Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Krystyna, Małgorzata, Monika

Mieszkańcy Nowego grali z Wielką Orkiestrą na Rynku [zdjęcia, wideo]

red
12 stycznia, 18:24

W Nowem WOŚP trwało już od czwartku. Zbiórki i licytacje odbywały się podczas zajęć fitness i turnieju piłkarskiego w hali sportowej oraz koncertu w restauracji Biały Orzeł. Wielki finał, podobnie jak w całym kraju, przypadł w niedzielę.

Te dziewczynki również wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Od rana w hali widowiskowo-sportowej trwały turniej piłki siatkowej i trening bokserski. Od godz. 11.00 mieszkańcy grali z orkiestrą na Rynku.

Można było wesprzeć akcję biorąc udział w loterii, w której wygrywał każdy los lub wrzucić pieniądze do puszki któregoś z wolontariuszy. Urządzano przejażdżki bryczką, quadem, porsche i fordem mustangiem. Zorganizowano też pokaz sprzętu wojskowego i udzielania pierwszej pomocy. Zadbano też o poczęstunek: były wata cukrowa, popcorn, kiełbaski z grilla, ciasto, pierogi, barszcz i kawa.

Od czwartku do soboty zebrano w Nowem już około 10 tys. zł.

Aktualizacja
W Nowem zebrano łącznie około 35 tys. zł.

Komentarze (1)

W Nowem też rekord!!!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz