały czas się uczę...Tyle albo aż tyle o Nas :-)
REKLAMA

Martyna Mykowska z Jędrzejewa i Dawid Malinowski z Grupy

Nasza historia nie różni się szczególnie od innych. Poznaliśmy się ponad 6 lat temu przez internet. Początkowo myśleliśmy że będzie to kolejna luźna znajomość, lecz tym razem coś między nami zaiskrzyło. Po kilku dniach zdecydowaliśmy się spotkać. Pierwsze spotkanie było czymś niezapomnianym. Po nim oboje wiedzieliśmy, że na tym się nie skończy. Po pewnym czasie zaczęliśmy ze sobą chodzić i coraz więcej się spotykać. Były chwile miłe i dobre, ale też smutne i trudne, jednak przetrwaliśmy. Oboje możemy na siebie nawzajem liczyć, potrafimy się dogadać nawet w trudnych chwilach, a każdy konflikt rozwiązujemy na bieżąco. Jesteśmy dla siebie nie tylko partnerami, ale i najlepszymi przyjaciółmi. Kochamy się za to, jacy jesteśmy, akceptując jednocześnie swoje wady. W czerwcu się zaręczyliśmy i planujemy dalszą wspólną przyszłość. Wiemy, że nic nas nie rozdzieli.
REKLAMA

Malwina Han i Damian Raniszewski z Gawrońca

Poznaliśmy się w kościele podczas przygotowań do sakramentu bierzmowania. Wspólne zainteresowania i podobne poczucie humoru zaowocowały przyjaźnią, która w szybkim tempie przekształciła się w miłość. Jesteśmy razem od ponad 4 lat, a od ponad roku jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Kochamy się przede wszystkim za to, że rozumiemy się bez słów, podzielamy swoje zainteresowania i wspólnie się rozwijamy. Mimo iż czasami zdarzają się kłótnie, nie wyobrażam sobie dnia bez jego uśmiechu, żartów i czułości. W przyszłym roku rozpoczniemy kolejny etap życia przypieczętowany sakramentalnym „tak”.
REKLAMA

Patrycja Góra i Patryk Ostrowski ze Świecia

Jesteśmy parą od pół roku. Poznaliśmy się w nocy w klubie na imprezie 31 marca 2019 r. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, mimo późnej godziny i paru promili w organizmie :) Po trzech miesiącach nastąpiły huczne zaręczyny, a zaraz potem wspólne mieszkanie. Tworzymy zgraną, pełną optymizmu i szaleństwa parę. Kocham go za to, że zawsze mam jego wsparcie w każdej sytuacji i jest przy mnie wtedy, kiedy go potrzebuję, mimo tego, że jego zamiłowanie do ochotniczej straży pożarnej zawsze będzie na pierwszym miejscu. Tak oto Pysio i Pysia tworzą idealną i zdrową relację miłosną, czekając na jej wspólny owoc:)

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Do pobrania: