Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bernardyna, Marek, Wacław
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  16°C / 9°C
 • całkowite zachmurzenie
  Jutro:
  18°C / 12°C
 • całkowite zachmurzenie
  Pojutrze:
  20°C / 13°C

Pożar samochodu przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Strażacy: To było podpalenie

ap
15 września, 11:07

- Byłem w mieszkaniu, gdy zobaczyłem, że za oknem coś się pali. Kiedy wyszedłem na zewnatrz, okazało się, że płonie samochód - relacjonuje nasz Czytelnik.

Fot. materiały archiwalne straży / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

Sprawdziliśmy. Rzeczywiście, w piątek 11 września tuż po godz. 21.00 straż dostała wezwanie do płonącego auta. Na ul. Skłodowskiej-Curie w Świeciu skierowano dwa zastępy.

- Na parkingu stała mazda 6. Ogień wydobywał się z komory silnika - wyjaśnia młodszy brygadier Paweł Puchowski, rzecznik komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Akcja trwała około 40 minut. Zniszczeniu uległy komora silnika i przednia część samochodu. Straty oszacowano na około 10 tys. zł. Zdaniem strażaków, najprawdopodobniej było to podpalenie.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (2)

To było moje auto, raczej samochód. 

Odpowiedzi: 0

nie wiem co w tym smiesznego.czlowiek ciezko pracowal auto zepsute jak teraz do pracy dojedzie.wstyd

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz